Młodzi narodowcy deklasują Gretę. Młodzież Wszechpolska prowadzi eko-kampanię [WIDEO]

3

Każdego roku Młodzież Wszechpolska prowadzi na ulicach akcję „Kocham Polskę”. Polega ona na rozdawaniu patriotycznych plakatów. W tym roku motywem przewodnim edycji jest ekologia. Jednym z miast, w którym w tym roku pojawili się działacze MW był Brzeg. To właśnie tam, przy kościele św. Mikołaja, młodzi patrioci przeprowadzali akcję “Kocham Polskę”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Nowoczesny patriotyzm objawia się nie tylko pamięcią o bohaterach, kultywowaniem tradycji, ale również dbałością o środowisko naturalne. Jest ono wspólnym dobrem narodu, przekazywanym kolejnym pokoleniom. Propagowanie pozytywnego patriotyzmu, dotyczy zatem postaw pro-środowiskowych – zapewnia Bartłomiej Czuchnowski z opolskiej Młodzieży Wszechpolskiej. Dbałość o czystość powietrza, wód, gruntów to dbałość o zdrowie Polaków, ale również zwierząt zamieszkujących nasz kraj. Gatunki żyjące w Polsce, stanowią o naszym wyobrażeniu świata. Czy chcemy aby ten świat w wyniku naszej nieodpowiedzialnej działalności zniknął na zawsze? – pyta narodowiec.

Wsparcie - darowizny

Niewątpliwie takie akcje jak ta są potrzebne na polskich ulicach. Przede wszystkim dlatego, że kwestię ochrony środowiska w pewien sposób próbują zawłaszczyć środowiska o lewackim nastawieniu, które w istocie zamiast walczyć o naturę, która jest naszym dobrem, pod zielonym płaszczykiem realizują założenia zagranicznych koncernów (np. wiatrakowych) i promują seksualne dewiacje. Polska młodzież deklasuje wagarowiczkę ze Szwecji!

Obejrzyj także:

„Zamiast wyzwalać mordowali i gwałcili!” Marsz Pamięci Polskich Ofiar Tragedii Górnośląskiej w Opolu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mari mówi

  Przykujcie się do kornika drukarza.

  1. Maniek Prawdziwek mówi

   Pisi rząd nawet kornika drukarza się przestraszył, lewactwa i eko-świrów. Zawsze mnie zastanawia, jak to jest, że Moarwicki i jego unia wolności, czyli dzisiejszy rząd pis, mają pełne portki przed srUNIą a Putinowi, który parchatą unię pierdem by wykończył, grożą szabelką. Moarwicki takie ma zapewne wytyczne od Danielsa i chabad lubawicz.

 2. Tomek mówi

  “Deklasuje” to zdecydowanie za mocno powiedziane, patrząc na odbiór medialny, ale trzeba docenić – sensowna akcja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.