Na perfidnych kłamstwach Duda wyszedł jak Zabłocki na mydle. MSZ Izraela i koszerne media plują mu w twarz. Czy ustawa o IPN zadziała?

Reuwen Riwlin i Andrzej Duda podczas Marszu Żywych / Fot. TVP Parlament
11

Już kilka dni temu informowaliśmy Państwa o skandalicznych słowach jakie padły z ust Reuwena Riwlina podczas Marszu Żywych. W obecności prezydenta RP Andrzeja Dudy, ale także szefa Mosadu, dowódcy IDF (Siły Obronne Izraela) oraz tysięcy Żydów, zarzucił Polakom „pomoc w nazistowskiej eksterminacji”. Czy za te słowa poniesie konsekwencje? Przecież, jak zapewniał Patryk Jaki, „ustawa o IPN jest napisana naprawdę dobrze”. Pytanie tylko dla kogo?

Żadne prawo nie może ukryć krwi, żaden interes nie może ukryć antysemityzmu. Polska musi zrobić swój rachunek sumienia. (…) Polacy pomagali w nazistowskiej eksterminacji – powiedział Riwlin i zrealizował swój cel: spoliczkować „Polaczków” za lawinę faktów jaka na temat społeczności żydowskiej została opublikowana w przez Polaków, w kontekście burzy związanej z nowelizacja ustawy o IPN.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzecz jasna, odważny prezydent Polski, w momencie wypowiadania obelżywych słów przez głowę Izraela, powinien zaprotestować, albo wstać i opuścić obchody. Jednak bylibyśmy naiwni, gdybyśmy takiego zachowania oczekiwali od Andrzeja Dudy.

Kancelaria prezydenta RP robiła co w jej mocy, aby haniebne słowa prezydenta Izraela nie przedostały się do świadomości Polaków. Stąd na oficjalnej stronie prezydenta RP opublikowano relację, która Marsz Żywych przedstawiła jako spotkanie polskich i żydowskich przyjaciół. Żydowskie media i Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela nie miały zamiaru bawić się w ten sposób. Operując konkretnymi cytatami, zrelacjonowano jak było naprawdę i nie pozostawiono żadnych złudzeń: Marsz Żywych miał na celu upodlenie Polaków na oczach całego świata, czemu ze spokojem i kiwaniem głową przyglądał się Andrzej Duda. Reuwen Riwlin zarzucił Polakom „pomoc w nazistowskiej eksterminacji”.

Żywo zaangażowany w dbanie żydowskich interesów Duda powiedział: Takie słowa [o pomocy Polaków w nazistowskiej eksterminacji – przyp. JM] w wystąpieniach Prezydenta nie padły. Prezydent RP z premedytacją okłamał Polaków. Po co? By chronić swój tyłek oraz żydowskie interesy w Polsce. Jak na tym wyszedł? Jak Zabłocki na mydle. Chciał niemalże na kolanach – przepraszam za określenie – zrobić dobrze Izraelowi, a nie dość, że dla siebie nic nie ugrał, to żydowskie media i koszerny MSZ napluł mu w twarz. Ciekawe jak się teraz czuje? Być może kaja się teraz przed żydowską menorą, posłusznie bije się w pierś i przeprowadza rachunek sumienia?

Teraz rodzą się dwa pytania. Pierwsze: Czy Andrzej Duda wyciągnie wnioski ze swojego zachowania i zrozumie, że żydowski stosunek do Polski i gojów w ogóle (przypominam 70 lat trwania ludobójstwa w Palestynie) nigdy nie będzie miał charakteru przyjacielskiego? Przecież historia jest nauczycielką życia, a nigdy w relacjach z żydowskim establishmentem nie byliśmy traktowani jak bracia tylko jak niewolnicy. Drugie: Czy w sprawie Reuwena Riwlina zadziała nowelizacja ustawy o IPN? Przecież prezydent Izraela, na terenie państwa polskiego, bezczelnie imputował Polakom odpowiedzialność i współudział w ludobójstwie przeprowadzonym przez niemiecką III Rzeszę? Na wszelki wypadek przypomnę treść nowelizacji ustawy, a konkretnie art. 55a. 1.

Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.

Minęło już kilka dni i jak nie było interwencji prokuratury i ministerstwa sprawiedliwości tak nie ma. Czy zatem prezydent Reuwen Riwlin został wyłączony spod polskiego prawa? A może zdaniem prokuratury i polskiej władzy Riwlin nie popełnia przestępstwa (…) określonego w ust. 1 i 2, gdyż dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej (por. art. 55a. 3.)?

Skuteczność nowelizacji ustawy o IPN zaczyna objawiać się na oczach wszystkich Polaków. Okazuje się, że ten prawniczy bubel, przyniósł Polakom złudne nadzieje, a zamiast skutecznej walki o dobre imię Polski, na arenie międzynarodowej „dobra zmiana” zrobiła z nas ustawionych w narożniku chłopców do bicia. Pora na polski prawy sierpowy!

Zobacz jak żydowskie media napluły Andrzejowi Dudzie w twarz.

Posłuchaj:

A. Duda nas okłamał, szarlatan z Lublina i „nagroda” dla Dr Ewy Kurek – Przegląd tyg. (7-14.2018)

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. RdK mówi

  Szanowna redakcja niech zlozy “donos“ Do prokuratury. Cos odpowiedziec musza.

 2. Normalny mówi

  PIS – PIC do wymiany razem z PO, SLD i inną różnie nazywającą się palikociarnią ! I nie pomogą tu żadne konszachty z żydofilskimi ośrodkami propagandowymi włącznie z toruńskimi. Polacy nie dadzą się już nabrać na stare żydowskie numery ! Czy oni są wszyscy w ogóle legalni w świetle obowiązującej Konstytucji z 1935 roku. Hrabia Potocki już ma, jak stanowczo twierdzi, tytuł prawny do wypłaty 850 000 000 000 USD od Niemiec za zniszczoną Warszawę. A będzie dochodził jeszcze zapłaty odszkodowań i reparacji od różnych okupantów, w tym i Żydów za zniszczenia całej Polski, straty terytorialne i materialne Polaków i Polski dodatkowo w wysokości 30 razy większej, czyli 15 000 000 000 000 USD ( 15 bilionów ). Czas więc skończyć z poklepywaniem się po plecach, a zacząć żądać należnej nam bardzo grubej kasy ! Oczywiście te okupujące Polskę łże- elity tego nie zrobią.

  1. rychu mówi

   nie wrzucaj gowna

 3. Viola mówi

  Judasz dudus zdrajca,oszust z UW!

 4. darek mówi

  tylko narodowcy moga polozyc kres tym zydowskim klamstwom i Polska w koncu przestanie byc na kolanach

  1. Przebiśnieg mówi

   Brawo Pan Poseł Robert Winnicki !!!!!!!!!! Treść zawiadomienia jest perfekcyjna !

 5. Piotr mówi

  Za te słowa wręczyć tym izraelskim urzędnikom persona non grata. A tak w ogóle czemu szpiedzy są wpuszczani na terytorium polski

 6. Dariusz mówi

  Dupa nigdy moim prezydentem nie był a tym bardziej po tym co zrobił,nie jest i nigdy nie będzie.To nie jest Polak.To jest taki sam szabes goj jak reszta tych popaprańców z polskiej pseudo polityki! Wstyd i hańba dla naszej ojczyzny i dla nas Polaków!

 7. rychu mówi

  Kim ten jajako jest agentem mossadu jak cała jego świta?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.