Narodowcy organizują manifestację pod hasłem „Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!”

fot. youtube
38

W środę narodowcy organizują manifestację pod hasłem „Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!”. Manifestacja będzie zorganizowana o godz. 17 przed przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Warszawie. „Jutro w Sejmie konferencja prasowa w tej sprawie” – zapowiedział na tt Robert Winnicki.

Na stronie medianarodowe,com zamieszczono następującą informację: „Kryzys polityczny w Polsce jest spowodowany sporem o reformę sądownictwa. Tym samym prowokował wrogów suwerenności Polski do ataku. Finansują oni tzw. totalną opozycję i podżegają do kolejnej fali protestów. Są więc one w dużej mierze inspirowane przez czynniki zagraniczne, a ich celem nie jest tylko protest wobec nowego prawa. Głos ws. Polski zabrali także znani z niechęci do naszego państwa unijni komisarze. Polityczną interwencję podjął również Donald Tusk. Człowiek, który porzucił funkcję premiera Polski na rzecz ogromnej pensji marionetkowego przewodniczącego Rady Europejskiej. Wreszcie najważniejsze. Swoje fundacje uruchomił George Soros. To przedstawiciel kosmopolitycznej finansjery, globalista, znany z atakowania suwerennych narodów na całym świecie. Napięta sytuacja w Polsce nie pozostaje bez echa. Dlatego w najbliższą środę zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów by dać wyraz naszemu przywiązaniu do suwerenności Rzeczypospolitej! Musimy powiedzieć Tuskowi, Timmermansowi i Sorosowi – ręce precz od Polski! Dosyć wspierania i zewnętrznego finansowania antypolskiej dywersji w naszym kraju!

Źródło:  medianarodowe.com, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Ciekawy jestem, ilu funkcjonariuszy i zwolenników PIS-u , Kukiza , Korwina, Brauna a także organizacji katolickich i chrześcijańskich dołączy się aktywnie do tego protestu pod jakże słusznym hasłem. Bo pada hasło : sprawdzamy.

 2. Anna mówi

  Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
  „PO było grupą przestępczą!”
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  1. joanna mówi

   Obejrzyjcie film dokumentalny Dyktator. Jutro o 13 w TVP Historia. Zobaczycie za co będziecie odpowiedzialni! Powtarzacie kłamstwa, herezje, budujecie kult jednostki, kult dyktatury! Przerażające!

  2. Wojtek mówi

   Możesz przedstawić 3 konkrety niszczenia ludzi przez lidzi w czarnych togach ! Tylko 3 konkretnie z imienia i nazwiska. Bo hasła łatwo rzuca się na wiatr i niech lecą

 3. M. mówi

  Cóż, nie zgadzam się z tym. Wstąpiliśmy do UE na własne życzenie, po wieloletnim zabieganiu o to. Zasady oddziaływania prawa unijnego na prawo polskie zawsze były bardzo jasne, sami się na to zgodziliśmy, więc teraz nie należy się dziwić, że nastąpiła reakcja na próby podważania porządku demokratycznego państwa prawa. Ta interwencja jest jak najbardziej zasadna, chociaż jest to dla Polski wielki wstyd i prowadzi do marginalizacji a już tak dobrze nam szło. Nie da się funkcjonować tak: dawać dotacje, ale od spraw wew. won!

  Co do Sorosa… Postać kontrowersyjna i enigmatyczna, jednak z drugiej strony wiele z tych finansowanych przez niego przedsięwzięć zasługuje na pochwałę np. fundacje biorące udział w kształtowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

    1. Spejson mówi

     To może ja krótko uzasadnię.
     Cyt:”wiele z tych finansowanych przez niego przedsięwzięć zasługuje na pochwałę np. fundacje biorące udział w kształtowaniu społeczeństwa obywatelskiego.”
     Odp: O tym jak ta kanalia kształtuje społeczeństwo obywatelskie można poczytać w całym internecie.Nie ulegajmy panice w stylu Pieńkowskiej z tvn-u. Bez obrazy.

     http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/525266,george-soros-i-jego-pieniadze-komu-pomaga-kogo-wspiera.html
     http://wolnosc24.pl/2017/03/15/kto-finansuje-fale-imigrantow-szokujace-dane-na-temat-organizacji-wspieranych-przez-sorosa/
     http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

     Cyt: „Nie da się funkcjonować tak: dawać dotacje, ale od spraw wew. won!”
     Odp: Żeby otrzymać dotacje to trzeba sobie najpierw wpłacić na konto do brukselki.To po pierwsze.
     I druga sprawa.Jeżeli ktoś chce dawać dotacje i mieszać się w zamian do spraw wewnętrznych naszego kraju,to niech je sobie zabiera z powrotem i po prostu spierdala.
     „Za darmo nic,darmo nie ma już nic” to fragment piosenki którą pamięta nie tylko moje pokolenie.
     I tak do dziś działa to unijne szambo.Daj złotówkę, ja zeżrę 20 groszy w ramach obsługi tejże złotówki,a tobie oddam resztę jako dotację,którą za czas jakiś oddasz mi z powrotem i to z odpowiednim procentem.Z powyższego cytatu wnioskuję,że chciała by Pani,żeby w zamian za dotację ci unijni kretyni stanowili o prawie w Polsce.No błagam.

     Cyt: „Ta interwencja jest jak najbardziej zasadna”
     Odp: Gratuluję obywatelskiej i patriotycznej postawy szanowna Pani.

     Cyt: „chociaż jest to dla Polski wielki wstyd”
     Odp: Tu się zgadzam.Wstydem jest,że Polska na arenie międzynarodowej jest pomiatana jak śmieć przez niedemokratycznie „wybrane” kanalie,które nie mają własnych problemów w swoich krajach tylko nasza Polska odbija im się czkawką jak krowie po liściach z buraka.Bardziej obchodzi ich nasza demokracja,która jak na razie ma się całkiem dobrze,niż kozojeby,których wpuścili do swoich krajów,żeby gwałcili ich kobiety.No cóż jak się traci strefy wpływów to trzeba podnosić larum.

     I kolejny cytat tym razem z artykułu:”Finansują oni tzw. totalną opozycję i podżegają do kolejnej fali protestów.”
     Odp: Jak ktoś wyciąga swoje brudne łapy po czyjeś pieniądze,za które się potem sprzedaje i to za wszelką cenę jest po prostu zwykłą prostytutką,która jak już weźmie w łapę to zazwyczaj doprowadza sprawę do finału.Niektóre sprzedajne zdziry (o niektórych politykach również należy tutaj wspomnieć) robią to też za pomocą rozdziawionej i szeroko otwartej krzyczącej mordy,a niektóre zaś potrzebują do tego megafonu,bo chyba z racji wieku para w płucach już nie ta.Niektóre zaś z racji bólów reumatycznych robią to też na ulicy,na plecach z podniesionymi do góry nogami zapartymi o „ścianę”. Mam nadzieję,że większość zrozumie aluzje,ponieważ tak zachowuje się ktoś komu się płaci,ktoś kto z własnej woli bierze do łapy cudzy szmal,lecz musi się liczyć z tym,że w zamian za to po prostu się od niego BĘDZIE WYMAGAĆ.
     Na przestrzeni tych lat okazało się jednak,że ten brukselski kurwidołek traktuje Nas jak dojną krowę,żąda od nas gruszek na wierzbie (i można by tu wylać jeszcze całe wiadro pomyj),natomiast ja czekam tylko na tą chwilę,aż nas sami usuną ze swoich lewackich struktur,bo ten rząd (i muszę to stwierdzić z ubolewaniem) nie ma jaj,żeby powiedzieć STOP.
     A jak już opuścimy ten euro-burdel (i mam nadzieję,że starczy mi życia) to wtedy ironicznie sobie powiem „a już tak dobrze nam szło”.

     1. TereFere mówi

      Dziękuję za ten komentarz, świetnie Pan wszystko wyjaśnił, naprawdę super, brawo.

     2. Jolka mówi

      Sama bym tego lepiej nie ujęła i w zupełności zgadzam się z ta opinią .Myślę że wielu mieszkańców tego pięknego Państwa chętnie by przyklasnęło tym słowom lecz są jeszcze nieco nieśmiali w wyrażaniu swych poglądów . To z pewnością tylko kwestia czasu.

     3. Alina Weder mówi

      Super ! Bez komentarza! To powinno do wszystkich dotrzeć!!!

     4. NiePis mówi

      Co za brednie.

    2. Antykomuch mówi

     Uzasadnienie jest w twoim wpisie od pierwszej litery do ostatniej kropki

  1. test24 mówi

   Gdy wchodziliśmy do UE, to była ona unią gospodarczą i na to się godziliśmy. Murzyni na socjalu i dżihadyści nie są częścią europejskiej unii gospodarczej. Nie są nawet częścią tego kontynentu. Polska przystępowała w końcu do Unii EUROPEJSKIEJ, czy do Ligii Państw Arabskich i Unii Afrykańskiej?

   Marginalizacja Polski jest waszym lewackim pobożnym życzeniem, bo jest dokładnie odwrotnie 🙂

   1. M. mówi

    Nie tylko gospodarczą, Prawo UE jest skomplikowane, ale te dane akurat jest łatwo odszukać, do czego zachęcam.

    „Marginalizacja Polski jest waszym lewackim pobożnym życzeniem, bo jest dokładnie odwrotnie”
    – absolutnie nie. Lewica nie chce marginalizacji PL z prostej przyczyny – wartości UE są w znacznej mierze bliskie lewicy. Marginalizacja następuje, gdy polscy politycy prawicowi od tych wartości się dystansują. Proste. Każdy kto zajmuje się zawodowo prawem Wspólnoty to potwierdzi.

    1. test24 mówi

     Nigdy nie zrozumiem i Wy chyba również nie rozumiecie, czego chcecie tak naprawdę. Dążycie do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy (słyszałem i czytałem mnóstwo wypowiedzi lewaków na ten temat). I teraz powiedz mi, w którym państwie federacyjnym dana federacja nie jest marginalizowana. Czemu uważacie, że gdy Polska będzie TYLKO jedną z federacji zarządzanych odgórnie, to jej ratingi i pozycja na świecie wzrosną? Jakim cudem coś takiego miałoby działać?

     Prawda jest taka, że chcecie marginalizacji Polski. Chcecie być TYLKO jakimś tam prowincjonalnym stanem w Europie, jednym z około 30. Gdyby było inaczej, to popieralibyście nacjonalizm w Polsce.

     1. test24 mówi

      Będąc częścią UE nasza pozycja będzie zależała od tego, jak będą przędły pozostałe kraje. Tak jak pozycja Teksasu jest związana pozycją USA, pozycja Syberii jest związana z pozycją Rosji, a pozycja Serbii była związana od pozycji całej Jugosławii. Zakładacie, że UE będzie wiecznie krainą mlekiem i miodem płynącą, mimo że już kilka krajów jest w praktyce bankrutami, a zwiększająca się ilość osób na socjalu i starzejące społeczeństwo doprowadzi do bankructwa kolejnych. Dlaczego pozycja Polski na świecie miałaby być zaniżona przez milion murzynów we Włoszech, dziadków w Niemczech, upadłej Grecji i bliskiej bankructwa Portugalii? I czemu nie jest to marginalizacją, mimo że jest marginalizacją?

     2. test24 mówi

      Chociaż, możesz sobie odpuścić odpowiedzi, bo ja i tak nie zrozumiem Waszego sposobu myślenia. Ja zostałem nauczony, że na swój sukces mam pracować sam, a nie liczyć na datki od sąsiadów.

    2. Spostrzegawczy mówi

     M. – lewaku. Którego z Polaków chcesz przekonać do swoich lewackich pokrętnych wypocin ?! Pomyliłeś fora !

  2. maria mówi

   Nie wiem kim jestes jakie masz wykształcenie itd ale cos z Twoim rozumowaniem nie tak. Nigdy Polacy nie godzili sie na wtracanie sie zachodu. Dobrze przeczytaj prawa w UE . My mamy swoje Panstwo . UE sluży miedzy innymi do regulacji pewnych praw ale nie ma prawa wtracac sie do nas. Unia jest przesiaknieta kultura multi kulti każe w POlsce to wie.a my mamy inne zasady. nawet kosztem super dobrobytu. Najważniejsza jest Ojczyzna anie pełen brzuch

   1. test24 mówi

    Ależ jaki pełen brzuch. Przecież UE nie dba już o swoich obywateli. Same Niemcy wydały kilkanaście miliardów nadwyżki na karmienie najeźdźców na socjalu! Oni właśnie przejadają pieniądze, które zarobili ich przodkowie, a te pieniążki właśnie się kończą, dlatego Polska ma płacić AŻ 250 tyś. euro kary za jednego niewziętego parcha. Lewaki płaczą na 500+ na dziecko, a nie płaczą na 4000+ na agresywnego nieroba.

    1. TereFere mówi

     Nie wiem kim jesteś, ale mam takie same poglądy jak TY, a jeszcze w dodatku dobrze piszesz, brawo.

  3. mirosław mówi

   ty mmówi, ty już lepiej nic nie mów, tylko weż się do nauki, bo takich gawędziarzy jak ty jest co niemiara. Nic nie wiedzą , ale będą pierdolić godzinami.

  4. Goro mówi

   Obywatelskiego ??? Miałeś na myśli PO i Nowoczesną.

 4. agata mówi

  Chetnie bylm poszla na ta manifestacje z Narodowcami tylko mnie nie ma w kraju

 5. Miko mówi

  jak najbardziej popieram manifestacje narodowcow pod w/w haslem , hetnie tez bym wziela w tym udzial ale nie mieszkam w Polsce, uwazam ze KLUBY GAZETY POLSKIEJ (ktore sa poza granica Polski) powinny zorganizowac na obczyznie w ramach poparcia Narodowcow taka manifestacje i to jak najszybciej i polonja polska powinna wziasc udzial w tej manifestacjii.

  1. dana mówi

   Popieram pomysl! Takie demonstracje Narodowcow bylyby bardziej widoczne i slyszane w swiecie! Nie mozna bedzie ich lekcewzyc i zamiatac pod dywan.niech Swiat zobaczy sile patryjotyzmu Prawdziwych Polakow do suwerennosci wlasnej Ojczyzny!

   1. Dorota mówi

    Dziekuje narodowcą . Bardzo mi brakowalo waszej obecnosci.

 6. Jerzy mówi

  Jak się zachowa Pan Prezydent ??? Będzie dalej bronił łajdaków- prawników kosztem skrzywdzonych setek tysięcy POLAKÓW. Czy może jego aż dwa VETA to odpowiedz na urażona ambicje iz kto mądrzejszy Prezydent czy jakiś tam radykalny Ziobro. A może koło Prezydenta jest kilka tłustych szczurów ?????? Pewnie to są
  ” doświadczeni ” prawnicy, psychologowie czy socjologowie i wiedzą co to znaczy psychologia tłumu !!

 7. Butny mówi

  W pełni popieram tą inicjatywę. Moi znajomi również. Szkoda, że mam tak daleko do W-wy. Trzeba w końcu obudzić się z letargu i oczyścić kraj z brudnych rąk tych , którzy są ukrytymi wyznawcami mamony. Zauważyliście ilu polityków , bankierów, sędziów ma pochodzenie żydowskie ? Długo by wymieniać….Życzyłbym sobie rodowitych Polaków na tych stanowiskach, a nie ukrytych agentów Mosadu czy podnóżków Unii i Merkel

 8. Polak mówi

  Dokładnie! Cały naród z wami! Koniec tej chorej indoktrynacji gdzie panuje przekonanie róbta co chceta, wszyscy mile widziani(nawet na siłę), i to słowotwórstwo na potrzeby „poprawności politycznej”.

 9. Paweł mówi

  naprawde musimy sie zmobilizowac nie złamią naszego narodu.

  1. Dorota mówi

   Czy z lodzi będą zorganizowane wyjazdy na wiec poparcia dla naszego rzadu w niedziele ? Organizuje Gazeta Polska .Jesli ktos z panstwa moze wie , prosze o kontakt.

 10. someone mówi

  Pierwsze wzmianki o powstaniu euroszamba były już w 19 wieku później wspominał o tym jeden z generałów Hitlera…dalej historie znacie. Ja przez wszystkie te lata zastanawiałem się do czego bogatej zachodniej Europie potrzebne są biedne kraje Europy wschodniej ? Widzieliście kiedyś ,żeby milioner wziął do spółki biedaka ? Teraz po latach już wiem…to był PLAN od samego początku . Plan zdobycia Europy bez wystrzału, czego Hitler nie skończył to zrobi to lewactwo. Najpierw wspólnota,potem wspólny pieniądz,wspólny rząd (jeden rząd). Mając jedną walutę już łatwiej wprowadzić czipowanie…za jednym pociągnięciem zmiana w całej Europie. Powolne wprowadzanie NWO. BTW do wszystkich lewaków…NAWET NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY CO POPIERACIE !!! Tniecie gałąź na której razem wszyscy siedzimy…oprócz bankierów…bo nie liczcie ,że będziecie siedzieć z nimi…wy jesteście TYLKO ich pionkami do wykonania czarnej roboty.

 11. jan mówi

  Brawo chłopaki, uczciwi i mądrzy Polacy z wami

 12. Andrzej mówi

  cholera urlop, człowiek poza Warszawą. Najwyższy czas ruszyć tyłki i coś robić bo opluwają nasz kraj w IV Rzeszy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.