Mocne przemówienie Bosaka o gender: „Robi się krzywdę dzieciom w majestacie prawa”. Manifestacja przeciw agresji LGBT [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. Twitter
4

W niedzielę (16.08.2020) odbyła się w Warszawie manifestacja przeciw agresji LGBT zorganizowana przez Młodzież Wszechpolską. Narodowcy rozstawili scenę przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego. Po przeciwnej stronie ulicy zebrała się grupka aktywistów LGBT i Antify, którzy usiłowali zagłuszać przemawiających.

Kaja Godek zapowiedziała obywatelską inicjatywę ustawodawczą zakazującą tzw. parad równości. W mocnym przemówieniu Krzysztof Bosak wskazał, do jakich spustoszeń już doprowadziła ideologia gender na Zachodzie. Nie chodzi tylko o cenzurę i dyskryminację osób przeciwstawiających się tęczowemu terrorowi. Chodzi o psychiczne i fizyczne okaleczanie dzieci i młodzieży, do czego usiłuje się doprowadzić również w Polsce. – Robi się krzywdę dzieciom w majestacie prawa – podkreślił Bosak i przedstawił szokujące przykłady „tolerancji”, w myśl której podaje się hormony kilkulatkom, żeby nie były „ograniczane” przez płeć biologiczną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bosak podkreślił, że systemy edukacji w krajach zachodnich są przekształcane w myśl zapisów Konwencji Stambulskiej w taki sposób, żeby indoktrynować młodzież ideologią LGBT. Rząd PiS do tej pory nie wypowiedział tej konwencji, chociaż – jak stwierdził Bosak – „nic by nas to nie kosztowało”.

– Od lat mówię, że jeżeli nie powstrzymamy tej rewolucji ideologicznej na wczesnym etapie, to na późnym etapie może się to już nie udać. Apeluję do wszystkich: wyciągajmy wnioski z tego co działo się i co dzieje się w świecie zachodnim. Zło, które nie podlega ograniczeniom, staje się coraz bardziej zuchwałe, staje się coraz bardziej agresywne, staje się coraz bardziej bezczelne. Każdy, kto wie cokolwiek o narastaniu totalitaryzmów, o narastaniu niebezpiecznych ideologii, o tym, jak dochodziło do różnych zbrodni, jak dochodziło do ludobójstwa, wie, że zawsze ma to strukturę narastającą. Zaczyna się od drobnych rzeczy, a później nie ma już tego jak zatrzymać. Zatrzymajmy ich na wczesnym etapie – zaapelował Bosak. (Przemówienie od 1h 08 min. nagrania).

Wcześniej Bosak mówił o taktyce skrajnej lewicy wykorzystującej „rozleniwienie konserwatywnej części naszego społeczeństwa”. – Konserwatywna część naszego społeczeństwa wierzy, że jesteśmy wyjątkowym narodem, któremu nie grożą takie procesu, jakie zaszły na Zachodzie. Ale skąd ta wiara, że naprawdę jesteśmy tak silni? Jeżeli polska młodzież jest poddawana presji ideologicznej z pop-kultury, z reklam, z marketingu, z filmów, z edukacji, z organizacji pozarządowych finansowanych z zagranicy, to ma nie przyjąć tej mody, która w tej chwili przetacza się przez cały zachodni świat? – mówił Bosak.  (Przemówienie od 10 min. nagrania).

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Katarzyna TS: Upodlenie narodu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  Za rozpowszechnianie ideologii LGBT jest współodpowiedzialny PiS.

  Rząd PiS pozwala na „tęczowe piątki” w szkole, a przecież ministrem Edukacji Narodowej jest poseł z PiS-u!
  PiS również nie wypowiedział konwencji stambulskiej, która legalizuje ideologie LGBT w przestrzeni publicznej.

  We wczorajszej manifestacji STOP Agresji👹LGBT również zabrakło posłów PiS-u, ale byli posłowie Konfederacji z Krzysztofem Bosakiem na czele.

  Ps. Pewnie zaraz pojawi się lewacki prowokator „Antyparch” z PiSraela, który będzie ubliżał Krzysztofowi Bosakowi, wyzywając go od tęczowych ciot.

  1. Antyparch mówi

   🏳️‍🌈 ciota bosak twarzy i tak nie zachowal. wali mnie caly establishment od bolka,poprzez tuska kaczynskiego po bosaka. zaluje,ze kiedys w Leicester podalem wilkowi reke. stacilem promocje ksiazek i spotkanie z sumlinskim. tfuuuu
   majac do wyboru sdkpil oraz pps,wskazac na kogo glosowac z tej ekipy zamiast wezwaz do nieuczestniczenia w wyborach to naplucie w pysk takim jak ja. cioty od bosaka to jak cioty od zandberga. zyskal trzaskowski,tfuuuuu

 2. antyPOPiS mówi

  @ arcyparch, kacaPiSki dewiancie, to mąż pani Korn-coś-tam zapraszał “tęczowych”zboków do Belwederu, to kacaPiSka kur-vizja wypromowała Biedronia I lgtb w czasie wyborów do UE, w przeciwieństwie do sekowaneji Konfederacji. To mafia kulasa rzuciła koło ratunkowe PO-lszewikom pozwalając zmienić kandydatkę . Gdyby Konfederacja poparła trzaskowskiego, to ten by po prostu wygrał. Więc trollu ze wzgórz Golan, jesteś takim debilem, że gdy koleżanki i koledzy dojdą do słusznego wniosku, że trzeba zorganizować dla ciebie zbiórkę na lobotomię, chętnie się dołożę….

 3. mario mówi

  Cwaniak Bosak jak zwykle coś tam przemawia ale żeby skopać dupę pedałom to nóżki szkoda.Nigdzie go nie było gdy Patrioci zatrzymywali pederastów na ich marszach- siedział cichutko w domciu!Schowaj się do dziury z której wylazłeś tchórzu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.