Morawiecki chce w Polsce „uchodźców”. „Rząd powinien uruchomić korytarze humanitarne. Nie ma powodów do zwlekania”

fot. twitter
15

Te 7 tysięcy na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem. (…) Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które „ich” przerobią na „nas” – w rozmowie z „Rzeczpospolitą” powiedział lider koła poselskiego Wolni i Solidarni Kornel Morawiecki. Zaznaczył również, że „nie ma powodów do zwlekania” i „rząd powinien uruchomić korytarze humanitarne”.

Marszałek Senior odniósł się również do polityki Unii Europejskiej, która mimo bezczelnego straszenia Polaków sankcjami, realizacji komunistycznych założeń oraz promocji kulturowego marksizm – jak twierdzi – „nie jest naszym wrogiem”.
Nie zgadzam się z tezą, że nie chcemy UE dwóch prędkości. Kraje Europy zawsze były różnej prędkości i niech tak pozostanie. UE powinna być gronem państw solidarnych, ale wolnych – powiedział Morawiecki, przyznając tym samym, że w tej kwestii nie zgadza się ze swoim synem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kiedy debata o przymusowej relokacji stopniowo przycicha, Kornel Morawiecki chce, by w Polsce zagościło 7 tysięcy islamskich imigrantów, których w praktyce za kilka lat będzie przynajmniej pięć razy więcej, ponieważ ci skorzystają z należnego im prawa i sprowadzą do Polski swoje rodziny. Ponadto entuzjazm z jakim do marksistowskiej Unii Europejskiej podchodzi Morawiecki nie pozostawia żadnych złudzeń. Kornel Morawiecki, poza barwami politycznymi, niczym nie różni się do starej ekipy PO-PSL, której doradzał jego syn, a obecny premier Mateusz Morawiecki. Czy tego samego nie można powiedzieć o lwiej części Prawa i Sprawiedliwości, która po dwóch latach hucznych rządów, posiadając niezbite dowody w sprawie, chociażby poważnie nie ukarała jeszcze żadnego hochsztaplera z ekipy Donalda Tuska i Ewy Kopacz? W tym miejscu rodzi się jeszcze jedno pytanie: Co w układzie Morawieckiego seniora robią takie jednostki jak chociażby Adam Andruszkiewicz?

Źródło: rp.pl, wpolityce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Niestety, ale niektórym ludziom, w tym politykom odbija na starość palma. Zresztą nie tylko na starość.

 2. red mówi

  Zdurniał chłopina na starość. Bywa.

 3. Mirosław mówi

  A myślałem że jednak w swoim kochanym Ojczystym kraju chce mi się żyć.Panie Premierze z szacunkiem dla Pana i Pana stanowiska dlaczego taka opinia??,

 4. Pan Kracy mówi

  „Kornel Morawiecki chce, by w Polsce zagościło 7 tysięcy islamskich imigrantów, których w praktyce za kilka lat będzie przynajmniej pięć razy więcej”

  Chcieliśta „dobrą zmianę”, to mata. Było miło na początku: komisje śledcze, które tylko groźnie kiwają palcem w bucie; 500+ dla wybrańców za pożyczone pieniążki, które z ciężkimi odsetkami będą spłacać do końca życia dzieci dzisiejszych beneficjentów (http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/morawiecki-szczerze-przyznaje-na-500-wzielismy-20-miliardow-kredytu_864172.html). A potem kurtyna opadła – mamy bankstera (https://www.polishclub.org/2017/12/19/przerazajace-nonsensowne-odsuniecie-premier-b-szydlo/) i rękę w nocniku. Ale nic to: Jarosław (Kalkstein), Polskę zbaw!

 5. logic mówi

  To niech im kupi mieszkanie w Berlinie i tam niech ich sobie dziadyga choduje. A od polaków wara z jakiej racji my mamy inwestować czas pieniądze i bezpieczeństwo w islamskich bydlaków któży w wiekszej liczbie spróbują wprowadzić nam prawo szariatu.

 6. Landaryn mówi

  Ale ludzie czytajcie ze zrozumieniem, to Kornel Morawiecki – polityk a nie Mateusz Morawiecki premier, to tylko zbieżność nazwisk

 7. Krzysztof mówi

  Adam Andruszkiewicz: „Zawsze byłem, jestem i będę przeciwny przyjmowaniu islamskich imigrantów do Polski. Każdy kto mnie zna i wspiera wie, że jako jeden z pierwszych organizowałem protesty np. pod biurami PO, aby Polska nie zgodziła się na przymusowe narzucenie nam przez UE islamskich imigrantów. I bawią mnie dzisiejsze ataki na mnie ze strony osób, które kiedyś oficjalnie popierały Tuska w wyborach – a dziś udają świętych patriotów. Natomiast w mojej opinii słowa Kornela Morawieckiego, legendy Solidarności Walczącej, zostały zmanipulowane – nigdzie nie powiedział, o przyjmowaniu niebezpiecznych islamskich imigrantów. A ja zawsze w tej sprawie stałem po stronie Polaków i polskiego rządu. Kończąc: nigdy nie będzie naszej zgody na siłowe narzucenie nam tysięcy islamskich imigrantów. Koniec kropka. Miłego wieczoru.”

 8. Mr. ?? mówi

  Stawiać wymagania, zmuszać to mogą silni żyjący według wartości Europejskich i normalności
  a nie zdegenerowani, socjalistyczni słabi, żyjący według wartości unijnych i nienormalności, bez kary śmierci nawet podczas wojny, takimi to najeźdźcy muzułmanie pogardzają i podbijają.
  „Przerabiać ich na nas”
  Jakieś utopijne socjalistyczne, lewackie brednie na razie to oni przerabiają Europę na kalifaty, emiraty, trzeci świat, atakują niewiernych, żydów, homosiów jasno mówią że będą mordować …
  Czym chcecie ich przerabiać, klubami dla homosiów, ideologią LGBTQ, plażami dla nudystów, przyzwoleniem na gwałty, pedofilię, kazirodztwo, nekrofilię …

 9. Domx mówi

  Co? Porąbało go z tymi uchodźcami? Nie dość co my niechemy imigrantów i uchodźców to on chce przyjmować a potem będą zamachy terrorystyczne, przemoc, gwałty, atakowanie religii/kościołów. Co za patologia!

 10. Lena mówi

  Morawiecki, ty pierdolony śmieciu!! Myślisz że Polacy nie wiedzą, że te gówno nachodźce nawet nie chce się zintegrować!? Myślisz, że poparcie PiSu nie spadnie, jak PiS się ugnie przez hitler-unią!? Żebyś sczezł ty stary dziadzie. Co ty myślisz, że jak było spokojnie na święta, to Polacy uwierzą, że zmusicie nachodźców do integracji? XD Pojebało cie do końca na stare lata ty stary esbeku? Jak niby chcesz zmusić tę dzicz do integracji? Sankcjami? I dlaczego traktujecie to gówno jako osiedleńców!! Oni nawet nie są Syryjczykami!! W ich krajach nie ma wojen, nie mamy obowiązku trzymać ich u siebie!! Przecież jak te pierdolone śmiecie, które nawet nie chcą w Polsce mieszkać, zostaną tu zmuszeni do osiedlenia się, to żaden prawdziwy Polak im nie popuści gwałtów i morderstw. Chcesz zrobić tu wojnę domową!!! Szwaby tylko czekają, aż będą tu mogły wjechać w ramach ustawy 1066. Weź pan leki, bo pierdolisz jak swetru i Schetyna.

  1. Katarzyna TS mówi

   Pani Leno, rozumiem Pani wzburzenie, ale proszę o unikanie wulgaryzmów. Dbajmy o zachowanie poziomu na tym forum dyskusyjnym. Jestem przeciwniczką cenzurowania komentarzy, ale wstyd mi, gdy widzę takie bluzgi kierowane pod adresem starszego człowieka, który najwyraźniej nie przemyślał swojej wypowiedzi. Określenia typu „gówno nachodźcze” również są według mnie niedopuszczalne. Bardzo proszę wszystkich użytkowników tego forum o zachowanie kultury językowej w komentarzach.

  2. sten mówi

   Kornelu- starcze co czynisz naszej ojczyźnie , naszym dzieciom , kobietom , naszej wiarze ??
   Brońmy kraju przed takim szaleńcem !

  3. scot mówi

   Niestety tu wulgaryzmy są jak najbardziej na miejscu

 11. pl80 mówi

  Niewstawienie imienia Kornel w tytule to ewidentny klikbajt. Poza tym, Mateusz Morawiecki też nam chce wepchać imigrolów, tylko że z Ukrainy. I NIE, Ukraińcy NIE SĄ Z TEGO SAMEGO KRĘGU KULTUROWEGO.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.