Muzułmański uchodźca: „Wolę umrzeć niż dostać pracę i przyjąć kulturę europejską”. Kolejny kraj ma dość muzułmanów!

7

Tysiące muzułmańskich imigrantów opuściło Finlandię i powróciło do swojej ojczyzny. Uchodźcy czują się w Finlandii terroryzowani. W jaki sposób? Poprzez „zmuszanie do pracy” i „narzucanie kultury Zachodu”.

Cóż za mowa nienawiści! Jak śmią ci bezczelni Finowie „zmuszać” muzułmanów do pracy. Przecież do Europy przybyła elita z Bliskiego Wschodu i Afryki, której należy się wszystko to czego tylko sobie zażyczą.

Na szczęście Finowie nie są tacy durni jak Niemcy czy Szwedzi i dostrzegają, że imigranci chcą tylko zdobyć pieniądze i darmowe mieszkanie.Tak wygląda ich wyobrażenie o „nowym życiu” w Europie. Dlatego w Finlandii ograniczono świadczenia socjalne i dodatkowe wsparcie dla imigrantów, którzy nie znajdą pracy.

Ten temat został poruszony w reportażu francuskiej telewizji France24. Imigranci w Finlandii mówią jasno: Wolimy umrzeć  niż dostać pracę i przyjąć kulturę europejską.

Źródło: http://sioe.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bob mówi

  Po raz setny powtarzam że to robactwo pasożyty w głowie się nie mieści żeby białas pracował na prymitywnego brudasa

  1. sten mówi

   ..a zagonić całe lewactwo do utrzymywania pasoźytów czas ponosić konsekwencje własnych głupot Jak nie to razem z ulubieńcami wilczy bilet ,,go,, afrika .Tam budować swoją idealistyczną cywilizacje z życzeniami powodzenia

  2. sztandi mówi

   Takim samym pasożytem jest kler.

 2. Hammurabi mówi

  Pisałem już nieraz, że folgowanie i pobłażanie muzułmańskim emigrantom to prosta droga do zbiorowego samobójstwa zachodnich społeczności. Szwedzi, Niemcy, Hiszpanie, Włosi czy Francuzi przekonują się o tym na własnej skórze, jednak ich wyprane nachalną lewacką propagandą i dobrobytem mózgi, nie przyjmują do wiadomości tego zagrożenia. Więcej! Znakomita większość tych ludzi, wręcz oburza się na każde słowo krytyki poczynań ich rządów. Jeśli to prawda, że Finowie powiedzieli dosyć, to są wyjątkiem.
  Najtragiczniejsze jest jednak to, że muzułmanie w swojej masie i dynamice rozmnażania, nabywszy europejskich praw wyborczych, zniszczą te kraje w których osiądą już czwartym pokoleniu. Są jak szarańcza, po „wizycie” której pozostaje goła ziemia.
  Tak będzie po „nalocie” stad muzułmańskich imigrantów, jeśli w porę nie zastosuje się odpowiednich środków.
  Zrujnowana Europa będzie wówczas łatwym łupem tych, którzy obecną wędrówkę zainicjowali i ją napędzają.

 3. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego kondominium nad Wisłą: JUDE-Polonii], dżihadzie oraz III. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 4. Patrycja mówi

  Wow kolejna nowina hahahaha. Przeciez to jest jasne od stuleci. Straszny jest fakt, ze taka ciemnota w eu panuje. SZOK!

 5. Pan Kracy mówi

  Michalkiewicz podnosił często kwestię utrzymywania „imigrantów”. Nie, że np. Polska (czyli my z podatków) ma ich utrzymywać, tylko deklarujący to mają podpisać u notariusza zobowiązanie, że będą karmić, odziewać, leczyć itp. takiego „imigranta”, dopóki on sam z tego nie zrezygnuje. Umowa u notariusza i stosowne poręczenie majątkowe. Dopiero wtedy okazałoby się, ilu tak naprawdę mamy zwolenników tzw. imigracji.

  A ten iracki inżynier czy dentysta z filmu (nie zrozumiałem dokładnie) – narzeka na śnieg przez pół roku i deszcz przez pozostałą część. To z pewnością pogoda mu przeszkadza, a nie konieczność pracy 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Secured By miniOrange