Min. Brudziński o Globalnym Pakcie na rzecz Migracji: „Będę rekomendował premierowi odstąpienie od porozumienia”

szczyt G6/ fot. twitter
8

– Będę rekomendował premierowi Morawieckiemu odstąpienie od porozumienia Global Compact (GCM), którego podpisanie miałoby nastąpić w grudniu w Marrakeszu – zadeklarował minister Joachim Brudziński podczas szczytu G6 w Lyonie poświęconego m.in. problemom migracyjnym i zagrożeniom bezpieczeństwa narodowego.

Minister Brudziński oświadczył też, że „projekt porozumienia GCM nie gwarantuje bezpieczeństwa dla Polski. Może również stanowić zachętę do podejmowania nielegalnej migracji”.

Global Compact for Migration (Globalny Pakt na rzecz Migracji) został uzgodniony przez 192 państwa członkowskie ONZ i stanowi narzędzie do realizacji ideologii multi-kulti. Rząd premiera Morawieckiego przystąpił do tego porozumienia, natomiast przeciw przyjęciu dokumentu zdecydowanie wypowiedziały się Węgry nazywając go „ekstremalnie proimigracyjną deklaracją”, która ma na celu „dalsze inspirowanie imigracji” i tworzenie nowych tras imigracji, zamiast koncentrować się na tym, jak można ją powstrzymać.

Tezy i cele GCM trafnie skomentowała Aleksandra Rybińska, publicystka portalu Sieci: „Wynika z niego bowiem jednoznacznie, że takie społeczeństwa jak polskie, czyli homogeniczne etnicznie i religijnie, to relikt przeszłości i wyraz zacofania. Coś, co wcześniej czy później powinno zniknąć pod presją migracyjną. W skrócie: migranci wyleczą świat, w tym Polskę, z kulturowych i religijnych przesądów”.

Przeciw pro-imigranckiej deklaracji, do której została wpisana Polska jako kraj przyjmujący i akceptujący jej zalecenia, stanowczo zaprotestował Ruch Narodowy, a poseł Robert Winnicki złożył w tej sprawie interpelację do premiera Morawieckiego pytając m.in. czy popiera imigrację z Afryki do Polski i czy podpisuje się pod tezą, że imigracja jest siłą napędową wzrostu gospodarczego i podstawą globalnego dobrobytu.

Gdy sprawa przystąpienia Polski do porozumienia promującego imigrację z Afryki została nagłośniona w mediach społecznościowych, a Ruch Narodowy zdecydowanie skrytykował rząd za przystąpienie do tego porozumienia, żelazny elektorat Prawa i Sprawiedliwości zarzucał narodowcom, że robią niepotrzebną awanturę, a w ogóle są „ruskimi trollami”. Okazuje się jednak, że dziś minister Brudziński przyznaje rację tym „ruskim trollom” i będzie rekomendował premierowi Morawieckiemu wycofanie się z tego porozumienia. Zobaczymy, co z tym fantem zrobi premier, ale już dziś można powiedzieć, że presja ma sens!

Żelaznemu elektoratowi PiS, bezkrytycznie przyklaskującemu wszelkim, nawet najbardziej idiotycznym i szkodliwym dla Polski posunięciom rządu premiera Morawieckiemu, radzimy wziąć parę głębokich oddechów, a najlepiej wylać kilka wiader zimnej wody na rozpalone głowy. Wrzaskami i wyzwiskami niewiele ugracie. Zacznijcie w końcu myśleć i przyglądać się z uwagą temu, co robią rządzący. Bo są rzeczy, które robią źle i albo presja społeczna zmusi ich do zmiany decyzji, albo będziemy wszyscy płakać rzewnymi łzami, gdy zafundują nam np. multi-kulti, albo zastawienie Polski elektrowniami wiatrowymi.

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  Joachim to imię pochodzenia hebrajskiego oznaczające dosłownie – Bóg pocieszy. Joachim jest mężczyzną aktywnym, dynamicznym i zdecydowanym w działaniu. Lubi imponować otoczeniu i zyskiwać poklask. Odznacza się ruchliwością i dużą inteligencją. W miłości zaborczy i zbyt zadufany w sobie. Dobrze czuje się w każdym towarzystwie i jest na ogół lubiany. Dodam jeszcze, że w Biblii św. Joachim był ojcem Najświętszej Maryi Panny.

 2. PolakMały mówi

  USrael nie chce beżowych na terenach YUDEOpolin! Tylko potem trzeba do nich strzelać, co w mediach niedobrze wygląda!

 3. Normalny mówi

  A kto uwierzy PIC owi. Przed wyborami trzęsą im się nogawki przed wzrastająca siłą Ruchu Narodowego i bajdurza.

 4. AK* mówi

  W wyborach do sejmików wojewódzkich trzeba zagłosować na Ruch Narodowy. To będzie forma ”policzenia się”. Jeśli wynik będzie ok 3 proc. to realne będzie wejście RN w przyszłych wyborach do parlamentu. Jasne że kilkunastu posłów prawa nie będzie tworzyło,(a może koalicja będzie potrzebna?) ale poseł Winnicki x kilkanaście (-dziesiąt?) to już słyszalny głos który dotrze tam gdzie teraz dominuje albo TVN albo TVPIS.

 5. Robert mówi

  Którego ten ma RA kesz zdecyduje o obliczu ziemi nowej,może 24 podczas wykonania kolędy nastrojowej O Tannenbaum.Ciekawe czy wśród tych popaprańców pod przykrywką ONZ znajdują się przedstawiciele z kraju autora arcydzieła Archipelag Gułag.Pewnie zaś są zdziwieni że naród bez ziemi wymyślił coś znacznie większego i wyrachowanie subtelnijszego w chodowli światowego stada owiec.Pan minister chyba doznał olśnienia,że owce nie tylko się doi i strzyże

 6. Robert mówi

  Globalny dobrobyt.Adam ,za Wikipedią imię męskie pochodzenia semickiego,z hebrajskiego oznacza czerwony,jak Ziemia z której został ulepiony(w ONZecie)

 7. Mr. ?? mówi

  Było Porozumienie w Marrakeszu, otwarte granice, wpuszczanie Ukraińców, Hindusów, Wietnamczyków, muzułmanów …
  Nadchodzą wybory to wciskają
  albo trudno będzie budować Judeopolonie z muzułmanami i skończyć się może jak w islamskiej Francji

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.