NASZA AKCJA! Odpieramy neobolszewicki atak starosty z PO i lewackich chuliganów internetowych

4

W ubiegłą sobotę Stowarzyszenie Narodowo-Patriotyczne im. Błyska z Ostrowa Wielkopolskiego zorganizowało spotkanie z red. naczelnym naszego portalu Jackiem Międlarem. Do spotkania ledwo doszło, ponieważ w wyniku nacisków lewactwa z Gazety Wiadomej oraz kodziarzy idących za głosem hochsztaplera Mateusza K. i alfonsa Konrada M., dyrektor nKlubu galerii w Ostrowie Wlkp., dwa dni przed planowanym spotkaniem rozwiązał umowę wynajmu sali, w której pierwotnie miała odbyć się konferencją. Na szczęście odnalazł się „jeden sprawiedliwy”.

Padłem ofiarą hejtu – wyznał dyrektor ośrodka, demaskując neobolszewię, która z jednej strony deklaruję walkę z mową nienawiści, a z drugiej strony ją uprawia. Prawda też jest taka, że dyrektor nKlubu podjął taką decyzję pod naciskiem starosty-dyktatora Pawła Rajskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na szczęście, wśród wielu przestraszonych atakiem ze strony lewackich chuliganów internetowych, odnalazł się dyrektor Hotelu Borowianka, który udostępnił salę, gdzie ostatecznie, w sobotę o godzinie 15.00, odbyła się dwugodzinna konferencja, na którą przybyli kibice Lecha Poznań, Ostrovii, nacjonaliści z ONR, patrioci i wielu innych. Wbrew zapowiedziom lewactwa, nie przeprowadzono żadnej kontrmanifestacji faszystów z KOD, walczącej nożami partii Razem i czytelników gazety żydo-ukraińca Aarona Szechtera, stąd obecność antyterrorystów i policji pod hotelem była zbyteczna. Podczas konferencji rozmawiano nad tym jak i dlaczego należy walczyć z antypolonitami.

Dyrektorowi ośrodka Borowianka, należą się szczere podziękowania i gratulacje, a zwłaszcza jesteśmy mu winni dług wdzięczności, ponieważ jako jedyny nie ugiął się pod lewacką mową nienawiści i nie bacząc na potencjalny atak, uczynił ukłon w kierunku wolności słowa oraz jednoczenia się patriotów. Niestety, tak jak się tego spodziewaliśmy, już następnego dnia wylano na niego wiadro pomyj. Stoi za tym człowiek o żydowskich korzeniach, skazany na 4 lata pozbawienia wolności, szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, Rafał Gaweł.

Szerzący nienawiść ex ksiądz Jacek Międlar najpierw nie został wpuszczony do klubu w Ostrowie Wielkopolskim. nKlub należy do gminy, dlatego zaprotestował starosta Paweł Rajski. Ksenofob szybko znalazł jednak miejsce do swojego wystąpienia, tym razem w prywatnym Hotelu Borowianka.
Jacka Międlara już dwukrotnie nie wpuszczono na teren Wielkiej Brytanii. Dwa razy angielskie służby uznawały go za osobę niepożądaną, stanowiąca zagrożenie dla porządku publicznego.
Anglicy nie chcieli u siebie wichrzyciela znanego ze swoich rasistowskich wypowiedz, ale właścicielom Hotelu Borowianka to już nie przeszkadzało. Napiszcie do hotelu co sądzicie o udzielaniu trybuny do szerzenia rasizmu i ksenofobii 
– napisano na stronie OMZRiK.

W odpowiedzi na te farmazony, przeprowadźmy zmasowaną akcję i napiszmy pozytywne komentarze i emaile ze słowami poparcia dla kierownictwa Hotelu Borowianka: https://www.facebook.com/BOROWIANKA/ https://www.booking.com/hotel/pl/borowianka.pl.html

Na tym nie koniec. W związku ze spotkaniem kibiców – przez nienawistną neobolszewię zwanych bandytami, oraz mnie – zwanego rasistą i antysemitą, rada miasta Ostrowa Wielkopolskiego, na czele ze starostą Pawłem Rajskim z PO, zapowiedziała specjalne zebranie, na którym będzie rozważała, czy Stowarzyszenie Narodowo-Patriotyczne im. Błyska, nie powinno zostać rozwiązane. Czy na tym polega wynoszona na piedestał wolność słowa? Czy to są te znamiona demokracji, o które rzekomo usilnie walczy obecna opozycja? Moim zdaniem, to lewacka dyktatura, czy jak kto woli – reżim, z którym najwyższy czas byśmy zrobili porządek. Do czego to doszło, żeby upadająca Fabryka Kłamstwa – Gazeta Wyborcza oraz kierowane przez kryminalistów kodziarstwo, dyktowało warunki, kto ma zostać wpuszczony do miasta na konferencję, a kto nie! Jak widać, mimo iż konkretne aparaty upadają (spadająca sprzedaż GW i praktyczny upadek KOD), uginanie się włodarzy miast i dyrektorów ośrodków miejskich pod naciskiem antypolonitów jest codziennością. Takiej Polski i takich włodarzy naszych miast nie chcemy! W 2018 roku, podczas wyborów samorządowych, musimy dokonać właściwych wyborów, a zlewaczałych sługusów odesłać na wieczną emeryturę.

Słowa dezaprobaty dla działać starosty rajskiego kierujmy na adres: starostwo@powiat-ostrowski.pl.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Dziękuję panie dyrektorze. GW zawsze będzie podsycać atmosferę. Oni z tego słyną, oni nienawidzą Polski i Polaków.

 2. wyborca Polaków mówi

  Nie wolno Wam się poddawać Polacy. Coraz większa ilość Polaków Was popiera i po takich akcjach rozpoznaje jako patriotów oddanych Polsce. Także akcje przeciwnej strony docierają do Polaków, którzy zaczynają otwierać oczy na antypolski hejt, lewacką mowę nienawiści, ksenofobię oraz łamanie objawów demokratycznych przywilejów np. wolności słowa. Ta walka o nasze polskie poglądy, rodziny, obyczaje się rozpoczęła i nie wolno nam jej zakończyć.

 3. test24 mówi

  Jeszcze niedawno chciałem wyjechać z dala od Europy, ale postanowiłem, że zostanę i będę walczył dla moich potomków. Oczyśćmy naszą ziemię z lewackiego skażenia!

 4. ink mówi

  Narodowcy są ofiarami ksenofobii lewaków judepolaków

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.