Muzułmanie wymordowali chrześcijańską wioskę! Zadźgano maczetami i obcięto głowy. Mainstream nie widzi problemu.

1

Islamiści z organizacji Asz Szabab oraz muzułmanie z pobliskich wiosek wymordowali całą wioskę chrześcijan Kipini na wybrzeżu Kenii. 13 wyznawców Chrystusa, tylko dlatego, że byli chrześcijanami, zadźgano maczetami i obcięto im głowy. Do takich barbarzyńskich metod, islamistów zachęcił fundamentalny Koran i hadisy, które do mordu na nie-muzułmanach zachęcają w ponad tysiącu wersetach.

Islamiści dali chrześcijanom z Kipini ultimatom. Albo będą recytować na głos islamskie dom, albo zostaną zamordowani. Wybrali wierność Chrystusowi i w sposób barbarzyński zostali zamordowani.

Według świadków muzułmanie z pobliskich wiosek pomogli islamskim fundamentalistom w masakrze.

– Apelujemy do rządu w Nairobi o natychmiastowe śledztwo i zatrzymanie muzułmanów, którzy pomagają terrorystom z Asz Szabab – powiedziała jedna z ofiar, której udało się przeżyć atak.

Chrześcijanie są mordowani i prześladowani za wiarę w ponad 128 krajach świata. Mimo to establishment i media głównego nurtu zdają się nie dostrzegać problemu, rozczulając się  przy tym nad emigrantami z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy przybywają do Europy po wysokie zasiłki socjalne.

PRZECZYTAJ (KLIK): Chrześcijanie prześladowani w 128 krajach świata! To największe prześladowania w historii ludzkości

Źrodło: cristiannews.net

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Sam mówi

    To nie maczety tylko meczety…..Sam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.