Miriam Shaded publikuje zdjęcia z obrażeniami! Zgłosiło się kilkanaście poszkodowanych kobiet

12

Dwa dni temu informowaliśmy Państwa o akcie oskarżenia, który warszawska prokuratura skierowała do sądu przeciwko Jamesowi W., byłemu partnerowi Miriam Shaded. Polsko-syryjska działaczka wyznała publicznie, że jej partner znęcał się nad nią i ją bił. Dziś poinformowała, że już „doliczyła się” 13 kobiet poszkodowanych przez Jamesa W. „Zgłaszają się kolejne” – pisze Shaded.

Miriam Shaded opublikowała także zdjęcie będące odpowiedzią na pojedyncze zarzuty, że zmyśliła historię o znęcaniu się nad nią.

Shaded, wraz z pozostałymi kobietami oskarżają Brytyjczyka o „usiłowanie zabójstwa, pobicia, gwałt, niszczenie mienia”. Nigdy nie pozwolę ci być z nikim innym. Jestem twój. Następny facet, z którym się spotkasz, zostanie rozwalony. Kolejny też. (…) Nie da się kochać kogoś, kto ma twarz spaloną kwasem – James W. pisał do swojej ex- partnerki.

Właściciel wódki Illuminati był przerażająco brutalny dla Shaded. Kobieta tak wspomina najgorsze chwile już po rozstaniu: Miał nową partnerkę, ale od znajomych dowiedział się, że na jednej z imprez poznałam mężczyznę. Złapał mnie pod mieszkaniem. Wdarł się do niego i straszne mnie pobił. Połamał palce. Kazał mi mówić, że spadłam z roweru. Było mi bardzo wstyd i nie potrafiłam się nikomu przyznać.

SKLEP-WPRAWO.PL

Trzeba przyznać, że Brytyjczyk to niezwykle brutalny damski bokser. Tacy jak on, w polskich więzieniach są traktowani na specjalnych warunkach. Obiad na desce sedesowej, codzienne sprzątanie celi oraz… Brytyjczyk na długo zapamięta „wakacje” w Polsce.

Przeczytaj:

Groził śmiercią Miriam Shaded! Kim jest brutalny ex-partner? „Prawie mnie zabił! Twierdzi, że działa dla służb” [ZDJĘCIA I WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Prawicowo mówi

  Najsmutniejsze jest to, że kreuje się na katoliczkę, a żyła w grzesznym związku. Mam o niej inne informacje, ukazujące, że jest niesłowna i że dotacje, jakie dostawała, w większości szły na jej potrzeby, mieszkanie, PR i życie. Bardzo dobra bizneswomen, ale co do jakości jej działalności, pozostawia wiele do życzenia.

  1. Jacek Międlar mówi

   Kwestia pieniędzy wyglądała nieco inaczej. W dużej mierze pochodziły od jej byłego partnera, który jest poważnym graczem na rynku finansowym.

   1. Piotr mówi

    Poważnym i prowadzi interes na mało znanej wódce, a adresem firmy jest adres jego mieszkania. Na stronie nie ma nawet żadnego adresu a tylko formularz kontaktowy. Pisałem już, że ta wódka, której jest niby właścicielem to jakaś mała destylarnia w Kanadzie. Jest albo jakimś przedstawicielem na Polskę albo kupił prawa do używania marki.

    1. kowalski mówi

     11 pobitych kobiet. Piguły gwałtu, pobicia, nagrania, szantaże. Nauczycie się czytać. To był tzw „łowca” dla alfonsów. Wzbudza zaufanie, firma, dziewczyna, a reszta idzie.

     Jedyne pytanie to czy pani Miriam o tym wiedziała. Patrząc na jej spóźnioną reakcję na ostatnią chwilę, i wg mnie malowane zdjęcia to tak. A teraz się próbuje z tego zrobić pospolitą przemoc domową. Jedna wielka ściema. A te zaręczyny bez zaręczyn to już temat żałosny.

     Ja bym pakował do paki i tego jej alfonsa i ją. Przynajmniej reszta się nauczy reagować a nie hodować bandytów.

  2. Piotr mówi

   Co wy za brednie wypisujecie. Miriam Shaded jest Chrześcijanką ale nie jest katoliczką, a protestantką – jej ojciec jest pastorem w ,,Kościele Dobrego Pasterza” w Warszawie. Kościół Dobrego Pasterza – ewangelikalny kalwiński kościół protestancki należący do nurtu prezbiteriańskiego.

   Podstawą działalności i nauczania Kościoła jest Biblia, a jego wyznanie wiary opiera się na Credo Apostolskim oraz Konfesji Westminsterskiej. Kościół został zarejestrowany w Polsce w 1993. Prowadzi działalność w Warszawie. Niedzielne nabożeństwa odbywają się w kościele ewangelicko-reformowanym przy al. Solidarności 74. Pastorem jest Moner Shaded. Rolę przywódczą w Kościele pełni pięcioosobowa Rada Starszych. Członek Aliansu Ewangelicznego w Polsce.

 2. AdaM mówi

  Kiedyś w jakimś programie bodajże u Roli mówiła coś w stylu żeby nie mieć pretensji do polek że wiążą się z arabami i ogólnie mężczyznami z zagranicy bo polki są piękne, wykształcone, zadbane i ciężko jest im znaleźć partnera na odpowiednim poziomie. Wtedy jakoś przestałem ją lubić. Co nie znaczy oczywiście że cieszę się z tego co ją spotkało. Życzę ci Miriam powrotu do zdrowia i większej rozwagi w doborze partnerów. Może polscy mężczyźni nie są jednak gorsi od tych z zagranicy?

  1. Piotr mówi

   Tak naprawdę to każda kobieta chce bogatego i przystojnego tak samo jak każdy facet chcę pięknej i wiernej.

 3. kowalski mówi

  Jedna wielka lipa. Oczywiście, że nie wolno bić kobiet. Nigdy. Ale ie tu problem.

  Kłopot w tym, że pani Miriam latami ukrywała bandytę, a teraz reaguje w mediach bo jej narzeczony siedzi w więzieniu za pobicie dziesięciu innych kobiet. Pani Miriam należy się zatem naganna bo to ona swoją biernością tego bandytę wychowała, i to jest tylko wersja soft.

  Wersja hard jest zaś taka, że mamy do czynienia z tzw „łowcą” dla alfonsów, a pani Miriam w tym biernie uczestniczyła, i teraz całą sprawę się teraz wybiela na pospolitą „przemoc domową”. Sytuacja, że facet metodycznie bije tyle kobiet zaprzecza jego rzekomemu uczuciu do tej jednej najwspanialszej. Damskie boksery biją jedną wybrankę życia, a alfonsi biją wszystkie kandydatki do pracy. I to jest tu kluczem. Ten facet latami chodził po klubach, dawał piguły, gwałcił, bił, nagrywał, szantażował, a każdy klub w Polsce jest kontrolowany przez mafię, a każda złowiona i zniszczona dziewczynka jest warta 100 tyś złotych. Co Wy myślicie, że te meliny zarabiają na waszych wejściówkach w piątki i soboty?? Naiwniaki.

  Nie wierzę w żadne słowo pani Miriam, bo osoba poszkodowana albo reaguje od razu, albo nie reaguje wcale, ale na pewno nie czeka na dzień przed rozprawą gdzie jej narzeczony jest podejrzany o pobicie pięciu innych dziewczyn. Tyle, że tej sprawy już się uciszyć nie dało. Dlatego media. Zresztą te zdjęcia są wg mnie malowane. Zaraz napiszę do CBŚ by sprawdzili dokładnie te chaty, bo też wyglądają mi na świadome podróby. I te oświadczyny. To są same bajki. Za pięć lat pani Miriam pierwsza będzie stała pod więzieniem na swojego Jamesa.

  I oczekuję od Was wyższego poziomu dziennikarstwa, a nie powielanie półprawd, w tym, że pani Miriam oskarżyła tego Jamesa. Nic takiego nie miało miejsca. To inne dziewczyny. Pani Miriam od razu uderzyła do mediów.

  1. Justyna mówi

   To teraz wszystko jest jasne. Mam nadzieję, że pójdzie siedzieć razem z nim. Gardzę takimi osobnikami. Tylko pewnie bardzo ciężko jej coś udowodnić. I już wiadomo kto sponsoruje ten cały szum medialny. „Ofiara”.

  2. Piotr mówi

   Skoro oczekujesz wyższego poziomu to może sam napiszesz, skąd masz takie informacje i czy to informacje czy tylko twoje domysły – bo tak mi się wydaje.

   1. Z. mówi

    domysły są stąd że pani miriam mąci i ewidentnie nie mówi prawdy w wywiadzie, to nie jest atak, tylko stwierdzenie faktu. przeczytaj uważnie wywiad to wyłapiesz ile razy sama sobie przeczy, w innych częściach jest niewiarygodna. robi szopke medialna, ale nie zlożyła zawiadomienia w prokuraturze to nie jest normalne, a ona jeszcze chce uchodzić za obrończynię kobiet. wirtualna polska tego nie zweryfikowala tylko w ciemno jej wierzy, bo jak ktoś ją bił to nie wypada podważac tego co mówi. szopka i tyle.

 4. DSoL mówi

  O ile w Polsce posiedzi. Brytole pewnie upomną się o swojego chłoptasia żeby mógł ewentualny wyrok spędzić u nich, w lepszych warunkach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.