Narodowcy, wyborcy i politycy Konfederacji oburzeni spotem “MimoWszystkoDuda”! “Chłopaki od Andruszkiewicza?”

"Bohaterowie" spotu #mimowszystkoduda
36

W sieci pojawił się spot, w którym kilka osób podających się za wyborców Krzysztofa Bosaka deklaruje poparcie w drugiej turze dla Andrzeja Dudy. Zdaniem narodowców, polityków i wyborców Konfederacji, którzy nie kryją swojego oburzenia, spot jest manipulacją i “ustawką”, wskazując, że bohaterowie klipu nie “są ludźmi od Bosaka”, co ma sugerować nagranie. W filmie wystąpili m.in. Marek Miśko (wSensie.tv), Leszek Żebrowski (doradca RN), Damian Kita (współpracownik Bąkiewicza), “dr” Tomasz Dorosz (który doktorem nie jest) czy Adam Żuralski (były działacz młodzieżówki PiS-u). Internauci piszą o “chłopakach od Andruszkiewicza”.

W sieci pojawił się kłamliwy klip popierający Dudę w imieniu Konfederacji! Kolejna PIS-dowata manipulacja! To nie są ludzie KONFEDERACJI! – czytamy na stronie “Narodowcy” na Facebooku. Marek Miśko pracuje wSensie.tv – tam pracują same PiS-owskie przydupasy. Mariusz Pateya, dyrektor Instytutu im. Romana Rybarskiego, człowiek z trzeciego rzędu RN, który z Konfederacją ma tyle wspólnego co Miśko! Tomasz Dorosz, zbieżność imienia i nazwiska z byłym kierownikiem głównym ONR, ale przecież to nie on! Damian Kita, „wyproszony” z ONR-u, wspólnik Bąkiewicza w niegodziwym przejęciu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bąkiewicz i jego współpracownicy (a więc i Kita) regularnie toczą potyczki z Konfederacją. Stowarzyszenie za prezesury Bąkiewicza ma niezdrowe ciągoty do nadskakiwania PiS-owi: pamiętamy jak „sprzedali” Marsz w 2018 roku! A kim jest Adam Żuralski? W 2018 był członkiem organizacji Młodzi dla Polski (młodzieżówki PiS-u), w dodatku duka na tym klipie – naprawdę nie było innych z przypadku? Bartek oraz Wojtek, to kolejny wielki żart! Ludzie złapani z ulicy występują, jako wyraziciele opinii całego środowiska. Oni nie są w Konfederacji (…). Konfederacjo ukarajcie PiS! Ukarajcie tych podłych manipulatorów!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Adam Żuralski
Adam Żuralski

Narodowcy i wyborcy Konfederacji nie chcą być wciągani w wojnę między PO a PiS. Nie chcą być kojarzeni ani z Dudą ani z Trzaskowskim. Zalecają kierowanie się własnym sumieniem i zdrowym rozsądkiem. Nie kryją zażenowania uczestnictwem w spocie m.in. Marka Miśko z wSensie.tv, który jako dziennikarz winien stronić od agitacji.

W agitacyjnym klipie wziął także udział doradca Ruchu Narodowego, Leszek Żebrowski, który stwierdził, że wybór między Dudą a Trzaskowski to “wybór między cywilizacjami”. Internauci głowią się czym kierował się Żebrowski biorąc udział w takiej “ustawce”. Niektórzy zadają także pytania w sprawie jego autolustracji, o których wynikach obiecał poinformować Polaków jeszcze w roku 2017 (ZOBACZ).

Globkurier [CPS] PL

Komentując ich działanie internauci piszą o oszustwie i “chłopcach od Andruszkiewicza”, dziś wiceministra cyfryzacji w PiS, a jeszcze niedawno szefa Młodzieży Wszechpolskiej.

Krytycznie do spotu odnieśli się politycy Konfederacji.
A co to się stanęło temu misiu? Czyżby ci “narodowcy” ze spotu #MimoWszystkoDuda nie byli tak naprawdę wyborcami Krzysztofa Bosaka? Chyba znamy pierwszych beneficjentów zapowiedzianego przez PiS “funduszu patriotycznego”. #PrzestańcieKłamać – napisał Jakub Kulesza.

Widzę, że po różnych stronach objawiło się wielu działaczy, aktywistów i wyborców Bosak2020, których zaangażowania nie widziałem w ogóle przed I turą. Ciekawe, ciekawe… – skomentował lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki tym samym odcinając się od doradcy RN, Żebrowskiego.

W podobnym tonie wypowiedział się Sławomir Mentzen z Konfederacji: Jaka szkoda, że wyborcy Bosaka z akcji #MimoWszystkoDuda nie byli tak aktywni wtedy, gdy było to potrzebne, to jest w kampanii Bosaka przed I turą – ocenił.

Zobacz:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Bąkiewicz stoczył się na dno. Pokazał to w rozmowie ze Szlachtowiczem w wrealu24.
  Ciekawe że jak go władza pisowska w postaci policji karała mandatem za brak maseczki to się rzucał. A teraz proszę. Główny agitator Judy.

  1. Jacek Międlar mówi

   Między wierszami wskazuję od ponad dwóch lat 😉

  2. marju73 mówi

   Ja nie lubię między wierszami. Wolę prosto z mostu.
   Pozdrawiam.

  3. piotr mówi

   Haniebne: MN agituje za głosowaniem na Dudę tzn. głównie na Daniels’a

  4. Piotr R mówi

   Dobrze Jacku ze chociaz Wy trzymacie poziom i nie robicie zenujacego spektakul ktory mam nieprzyjemnosc ogladac od paru dni zarowno na lamach MN jak i wrealu24 a ktory mozna strescic slowami :” DUDA, DUDA DUDA! ” To jest tak nachalne ze az sie rzygac chce. Obrzydlistwo!

   Ciekawe ze przed pierwsza tura chlopaczki typy Szlachtowicz i Rola odzegnywali sie od wskazania na jakiegokolwiek kandydata zaslaniajac.sie swoim ” dziennikarstwem” A dzisiaj tak nachalnie lansuja piewce Polin i 447. Masakra. Aledobrze, przynajmniej maski opadly!

  5. Anna mówi

   Widocznie, nie bez przyczyny wyrzucono Bąkiewicza z ONR-u.
   To naprawdę smutne, jak ludzie potrafią sprzedać swoje idee i osobistą godność za „szekle” .

  6. Joanna mówi

   Nie zgadzam się, mam zupełnie inne zdanie o Bakiewiczu.

 2. Artamator mówi

  Nie idę na wybory , bo nie ma takich maseczek ochronnych, nie ma takich zabezpieczeń, które ochroniły by mnie przed dżumą albo cholerą

  1. MAR mówi

   A co wolicie głosować na Trzaskowskiego????

  2. lol mówi

   betonie partyjny, włącz myślenie. jak możesz :)))

 3. antyPOPiS mówi

  Naprawdę, nie mam już nawet najmniejszej wątpliwości, że PiS i PO to jest ta sama formacja z Magdalenki od tow.Kiszczaka. Dlatego nie idę na wybory, nie będę głosował na tych zdrajców z POPiS-u!

  Dla dobra Polski, trzeba, jak najszybciej odsunąć od władzy postkomunistyczne lewactwo z POPiS-u i wprowadzić program CELA+KONFISKATA mienia dla złodziei z PZPR, SB, WSW/WSI oraz jej resortowych pomiotów (POPiS)

  1. Ada mówi

   Konfederacja to oboz zdrady i zaprzanstwa bo jacy to narodowcy ktorzy glosuja razem z sld czy po. Nazwa narodowcy chyba tylko dla zmylenia przeciwnika. Obecnie widac ze nikomu z nich nie zalezy na Polsce ale tylko na sobie. Cel konfederacji to upadek rzadu nowe wybory i wsadzenie swoich do sejmu. Obojetnosc i egoizm wsrod tych poslow jest przerazajacy.Liczy sie tylko moje Ego. Gdyby to jeszcze byli poslowie z sld byłoby zrozumiale ale od prawdziwych narodowcow nalezaloby oczekiwac innej postawy. Wstyd. Ja sie juz z konfederacji wyleczylem.

  2. antyPOPiS mówi

   @Ada, bidulo, twoje stręczenie rządów żydo_sługusów dojnej zmiany, dowodzi że żyjesz w rzeczywistości urojonej PiSią “manną”, i to jest twój prawdziwy wstyd. PiS to gospodarczy patologiczny socjalizm, geopolityczne skundlenie wobec iSSraela/USraela, i obłuda wobec fundamentalnych wartości jak obrona życia poczętego. Jesteś tylko echem odbitym pisowskiej propagandy, więc hipokrytko daruj sobie bzdety o narodowcach. W przeciwieństwie do kolegi który używa tego samego nick’a, do którego tu PiSałaś, to trollig twój i podobnych PiSich najm, przekonuje mnie by iść na wybory i głosować przeciw maliniakowi kulasa…

 4. Piotr Dean mówi

  hehe Miśko to był mój ulubieniec w sensie tv, zawsze mnie blokował jak pokazywałem jego hipokryzję, ale on przecież katolik, tak jak Hołownia xD

  1. Piotr R mówi

   Mozna wiedziec o jaka jego hopokryzje chodzi? Bo wczesniej po nagraniu klipi respectUs mialem o nim dobre zdanie. Ale od wczoraj po obejrzeniu tego paszkwilu antykonfederackiego zwrot mojej opinii o 180 stopni. Wszystkie te kreatury co tam wystapily sa jak smierdzace trupy, popieranie dzisija Dudy po tylu zaprzanstwach PiSu jest jak zawolanie ” Carolus Gustavus Rex” w czasie Potopu. Pamietajmy ze takie zaprzance jak Radziwilyy tez dokonywaly wyboru mniejszego zla – bo jednak Szwed to nie barbarzynski Moskal ktory robil w tym samym czasie potop moskiewski od 1654 r. A jednak historia ich slusznie osadzila jako zdrajcow

 5. Flex mówi

  Jeśli ci wszyscy naiwni liczą na “wdzięczność” PISu za swoje reżyserowane występy, to się grubo rozczarują. Ta obłąkańczo chciwa partia do koryt nie dopuści nigdy obcych. A PO ewentualnym uPADku nie będą mieli czego szukać ani w Konfederacji, ani PO prośbie w PIS. Skończą jak wypluta guma do żucia. Jest w 2 turze tylko 1 kandydat na którego może z czystym sumieniem głosować wyborca K. Bosaka. Mówił o nim po poprzednich wyborach prezydenckich M. Daniec w skeczu. Ten kandydat nazywa się “Żaden z Nich”!

 6. piotr mówi

  Bosak powiedział, że idzie na wybory i, odda głos na “mniejsze zło”

  1. Anna mówi

   Nic się nie zmieni w Polsce, jeśli będziemy zawsze głosować na mniejsze zło!
   PiS potrafił zmienić w 8 godzin ustawę o IPN na polecenie Izraela, ale już projekt ustawy STOP✡447 przeniósł do sejmowej „zamrażalki” . To co jest ważniejsze dla polityków PiS-u? Interes Polski i Polaków czy żydów z Izraela?

 7. michh mówi

  Drodzy komentujący, ściągnijcie lejce koniom. Co powodowało ostatecznie “aktorami” nie wiemy. Niektórzy z nich są zasłużeni dla Sprawy. Takiego wyboru dokonali w swym sumieniu. I tak bez względu na wynik II tury Polska traci. W tym momencie nie ma się o co bić. Nie lepiej uciszyć emocje? Tak łatwo nie rzucać oskarżeń i nie dzielić?
  Z poważaniem

  1. Anna mówi

   PiS poprzez swoje media wyzywając polskich patriotów od ruskich onuc i agentów Putina podzielił Polaków. Czy chociaż jeden z PiSowców przeprosił narodowców za te obelgi? NIE!
   PiSowskie trolle dalej na YT cały czas obrzucają polskich patriotów z Konfederacji obelgami i insynuują powiązanie z PO.

   Konfederacja nie poparła Dudy, ponieważ PAD nie realizuje programu konserwatywnego, narodowego i wolnościowego. PAD i PiS realizuje socjaldemokratyczny program społeczno-polityczny.

   Nawet teraz w obliczu zagrożenia reelekcji Dudy, PiS nie wyraził ochoty zrealizowania ani jednego postulatu ideowej prawicy, a więc uchwalenie ustawy STOP447, zatrzymanie ideologii LGBT (wypowiedzenie konwencji stambulskiej) czy obniżenie podatków poprzez podwyższenie stopy wolnej od podatku do 12-krotności płacy minimalnej.

 8. AK* mówi

  Rozumiem że wielkość Konfederacji może się ziścić tylko przez upadek PISu. Ale was naprawdę pogięło jeśli wisi wam czy prezydentem będzie Duda czy Trzaskowski. Głosowałem na Bosaka i nawet przez moment nie miałem wątpliwości że zagłosuję w II turze na Dudę jeśli Bosaka w II turze nie będzie. A niestety nie ma i wbijcie to sobie do łbów. Pewnie że można pomarudzić że nie jest zbyt prawilny, ale trzeba widzieć różnicę między maruderem ale jednak w naszej armii, a jawnym wrogiem – reprezentującym interesy ludzi którzy finansowali mu studia. Jego wdzięczność wobec nich będzie nas wszystkich drogo kosztować.
  Także głosujemy na Andrzeja Dudę, a fochy można strzelać po wyborach.

  1. marju73 mówi

   Cytat. “PIS: Przyjeliśmy założenie, żeby dla dobra Polski NIE POWSTAŁA narodowa prawica.”
   Stręczysz łajdaka więc kim sam jesteś?

 9. Adam mówi

  Głosowałem na Bosaka, ale uważam teraz, że głosowanie do Trzaskowskiego to zdrada, tak jak powiedział Marcin Rola w realu24. Zgadzam się z nim, należy głosować na tego kandydata który spowolni walec neomarksizmu. Trzaskowski agresywnie będzie działał w tym kierunku, Duda mniej.

  1. Anna mówi

   PiSowskie trolle darujcie sobie ten „moralny szantaż”. Jeśli chcecie techniczny głos na Dudę, to niech najpierw PiS „technicznie” zablokuje żydowskie uroszczenia wobec Polski uchwalając ustawę STOP447! PiS potrafił na polecenie żydów w podskokach uchwalić zmianę ustawy o IPN w 8 godz. , to niech teraz PiSrael zrobić coś dla Polski i uchwali ustawę STOP447.

 10. Piotr mówi

  AK – bredzisz człowiecze. Fochy są dla pederastów, chcesz to strzelaj i przed i po wyborach. Nie rozumiesz sprawy zasadniczej. Teść PAD-a w swojej twórczości oskarżał Polaków o zbrodnię dokonaną na żydach w Kielcach. Sprawcami zbrodni (prowokacji) byli żydzi z bolszewii (jakie to żydowskie; mordowali i wrzeszczeli aj waj, że krzywda im się dzieje). Dzisiaj córka tego Kornchausera jest pierwszą damą w Polsce (a niedawno prezydentem Kwaśniewski, syn żydowskiego zbrodniarza Narodu Polskiego). Córka PAD-a jak myślisz, wg jakich wartości jest wychowana ? Czy PAD-owi jest bliższa Polska, czy polin ? To jest cały czas ta sama wojna żydobolszewików (z gazety żydowskiej dla Polaków – Michników, Szechterów, Blumsztajnów) z drugą frakcją żydów z habad – lubawicz. Mamy zaszczyt wybrać sobie drapieżnika, który nas pożre. AK – pamiętasz może, że PAD zaczynał swoją karierę w UW (Geremek, Mazowiecki, Kuroń). Teraz jest inna mądrość etapu. PAD jest “patriotyczny”, nawet ładnie przemawiał na pogrzebie Danuty Siedzikówny – przekonująco. Nigdy Ciebie nie zastanawiało o co chodzi z braciszkami Kurskimi. Jeden prawa ręka A. Michnika – Szechtera, a drugi główny ideolog propagandy Kalksteina. Dziwne ? Ani trochę, to my jesteśmy zbyt głupi, że pozwalamy sobie na takie traktowanie. Konfederaci nie powinni przykładać ręki do tych wyborów. Jak przegra PAD, to Kalksteina siły oddolne PIS-u odstawią. Nie pozwolą mu na kolejne rozwiązanie parlamentu. A przy kolejnych wyborach PIS będzie już tylko wspomnieniem.Rozpad PIS-u oczywiście wzmocni Obóz Patriotyczny. PIS-owskich trolli szantaż na Nas nie działa. To PIS-owcy jako będący u władzy byli odpowiedzialni za nawiązanie przyjaznych relacji z Patriotami. Jednak nie o to im chodzi. Oni jak to zawsze żydzi, chodzi o to żeby nas okraść i jeszcze oskarżyć.

 11. Ruder mówi

  Zebrałem w dla Grzegorza Brauna /2015/ osiemdziesiąt podpisów i 65 podpisów dla Konfederacji przed wyborami do sejmu /2019/ i głosowałem na PIS i Dudę, żeby mieli szansę. Teraz sprawa jest jasna Krzysiek Bosak nie dostał do pałacu prezydenckiego, wiec głosuję na Dudę, żeby tylko nie doszło do paraliżu państwa i żeby bandyci nie przekazali Polski największym zbrodniarzom zachodniej Europy. Ja nie chcę Europy z absolutystyczną pozycją kanclerza Niemiec, który dodatkowo wącha się z Rosją wolę Dudę, jako długopisa i ramię Kaczora. Konfederacja musi jeszcze popracować na swój sukces, ale niech nie psuje państwa otwierając drzwi do władzy bandyterce

  1. antyPOPiS mówi

   doprawdy? Sprawdziłeś jakie są kompetencje prezydenta? kacaPiSka rzeczywistość jest taka, że wasalstwo wobec USraela stawia nas rozkroku, z jednej strony przez podPiSanie traktatu lizbońskiego /Kaczyński/ straciliśmy wiele z suwerenności w UE kibucu . Z drugiej, bezprzykładny kundlizm wobec USraela robi z Polski bantustan, gdzie PiSi arendarze gotowi są wywoływać konflikty z każdym kogo wskaże Waszyngton, bez względu na interes Polski i Polaków. Trzaskowski jest gorszy od Dudy, to ma ten atut że może rozsadzić post-magdalenkowe PO/PiSowe szambo, którego sam jest wykwitem…

 12. Janek mówi

  Zapomnieli jeszcze do spotu wsadzić jakiegoś geja.

 13. Grzegorz mówi

  Całą resztę mam w dupie ale obecność w tym gronie Pana Marka Miśko mnie zabolała. Uprzejmie kładę to na karb młodego wieku i braku doświadczenia.

 14. fajera mówi

  Druga redakcjo poproście p. Leszka Żebrowskiego o komentarz w sprawie jego udziału w filmie.

  1. Jacek Międlar mówi

   Najpierw czekamy na spełnienie obietnicy z roku 2017.

  2. Mirek mówi

   A co L.Żebrowski obiecał w 2017 r? Pytam tylko z czystej ciekawości 😉

 15. Piotr mówi

  Rozmawiałem z pewnym bardzo skromnym i bożym księdzem, Głosował na Krzysztofa Bosaka. W sprawie żydów przyznał, że winy i niewdzięczność tej nacji wobec Polski i Polaków są wielkie. Oni również swoją przebiegłością doprowadzili do ukrzyżowania Pana Boga. Co do intencji PIS-u i PO wobec Polski nie ma złudzeń. Powiedział jedną rzecz: ” Faktycznie rozpad PIS-u wzmocniłby Konfederację, ale czy wierzysz, że przy wyborach Konfederaci uzyskają większość parlamentarną? Na skutek rozpadu PIS-u, władzę przejmą siły lewacko – “liberalne”. Gdy dojdą do władzy napiszą nową ustawę liberalizującą aborcję. Jak w tej sytuacji zachowa się Trzaskowski, a jak Duda?”. Ma rację,a są to sprawy zasadnicze. Pisze to ten Piotr, dla którego żyd jest synonimem oszusta, manipulatora, krętacza, złodzieja i człowieka o złych intencjach. Oczywiście chciałbym dodać, że wierzę iż wiele osób odrzuciło swoją żydowskość, której się wstydzi. Stali się prawdziwymi Polakami. Najlepszy dowód, to oskarżenia Grabowskiego – Abrahamera o to, że zabiliśmy w czasie wojny 200 tys.żydów.

 16. Marek mówi

  Jestem narodowcem nie od powstania partii RN, nie od zbudowania pomnika Romana Dmowskiego który trzeba było ochraniać na parę dni przed 11 listopada by lewactwo nie zbeszcześciło go tak jak zaraz po postawieniu, i dlatego NIE STAĆ MNIE NA BIERNOŚĆ kiedy do jakiejkolwiek władzy może dojść tęczowa flaga, bez ogródek antypolska postawa najważniejszego polityka w państwie. Własne ambicje trzeba schować i wybrać mniejsze zło bo tylko ono daje perspektywę na odbudowanie poparcia społecznego dla RN.
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=881441859002470&id=100014099925970&notif_id=1594074899514661&notif_t=close_friend_activity

 17. W K mówi

  W odpowiedzi na tamto warszawskie dziadostwo, red. Piotr Korczarowski opublikował ,,Mimo wszystko Juda!”. Uczciwe przypomnienie stanu rzeczy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.