Narodowcy zapraszają na IX Marsz Powstania Warszawskiego w stolicy! Będą maszerować szlakiem Batalionu Chrobry II

VIII Marsz Powstania Warszawskiego / Fot. kierunki.info.pl
1

Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo-Radykalnego zaprasza na IX Marsz Powstania Warszawskiego w stolicy. W tym roku narodowcy przemaszerują historycznym szlakiem Batalionu Chrobry II, który niestrudzenie walczył z niemieckimi okupantami.

Start manifestacji zaplanowano na godzinę 16.30 na Rondzie Romana Dmowskiego, od strony Dworca Warszawa Centralna.
Wspólnie oddamy hołd Powstańcom, którzy stanęli do bohaterskiej walki z niemieckim okupantem, a pośród których było wielu polskich narodowców, skupionych między innymi w Batalionie Chrobry II, który wsławił się wyjątkowym, nawet jak na okres wojny, heroizmem – mówi Krzysztof Szałecki, rzecznik prasowy ONR. – Taki wybór nie jest przypadkowy. Chcemy – co uznajemy za nasz obowiązek – wyraźnie zaakcentować, że polscy narodowcy, wbrew kłamstwom naszych oponentów ideologicznych, nie byli żadnymi kolaborantami, a bohaterami walk o niepodległa, wolną i suwerenną Polskę – wskazuje Szałecki najwyraźniej odnosząc się do podłości, które w dniu wczorajszym wysmarowali Żydzi na ich temat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Organizatorzy wskazują, że na Rondzie Dmowskiego o godzinie 17, tj. w „Godzinę W”, zbiorą się także uczestnicy innych zgromadzeń. Manifestację narodowców z łatwością będzie można rozpoznać po zielonych flagach z białymi falangami.

ZAPROSZENIE NA FACEBOOK’u – tutaj

Przeczytaj także:

Żydzi domagają się rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego. Wystosowali list do prezydenta Warszawy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.