Muzułmanie urządzili piątkowe modły na placu przystrojonym bożonarodzeniowymi choinkami

fot. twitter
7

Mieszkańcy szwedzkiego miasta Uddevalla przeżyli szok, gdy na placu udekorowanym bożonarodzeniowymi choinkami pojawili się w piątek muzułmanie, którzy rozłożyli dywaniki i rozpoczęli modlitwę zakończoną okrzykami „Jalla Jalla, meczet dla każdego”. Słowo „jalla” oznacza „szybko”. Muzułmanie w Uddevall domagają się, żeby gmina wybudowała dla nich meczet z publicznych pieniędzy. I to szybko!

Jednym z inicjatorów piątkowej modlitwy na placu jest Feysal Reerabdullah, sekretarz Centrum Islamskiego w Uddevalla. Feysal uważa, że ​​podatnicy w Uddevalla powinni zapłacić za budowę meczetu, ponieważ lokale, w których obecnie odbywają się islamskie modły, są zbyt małe, a miejscowych muzułmanów nie stać na wynajmowanie większych pomieszczeń. Rada gminy nie zgadza się z twierdzeniem, że budowa meczetu jest obowiązkiem gminy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policja poinformowała, że ​​muzułmańskie stowarzyszenie otrzymało pozwolenie na przejęcie świątecznego placu na piątkową modlitwę i demonstrację.

„Koszmar zbliża się coraz bliżej, modlitwy w piątek na placu w Uddevalla. Boże, Chroń nas!” – napisała na twitterze osoba, która była świadkiem islamskich modłów.

Źródło: samnytt.se, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. iannn mówi

  inwazja islamu odbiera nam krok po kroku wolnosc , tak nasza europejska i polnocno amerykanska wolnosc , ludzie sa aresztowani w ukistanie za cytowanie CHURCHILA O ISLAMIE ! ludzie sa wrzucani do wiezien bywa sa tam przez muzulmanow mordowani . Ideologie islamu wymyslil 50 letni mahomet ktory zaczal seks udowy z Aisha kiedy ta miala 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lat , pamietajmy o tych zrodlach islamu . Ta ideologia zneca sie zawsze najbardziej nad dziewczynkami , kobietami , i zwierzetami . Czytajcie ksiazke Kalwasa Polaka , on tam jest 15 lat ! islam to horror.

 2. kristofer77 mówi

  Do roboty nygusy i budować wtedy państwo może pomóc w wypadku asymilowania sie i uszanowania zwyczajów waszych gospodarzy. Jeśli nie, to wracać do swojej ojczyzny.

 3. Hammurabi mówi

  Znamienne jest to, że muzułmanie tkwią w głębokim przeświadczeniu, że mają prawo żądać. Wszystkiego mogą żądać i wszystko mają dostać. Nie prosić, nie pytać, tylko żądać i to szybko…
  Kto, jak nie zachodnie społeczeństwa daje im na to zgodę? Kto nawkładał im do głów, że są mile widziani, wraz ze swoimi „obyczajami”?
  Kto wpadł na pomysł, by kobiety nosiły jakieś opaski z oświadczeniem, że nie chcą być obmacywane przez debilnych troglodytów?
  No kto? Tylko politycy?

 4. Jarek mówi

  ach tylko płakać a nie śmiać się z upadku tzw cywilizacji zachodniej. Gdzie ci Szwedzi z którymi wojowaliśmy – ci twardzi dzielni nordycy. Gdzie ci zahartowani w walce bezkompromisowi Niemcy. Zgroza. Faktycznie jest kosmiczna wręcz zależność między upadkiem religii a zniszczeniem społeczeństwa – pięknie widać jak narody które dla wygody pozornej wyrzekły sie swojego dorobku kulturowego przestają istnieć

 5. rebel mówi

  dobrze tym socjalisrycznym durniom!maja to na co glosowali

 6. Zbulwersowany mówi

  W Polsce niestety obok akcji ukrainizacji odbywa się akcja islamizacji rynku pracy. Odbywa się to głównie poprzez żydowskich pracodawców z wielkich międzynarodowych koncernów w różnych branżach za cichym przyzwoleniem polskiego rządu. Kosztem Polaków. Tylko slepcy tego nie dostrzegają. Tak się tworzy projekt judeopolonii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.