Minister Ziobro o Radosławie Sikorskim: „To prostak”

Warszawa 03.03.2015 Radoslaw Sikorski fot. Julita Szewczyk
2
SKLEP-WPRAWO.PL

Radosław Sikorski, który jeszcze kilka dni temu łasił się do Przewodniczącej KE Ursuli von der Leyen, w niewybredny sposób odniósł się do wpisu Beaty Kempy, która zwróciła się do niego per „Herr Lord”. Bez komentarza nie pozostawił tego minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, nazywają Sikorskiego po prostu „prostakiem”.

Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba – na Twitterze napisała Kempa, na co odpowiedział jej Radosław Sikorski: Walnij się w zatłuszczony łeb!

Wypowiedź Sikorskiego mocno rozzłościła zwolenników Zjednoczonej Prawicy (z wyłączeniem Porozumienia Jarosława Gowina), a także ich polityków.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro opublikował wpis, w którym stwierdził, że Sikorski to prostak i razem z partyjnym kolegą Patrykiem Jakim domaga się reakcji władz Platformy Obywatelskiej na impertynenckie wypowiedzi swoje europosła.

To nie pierwszy tego typu popis Sikorskiego. Jeszcze niedawno Patryka Jakiego wyzywał od „dupków”, a wiele lat temu, w kontekście walki z PiS-em groził „dorżnięciem watahy”.

Przeczytaj także:

K. Baliński: IDIOCI BEZUŻYTECZNI

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Misiek13 mówi

    Sikorski i Tusk to jedni ze zdrajcow Polski,ale to nic i na nich przyjdzie czas i zaplaca za to

  2. Ayax mówi

    Panie Jacku, szkoda czasu na kopiowanie naparzanek TT pomiędzy debilami. Szanujmy się.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.