NASZ WYWIAD! Raper Stopa stanął przed sądem! „Oskarżono mnie za utwór, w którym potępiłem żydowskie zbrodnie”

9

O pierwszej rozprawie, zarzutach, „zakazanym” utworze „Gdybym był bogaty”, żydowskich roszczeniach i kłamstwach publikowanych przez Gazetę Wyborczą z Konradem „Stopą” Rosickim, polskim raperem, rozmawia Jacek Międlar.

PŁYTY STOPY NA SKLEP-WPRAWO.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacek Międlar (wPrawo.pl): Dziś (29 listopada 2018) w Sądzie Rejonowym w Częstochowie miała miejsca pierwsza odsłona Twojego procesu. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Częstochowie Andrzej Kuśmierski oskarżył Cię o antysemityzm, pomawianie Żydów o spiski polityczne i finansowe oraz o fałszowanie historii Holokaustu, tym samym o nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowy i wyznaniowych”. Miałeś się tego dopuścić poprzez opublikowanie utworu muzycznego pt. „Gdybym był bogaty” (WIĘCEJ TUTAJ).

Konrad „Stopa” Rosicki: Dziś nie było fajerwerków. Nie usłyszałem nawet aktu oskarżenia. Z moim obrońcą złożyliśmy wniosek o umorzenie postępowania, nad którym sędzia Anita Głowacka-Janik będzie teraz rozmyślała. Rzecz jasna powołaliśmy się m.in. na fundamentalne prawo do wolności w ramach twórczości artystycznej.

Kilka tygodni temu, po tym jak opublikowałem z Tobą pierwszy wywiad, a wraz z nim „zakazany” utwór, wielu Polaków wyraziło wdzięczność, że są w Polsce tacy artyści jak Ty, którzy nie boją się wyłożyć niechcianej prawdy „kawa na ławę”. Przypomnij, skąd pomysł na utwór „Gdybym był bogaty”.

PRZECZYTAJ: PILNE! Raper STOPA: „Za utwór o żydowskich roszczeniach i Judenratach grozi mi więzienie!” [WYWIAD]

Odpowiem cytatem z Romana Dmowskiego: „Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie”. Bez względu na to czy jestem magazynierem jak pisze o mnie Gazeta Wyborcza, próbując – w ich mniemaniu – przedstawić mnie jako reprezentanta jakichś nizin społecznych czy byłbym lekarzem, sędzią czy księdzem, moim zakichanym obowiązkiem jest stawać w obronie Ojczyzny, gdy widzę gdy jej dobre imię jest mieszane z błotem. Jestem raperem, dlatego uznałem, że satyryczny utwór artystyczny będzie najlepszym sposobem, by powiedzieć stanowcze NIE polakożerczej propagandzie, która nabrała potężnych rozmiarów początkiem 2018 roku. W czasie gdy opublikowałem utwór, Polakom przypisywano zorganizowaną kolaborację z niemieckimi nazistami, procedowano ustawę dotyczącą zabierania przez Żydów polskich nieruchomości, a żydowscy politycy sążniście na nas pluli, ponieważ przygotowaliśmy nowelę ustawy o IPN, która w pierwotnym kształcie chroniła polską rację stanu. Co z niej zostało? Chyba nie muszę przypominać.

W Twojej sprawie interweniowała organizacja Otwarta Rzeczpospolita. Ta sama, która próbowała wsadzić mnie za kraty za prawdę o incydentach w Jedwabnem, a dziś oskarżyła Cezarego Krysztopę o szerzenie antysemityzmu (WIĘCEJ TUTAJ). Skąd taka zdynamizowana antypolska szarża?

POSŁUCHAJ NAJNOWSZY KAWAŁEK STOPY

Otwarta RP bierze czynny udział w zakrojonej na szeroką skalę antypolskiej propagandzie. Ma temu służyć m.in. robienie z Polaków winnych za holokaust antysemickich potworów, czyli obrzydzenie Polski na arenie międzynarodowej, a w konsekwencji do pieca tzw. przedsiębiorstwa holokaust. Chodzi tutaj o wielkie pieniądze, przestępcze roszczenia żydowskie, które gwałcą polskie prawo i fundamenty cywilizacji łacińskiej. A nas atakują, ponieważ poprzez szerzenie prawdy uświadamiamy ludzi i w ten sposób otwieramy swoisty parasol ochronny nad naszym narodem. Wrogowie Polski nie mogą tego zdzierżyć.

Gazeta Wyborcza pisze o Tobie: „bardz Obozu Narodowo Radykalnego”. Jesteś bardem ONR-u?

Właśnie się o tym dowiedziałem [śmiech]. W pewnym sensie nawet mi to imponuje, ale gwoli ścisłości… Nie jestem i nigdy nie byłem członkiem ONR-u. Nie wiem skąd pismaki z Wyborczej biorą takie informacje. Zresztą, czy kiedykolwiek mogliśmy oczekiwać od nich rzetelnego dziennikarstwa?

Kiedy kolejna rozprawa?

20 grudnia o godzinie 11 w Sądzie Rejonowym w Częstochowie odbędzie się kolejna rozprawa. Zobaczymy jaka będzie decyzja sędzi Głowackiej-Janik. Albo postępowanie zostanie umorzone, albo postawią mi irracjonalne zarzuty i wolność ekspresji artystycznej zostanie zrównana z ziemią.

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  „Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie”. To budujące, że młodzi ludzie sięgają po takie wzorce. Tak powinno być, bo bez tego znikniemy i świat nawet tego nie zauważy zupełnie tak samo jak wówczas, kiedy naszą ojczyznę trzy wrogie mocarstwa rozrywały pomiędzy siebie. Musi tak być, bo dziś do kompletu tamtych, doszło czwarte, przebiegłe, mściwe i bezlitosne. Kolejne, u którego słowo Polska wywołuje atak wściekłości.
  Uchwała nr.4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia
  Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce.
  Mamy nadzieję, — że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […]
  Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach.
  Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami.”
  http://www.bibula.com/?p=81427

 2. zyz mówi

  To jest wdrażanie na terenie POLIN wytycznych do walki z antysemityzmem, o których pisała red. Katarzyna TS. Módlmy się, by Wszechmogący ukarał „żmijowe plemię” za wszystkie anty-polskie kłamstwa!

  1. Włościanka mówi

   Nic nie rozumiem. Przecież cała walka żydostwa z ustawą IPN miała na celu uwolnienie badań i twórczości. Czy plemię żydowskie to tępaki nie umiejące przewidzieć , że to działa w obie strony jak kij co ma dwa końce. Teraz i my możemy śmiać się z żydów nie mówiąc o głoszeniu o nich prawd historycznych!

 3. zuzia mówi

  Oby NIE spotkał nas ten los! „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 4. George mówi

  Żydy trzymają polskie sądownictwo i nie tylko mocno za twarz. Niestety syjonistyczny PiS to też ich nominat. Ale Polakom to widać pasuje, bo PiS ciągle bryluje w sondażach. Czyżbyśmy jako naród zatracili instynkt przetrwania i dążyli do samounicestwienia?

 5. Zbulwersowany mówi

  Tak trzymać ! Dzięki Panu Bogu, że mamy nadal w Polsce bojowników prawdy i to coraz więcej w młodym pokoleniu. Wszyscy okupanci muszą być wcześniej czy później rozliczeni i ukarani za swoją antypolska działalność. Musimy zbierać teraz na nich pisemne kwity i jak Polska stanie się znowu wolną wymierzymy im sprawiedliwość nawet jak będą skrywac się zagranicą.

 6. Jacenty mówi

  Jaka szkoda, że nie wiedziałem o tej rozprawie, akurat mogłem być i byłbym. Postaram się przyjść 20 grudnia i dobrze, gdyby przyszło wielu Polaków. Każda władza powinna mieć świadomość, że patrzymy jej na ręce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.