NASZ WYWIAD. “Nie jestem skażony Magdalenką!” Wszechpolak w drodze na Wiejską [WIDEO]

Jacek Międlar i Daniel Szkarupski
5

Kiedy w 2015 roku do Sejmu wchodziło czterech działaczy Ruchu Narodowego, na prawicy mówiło się o prawdziwym sukcesie. Minęły cztery lata i od tego czasu trochę się zmieniło. Wierny Ruchowi Narodowemu pozostał jedynie Robert Winnicki, bo Rzymkowski, Andruszkiewicz i Chruszcz już znaleźli swoje miejsce na listach partii rządzącej. Dziś działacze RN znów kandydują do Sejmu. Jednym z ich kandydatów jest Daniel Szkarupski, wiceszef koła Młodzieży Wszechpolskiej w województwie opolskim, lokalny działacz partii Winnickiego. Kandyduje z 3. miejsca na liście okręgu opolskiego. W wywiadzie dla portalu wPrawo.pl zapewnia, że on i jego koledzy nie porzucą endeckich postulatów i podkreśla, że warto na niego głosować, bo nie jest skażony magdalenkową zdradą.

O programie wyborczym, rozwiązaniu problemu z LGBT i ukrainizacją Polski oraz czy separatyzm rasowy to właściwa odpowiedź na multikulturalizm, z Danielem Szkarupskim rozmawia Jacek Międlar.

W kwestiach technicznych: Już w najbliższym wywiadzie zostanie użyty nowy mikrofon, którego użycie wyeliminuje wszelkiego rodzaju zakłócenia pochodzące z otoczenia.


Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
//wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj i obejrzyj:

Kukiz zaczepiony przez wyborcę: „Paweł! Z mafii się nie wychodzi” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rickard mówi

  Przecież Europa musi pozostać biała. Nie może być tak że w Polsce się murzyni mieszają z Polakami czy w Szwecji się Arabowie mieszają z Szwedami, i tak dalej (tak jak to chciał Richard von Cudenhove Kallergi (gdzie wszystkie rasy mają być zmieszanie oprócz żydów która ma być szlachtą (Kallergi dobrze rozumiał że ludzie którzy mają być kontrolowani przez taką szlachtę nie mogą mieć rasowej czy etnicznej tożsamości)) i tak jak chcą inni ludobójcy globaliści (na przykład Macron, Merkel, Sarkozy, Biden, Barbara Spectre, Soros, rodzina Rothschildów, rodzina Rockefeller, liderzy Unia Europejska, ONZ)). Tak samo daleki wschód musi pozostać Azjatycki czy Afryka Afrykańska itd. Nie znaczy że się nienawidzi innych ras tylko że się chce zachować różnorodność na świecie i się nie chce żebyś jakaś grupa ludów wyginęła. Europa jest zbudowana na chrześcijaństwie tak ale jest zbudowana przez białych ludzi. Bez białych ludzi nie ma Europy. Bez Polaków nie ma Polski. Bez Japończyków nie ma Japonii. Bez murzynów nie ma Afryki. I tak dalej. Jak chodzi o chrześcijaństwo to chrześcijanie innych ras mają swoje kraje chrześcijańskie gdzie mogą być chrześcijanami (trochę gorzej jest dla Arabów gdzie islamiści przejmują dzięki pomocy zachodniej i Izraelskiej).

 2. Rickard mówi

  Można imigrantów wyrzucić jak się chce tylko nie ma woli do tego. Na Zachodzie zrobiono wielki błąd kiedy zamiast postanowić żeby imigranci wrócili to się ich próbowało asymilować. No i jak to wyszło? To wyszło że teraz i tak jedyny ratunek dla Zachodu jest repatriacja imigrantów. Niestety nawet Ruch Narodowy jest słaby i próbuje pominąć rozwiązanie problemu przez tak zwaną asymilację. Czy to jest nie jest kraj Polaków? Czy Ukraińcy, Hindusi itd. nie mają własnych krajów?
  Jakie jest rozwiązanie luki w rynku pracy. Repatriacja Polaków ale nie tylko w Wschodu ale też Zachodu, wyjście z Unii Europejskiej i więcej Polskich dzieci (ten problem się tylko rozwiąże na długą metę kiedy będzie średnio najmniej 2.1 dzieci na każdą polską parę (oczywiście najlepiej w małżeństwu), poza tym powinno się utrudnić rozwody (na przykład jeden partner (zwykle kobieta) nie może dostawać bardziej korzystne warunki od drugiego partnera, a poza tym powinna być jakaś kara za rozwody, na przykład ekstra podatek, z resztą ekstra podatek powinni płacić ludzie którzy nie są w małżeństwie po 25 roku życia). A jak chodzi o młodych którzy chcą wyjeżdżać zaraz po studiach to powinno być takie same prawo które Orban wprowadził. Albo popracujesz ileś lat w kraju i studio masz zapłacone albo wyjeżdżasz i wtedy płacisz za te studia które skończyłeś. Niestety w Polsce jeszcze jest daleko do Orbana. Nawet Ruch Narodowy jest mniej radykalny niż Orban.

 3. Rickard mówi

  Na temat Orbana to on ostatnio proponował że zamiast kwoty imigrantów to powinni być kwoty repatriacji (czyli żeby imigranci wracali do swoich krajów). Da się jak się chce? Da się.

 4. W K mówi

  Imigrantów w Polsce powinno być tylu, ilu jest w Polsce polskich żołnierzy. Natomiast lukę pracowniczą neleży zniwelować likwidując wszelkie ulgi dla obcych sieci handlowych, montowni, itd. Gdy te ulgi zostaną zlikwidowane, w Polsce bardzo szybko zobaczymy nadmiar rąk do pracy, to pewne. Ulgami wygenerowano w Polsce sztuczny popyt na pracę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.