Minister Niedzielski zapowiada zamknięcie galerii handlowych i straszy masowymi zakażeniami Omikronem [WIDEO]

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. screen
17

W poniedziałek (3.01.2022) minister zdrowia Adam Niedzielski był gościem redaktora Roberta Mazurka w „Rozmowie RMF”. Niedzielski stwierdził, że „uniknięcie zakażenie Omikronem jest bardzo trudne, a w zasadzie niemożliwe”. Poinformował też, że rząd rozważa wdrożenie restrykcji epidemicznych w postaci zamknięcia galerii handlowych i „innych takich miejsc”.

Pytany o to, dlaczego szczepionki nie zatrzymały transmisji wirusa odparł, że jest nowa sytuacja, w której mamy do czynienia z bardziej zakaźnymi wariantami wirusa, a szczepienie ma chronić wyłącznie przed ciężkim przebiegiem choroby. Odnosząc się do sposobu kwalifikowania zgonów jako kowidowych, odpowiedział: Między krajami są duże różnice w podejściu do kwalifikowania zgonów. To czy zgon jest kwalifikowany jako kowidowy zależy od indywidualnego podejścia lekarza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niedzielski poinformował, że w kwestii obowiązku szczepień dla nauczycieli „mamy dyskurs z ministrem Czarnkiem”. Podkreślił, że decyzja w sprawie obowiązku szczepień dla medyków zależała wyłącznie od niego, a obowiązek dla innych grup zawodowych zależy od decyzji rządu.

Mój komentarz: Trzy dni temu rządowa TVP zorganizowała zabawę sylwestrową dla 30 tysięcy osób. Nie było straszenia Deltą, nie było straszenia Omikronem. Był przekaz: bawcie się i tańczcie podczas Sylwestra Marzeń, którego Polakom zazdrości cały świat. A dziś przekaz jest następujący: wszyscy zarażą się Omikronem; kto się nie szczepi, ten umrze; szykujcie się do lockdownu. Władza odkręciła śrubę na Sylwestra, żeby Jacek Kurski mógł dać ludowi igrzyska, a teraz władza przykręca śrubę, żeby ludowi w głowach się nie poprzewracało od tej zabawy. Marchewka i kij, kij i marchewka. I tak od dwóch lat. A wirus jak był, tak jest nadal i pozostanie bez względu na to, czy rząd zamknie galerie, teatry, stoki, lasy, szkoły i „inne takie miejsca”. Jedyną metodą pokonania pandemii jest pozbycie się establishmentu, który terroryzuje ludzi walką z pandemią. Wszyscy won!

Zobacz też:

Katarzyna TS: Kolejny rok w pandemicznych Tworkach?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ala mówi

  A przez co ta inflacja ? Właśnie przez lockdown.

 2. Tolek mówi

  Obecna inflacja to wynik wielu czynników.

 3. Polak5631 mówi

  @” Niedzielski poinformował, że w kwestii obowiązku szczepień dla nauczycieli „mamy dyskurs z ministrem Czarnkiem”. Podkreślił, że decyzja w sprawie obowiązku szczepień dla medyków zależała wyłącznie od niego, a obowiązek dla innych grup zawodowych zależy od decyzji rządu.” —- GDZIE W TYM WSZYSTKIM JEST ZDROWIE i MEDYCYNA??? Politycy wredne mordy na usługach globalso-banksterskich koncernów farmaceutycznych rozgrywają jedynie politykę i strategię niepokojów społecznych.

 4. Zły chłopek mówi

  Pani Katarzyna i jej komentarz jak zwykle w punkt.
  Banda jełopów myśli, że ludzie są takimi debilami, ze wierzą we wszystko.
  A ludzie (przynajmniej jakaś część, bez wyborców pis) potrafią analizować i myśleć panie syntezatorze niedzielski.

 5. Kazik mówi

  Ależ oczywiście, ja bym powiedział nawet, że bardzo wielu, a nawet o wiele więcej niż bardzo wielu, za wyjątkiem „lokdałnuf”.

 6. verizanus mówi

  Kto ma władzę realną ten może skutecznie straszyć 😉

 7. BP mówi

  Proponuję zamknąć WSZYSTKIE wielkopowierzchniow esklepy ( biedronka, lidl, carrefour, auchan itd.) i zostawić tylko małe osiedlowe sklepiki

 8. Rebih mówi

  Niestety, ale to działa. Większość ludzi nie pamięta tego, co politycy mówili dwa dni temu, a znaczna część „demokratycznych wyborców” nie rozumie nawet połowy z tego co politycy mówią dziś.
  Tymczasem rząd kontynuuje swoje dążenia do doprowadzenia Polski do bankructwa.
  Być może chodzi o to, żeby Polska nie była w stanie zapłacić haraczu Żydom inaczej niż poprzez oddanie części terytorium.

 9. Marcin mówi

  Świeżo po świątecznych spotkaniach z rodziną stwierdzam, że to jest dopust Boży lub kara Boża. Za wszystko. Za ignorancję Bożych praw. Za naiwność, za głupotę, za tchórzostwo, za brak świadomości i zatracenie instynktu samozachowawczego, za łamanie praw Bożych, za pokładanie w ludziach nadziei, za wielbienie bożka zdrowie itp. A pochodzę z bardzo katolickiej rodziny. I dodatkowo od początku tej całej pandemii bardzo intensywnie ich uświadamiam. Wręcz mają mnie dosyć i w ogóle unikają jak ognia wszelkich takich tematów w moim towarzystwie. Mają mnie za jakiegoś fanatyka. Rozmyło się to wszystko. Naród traci ducha… Więc nie dziwota że takie kreatury jak Niedzielski albo inni robią to co robią. Ale tak jak pisałem, tak widocznie musi być. Jak jest bieda ludzie stają się lepsi. A dla nas, świadomych będzie to czas dodatkowej próby…

 10. Kacper mówi

  Nie ma się co łudzić. Plandemia skończy się rozlewem krwi.

 11. Kacper mówi

  Zgadzam się z tym komentarzem. Ci, którzy za tym stoją, zrobili to, bo stało się to możliwe. Dlaczego stało się to możliwe? Opisał Pan w swoim komentarzu bardzo trafnie.

 12. Kacper mówi

  To był komentarz do pana Marcina.

 13. Ewa-Maria mówi

  Teraz zaczyna się jazda , covid i grypa jednocześnie czyli dwa w jednym . Mnie napawa sytuacja’ Schwab , Gates , Fauci, Daszak, szefowie koncernów farmaceutycznych i politycy oskarżeni o ludobójstwo’ Ten obszerny artykuł , który gorąco polecam do przeczytania na stronie : Klub Inteligencji Polskiej.

 14. beno mówi

  Holandia- gryzące demonstrujących ludzi na ulicy psy policyjne (te czworonożne) , Australia -gonitwy spec-policji za Aborygenami przeciwnym restrykcjom i siłowe ich umieszczanie w obozach Kanada- niezaszczepieni nie mogą wejść do Kościoła itd itp. Z każdego zakątka świata wyziera morda bestii. Ktoś jednak wydał te bezprawne decyzje, bo wystarczyła bierność „dobrych ludzi”. Jest nas podobno (w Polsce) 40% przeciwnych „szczepieniom” i bandyckim praktykom powyżej. Albo damy radę porządnie się zorganizować, albo za chwilę u nas to samo.

 15. Buran mówi

  Panie Niedzielski, nie strasz pan, nie strasz, bo … ……. . Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu np. na pewno nie zamkniecie bo właśnie wykupił ją poważny kapitał z Izraela, tak samo jak McDonalda, Kasyn i wielu innych rzeczy które były cały czas otwarte bo była obawa że rozlegnie się głośny klangor plemienny i tupnięcie, po którym trzeba by się wycofywać rakiem i kajać , jak to już bywało w kilku innych sprawach. Ale faktem jest że ten zbrodniczy coronaświrus jest uświadomiony politycznie i wie gdzie ma, a gdzie nie ma atakować.

 16. Sławomir mówi

  PAJAC! Braun miał rację.

 17. Sławomir mówi

  No debil, normalnie debil. Przypomina mi się rozmowa Stanowskiego z Jasiem Kapelą na Kanale Sportowym 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.