Nasza redaktorka MASAKRUJE przedstawiciela Youtube!

Katarzyna Treter-Sierpińska MASAKRUJE przedstawiciela Youtube!
12

Podczas dzisiejszej debaty z przedstawicielem Youtube Marcinem Olenderem, głos zabrała nasza redaktorka Katarzyna Treter-Sierpińska. Na manipulującym faktami i wypierającym rzeczywistość przedstawicielu zagranicznej platformy, nie pozostawiła suchej nitki.

Poruszyła sprawę kanału Jacka Międlara, któremu administracja Youtube blokuje wszystkie filmy kilka dni po ich publikacji. Nie ma znaczenia czy to są filmy prywatne czy publiczne, życzenia bożonarodzeniowe czy przegląd tygodnia. Absolutnie wszystkie filmy są blokowane.

Redaktor Treter-Sierpińska opisała cały problem, na który rzeczony Olender począł odpowiadać niemrawym jąkaniem. Jak się zakończyła wymiana zdań? Zobaczcie! Nasza dziennikarka obnażyła zakłamanie Marcina Olendera i reprezentowanej przez niego firmy. Szkoda tylko, że prowadzący dyskusję temat szybko wyciszył.

To nagranie to prawdziwy HIT!

Jeżeli YT już zablokował film, to jest dostępny tutaj:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sybilla mówi

  Nietwarzowa fryzura , Katarzyna.

  1. Spostrzegawczy mówi

   A pokaż swoją fryzurę, Sybillo. Jak nam nie pokażesz to przyjmiemy, że jesteś łysa.

   1. Sybilla mówi

    Ja tylko życzliwie radzę – jak kobieta kobiecie. Stylizacja też do wymiany.

    1. Ada mówi

     Moim zdaniem fryzura jest w porządku, ale super materia kryje się POD fryzurą!
     Postawione oczywiste zarzuty sprawiły chłoptasiom niezły problem. Mam nadzieję, że kłopotliwa „jąkawka” jakoś im minie, bo mimo zaskoczenia wobec zarzutów – oni doskonale wiedzą o swoich „działaniach” i przyczynach również. Trzeba było tylko – i aż – odważnie i mądrze im to wygarnąć!
     P. Sybillo, przepraszam, wszystko jest dobre bez zmian – bardzo proszę skupić się na zupełnie innych walorach, tj. bardziej niewidocznych, szczególnie dla innych kobiet – tj. na sile wewnętrznej, a ta potrafi być czasami inna, nietuzinkowa, trudniejsza zatem do oceny.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Pani Kasia rzeczywiście stanęła jak zwykle na wysokości zadania i wytrąciła lewakowi z youtube wszelkie kontrargumenty. Tylko, że ich charakteryzuje aprioryzm, a nie aposterioryzm. Słuchają jedynie, co kazał sanhedryn, a prawdę, dobro, piękno, honor mają w czterech literach.

  1. oPiSywanie PiSu mówi

   Faktycznie, jak zwykle odpowiedziała chamstwem. To cecha każdego prawaka.

 3. Pan Kracy mówi

  Pani Katarzyna o ważnej sprawie (BTW pozamiatała gogusia z YT) – cenzurze w wolnym (ponoć) kraju, a Gadowski (kreuje się na bojownika o wolność) zamiast przytaknąć i posłuchać, co jeszcze ma do powiedzenia cenzor z YT o …braku cenzury, zbywa temat i „następny proszę”. Czy reżim spotkania o wolności mediów elektronicznych jest ważniejszy niż chamska cenzura w tych mediach? A kiedyś Gadowskiego lubiłem – maski opadają…

 4. Ink mówi

  Jewstube powinni olbrzymie kary płacić za usuwanie

 5. Roza mówi

  Dlaczego moje wypowiedzi zaznaczam normalne nie sa zamieszczane Panie oflisiu Marcinie Olenderze?Nastepnie zielone lapki nie sa zaliczane?JESTESCIE KLAMCAMI OSZUSTAMI TAK JAK NA TYM W/W FILMIE JAKASZ SIE JAK JUREKOWSIK!

 6. Hammurabi mówi

  Mam nadzieję, że brak możliwości zamieszczenia moich odpowiedzi, to jedynie problem „techniczny”…

 7. julie mówi

  A moje to diabli juz brali po kilku minutach ! Przekleta mafia syjonistow !

 8. Marek mówi

  Witam i polecam!
  2 wypowiedzi Pana Profesora Hansa Waltera Sinna
  ( po niemiecku) na Temat energii elektrycznej wyprodukowanej przy pomocy slonca i wiatru
  Z 2014 i 2017 roku.“ Energiewende ins nichts“
  Prof.Sinn jest ekonomista!
  Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.