Muzułmanie atakują kościoły! Holenderscy chrześcijanie żyją w strachu

5

Jeżeli ktoś myśli, że „tolerancyjna” Holandia została oszczędzona przez muzułmańskich fundamentalistów, to się grubo myli. Podobnie jak we Francji, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii, również i tam, islamiści dają upust koranicznej nienawiści. Chrześcijanie żyją w strachu, bo statystycznie co trzeci dzień dochodzi do ataku na kościoły.

W ciągu ostatnich 18 miesięcy wystąpiło 138 wypadków przerwania nabożeństwa przez nie-chrześcijan, z czego zdecydowana większość to byli muzułmanie. Te wyliczenia należą do jednej z holenderskich grup ochroniarskich, do której w ostatnim czasie zgłasza się coraz więcej chrześcijan, by ci ochraniali świątynie. W ostatnim czasie o pomoc ochroniarzy poprosiło 82 przedstawicieli kościołów w Holandii. Poza tym wierni organizują straże obywatelskie i montują w kościołach monitoringi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka miesięcy temu do prezbiterium jednego z holenderskich kościołów wszedł mężczyzna i okrzykami „Allahu akbar” przerwał trwające nabożeństwo. Wiernych przestraszył krzyk mężczyzny. Muzułmanin zostawił w kościele plecak, o czym poinformowano policję. Na szczęście okazało się, że plecak był wypchany jedynie ubraniami. Takich przypadków jest coraz więcej, a holenderscy chrześcijanie stają się bezradni w walce z muzułmańskim fundamentalizmem, którego zdają się nie dostrzegać lewicowe organizacje rzekomo walczące z nienawiścią.

PRZECZYTAJ: Odmawiali różaniec w kościele, policja wyprowadziła ich siłą! Uroczyste świętowanie Reformacji [WIDEO]

Nasz komentarz: Niestety, do takiej sytuacji doprowadzili nie tylko włodarze marksistowskiej Unii Europejskiej, w dużej mierze opłacani przez żydowskiego finansistę Georga Sorosa (przypominamy, że do grupy opłacanych „niewolników” Sorosa należy m.in. Róża Thun z domu Woźniakowska). To również sprawka hierarchów Kościoła katolickiego, którzy muzułmańskich fundamentalistów nazywają „wojownikami nadziei”, a sami mieszkają w strzeżonych i pięknych pałacach.

Źródło: pch24, ndie

Przeczytaj:

Niemiecki „dokument”: Polska jak Trzecia Rzesza, Róża Thun jako ostatnia sprawiedliwa. Dość tego!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  no cóż niech Holendrzy podziękują za takich gości swoim lewackim politykierom a jak który poczyta o planie kalergii to będzie wiedział komu się odwdzięczyć. To smutne że holenderski naród o bogatej kulturze tradycjach, naród żeglarzy kupców odkrywców i żołnierzy lęka się takich nachodźców

 2. michu mówi

  Tak kończy się tolerancja dla zła.

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   I dla lewactwa.

 3. Bolek mówi

  Smierc za smierc powinna byc -a nie jeszcze cackac sie z terrorystami.kto z normalnych obywateli dostanie 450 € i nieszkanie za darmo?trzeba na wszystko sobie zapracowac .w tylkach im sie pomieszalo i tak szaleja na ulicach.A tam u siebie nie mieli nic i klepali bide i byl spokoj w uni europejskiej .On zabije i dostanie drugie zycie w kiciu.a Ludzie gina masowo i drugiego zycia nie maja !!!

 4. Erica mówi

  Mieszkam w Holandii i większych bzdur dawno nie czytałam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.