MMA przeniesiono do Polski! Organizatorzy obawiają się islamistów. Witaj nowoczesna Europo!

Gala ACB 63 odbędzie się w Gdańsku

Fot. Youtube
5

Znana z mocnych zawodników i walk w klatce gala ACB 63 została przeniesiona z Newcastle do Ergo Areny w Gdańsku ze względów bezpieczeństwa. Przedstawiciele organizacji Absolute Championship Berkut Baysangur Edelbi po ostatnim zamachu w Manchesterze obawiają się zagrożenia terrorystycznego.

W oficjalnym oświadczeniu organizatorzy tłumaczą, że decyzja była trudna do podjęcia i nie było innego wyjścia jak przeniesienie gali do Polski. Bezpieczeństwo kibiców jest bardzo ważne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ufamy, że władze Wielkiej Brytanii zrobią wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom podczas różnego rodzaju imprez masowych. Uznaliśmy jednak, że organizowanie gali niedługo po tym strasznym zamachu jest zbyt ryzykowne. Bezpieczeństwo kibiców jest dla nas ważne i dlatego postanowiliśmy przenieść galę do Polski – dodają organizatorzy.

Polscy zawodnicy zmierzą się m.in. z Vinnym Magalhaesem i Andym DeVenta. Fani MMA mogą się tylko cieszyć, że w Polsce po raz kolejny odbędzie się gala ACB.

Czyżby Zachód jeszcze nie zrozumiał, że dzięki konserwatywnej (czytaj: roztropnej) postawie, Polska staje się ostoją bezpieczeństwa w Europie?

Źródło: sportowefakty.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tony mówi

  Na muslimów jest sposób! SKUTECZNY! SPRAWDZONY! Truchło muslima wysmarowane smalcem wieprzowym należy przechować minimum 48h a dopiero potem pochować razem ze świńskimi odpadkami: krwią, łbem, kiszkami. TO DZIAŁA! Pod warunkiem, że wprowadzimy karę śmierci bo jak nie, to zostanie nam tylko asfalt i kredki???

  1. Irydka mówi

   Jestem za . Tylko takie sposoby drastyczne jakie stosowali nasi przodkowie wobec bydła islamskiego pomogą !!!

 2. Robert mówi

  Organizatorzy przed organizatorami nie uciekną,wszak to najbardziej legalni organizatorzy w historii,słuzą i chronią,tylko komu.Pewnie tym co chcą żucić Europe na kolana.

 3. Art mówi

  Przenoszenie wszelkich imprez tego typu do Polski bo jest bezpiecznie nie ma za bardzo sensu, to jest prowokowanie problemów w kraju który i tak ma ich pod dostatkiem. Nie da się przenieść wszystkiego i wszystkich do Polski. Należy obarczyc tymi problemami tych którzy doprowadzili do tych problemów. Niech to piwo wypiją st. szm. Merkel i francuscy szmacuarze.

 4. Pawel mówi

  tu tylko chodzi o kase! ostatnia impreza okazala sie oszalamiajacym sukcesem ponad 60 tys ludzi.. kasa to jest powod

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.