Mimo chamstwa „obrońców demokracji” i starych esbeków, Jacek Międlar poprowadził MOCNE spotkanie na kaliskim rynku [WIDEO]

11

28 lipca 2018 roku, pod gołym niebem, w czasie gdy temperatura przekraczała 32 st. C, na Rynku Głównym w Kaliszu odbyło się spotkanie autorskie Jacka Międlara. Mimo niesprzyjającej pogody, na spotkanie zorganizowane przez prezesa Stowarzyszenia Głos Kaliszan, Mateusza Antolczyka, przyszło nieco ponad dwadzieścia osób.

Niestety spotkanie zostało zakłócone przez grupę Obywateli RP, antifiarzy, dwużydzianów, działaczy partii Razem, byłych funkcjonariuszy Służb Bezpieczeństwa oraz Komitetu Obrony Demokracji. W rękach trzymali transparenty o „złym nacjonalizmie”, „Adolfie Hitlerze”, z którego postulatami w istocie niejeden z protestujących się identyfikuje, a spotkanie zakłócali dmuchaniem w gwizdki oraz dzwonieniem dzwonkami od rowerów, niczym klauny na arenie cyrkowej. Wyglądała to naprawdę żałośnie, zaś najzabawniejsze było to, że wszyscy niemalże jak w pracy w fabryce, zmyli się równo o godzinie 15.00, czyli godzinę po planowanym rozpoczęciu spotkania z Jackiem Międlarem? Czyżby płacono im za godzinę „pracy”? Nikt z uczestników spotkania z Jackiem Międlarem i on sam, nie dali się sprowokować i ogólnie rzecz biorąc spotkanie dobiegło końca w bardzo sympatycznej atmosferze. Podobnie było na spotkaniu w Ostrowie Wielkopolskim, które odbyło się w „tajnej kwaterze”, której mimo poszukiwań nie zdołali odnaleźć dziennikarze TVN. Smuteczek. Rozmawiano o zbrodniach i kłamstwach żydowskiego plemienia, Jonathanie „Jonnym” Danielsie, Międlar usystematyzował kwestię tragedii w Jedwabnem, wyjaśnił co oznacza magiczna liczba „6 milionów pomordowanych Żydów” oraz na czym polega problem homo-lobby w Kościele… o czym więcej w debiutanckiej książce „Moja walka o prawdę”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poniżej publikujemy:

WYWIAD z Jackiem Międlarem, który przeprowadziła lokalna dziennikarka – KLIK

20-minutowe nagranie ze spotkania autorskiego

„Podałem rękę ESBEKOWI” | J. Międlar:

5-minut nagrania z początku spotkania, gdy starzy esbecy i dwużydziany, próbowali zakłócić spotkaniem

Z lotu ptaka:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Przesłalem dalej do jednego kolegi, którego nie drażnią niekulturalne wyrażenia. Nie przeslalem do szerszego kręgu odbiorców ze względu na określenia, których Pan zupełnie niepotrzebnie używa i które nie przystoja patriotom, narodowcom A zwłaszcza katolikom. Okupant odebrał nam prawie wszystko, a teraz usilnie pracuje nad splugawieniem naszej wiary katolickiej jak też mowy polskiej. Czy musimy im ulegać w tej propagandowej akcji ? A szkoda, bo gdyby wyciąć te makabryczne wrzuty, to przecież pod względem merytorycznym wszystko było na najwyższym poziomie. Aczkolwiek słuchacz może odnieść wrażenie, że czepia się Pan wszystkich duchownych katolickich. Myślę, że jednak nie taki jest Pana zamiar, gdyż miałoby to katastrofalne skutki i dla Pana i dla słuchaczy. Dlatego proponuję położyć zdecydowanie większy nacisk na tę wzorową większość duchowieństwa katolickiego i ten fakt o wiele mocniej eksponować. Trochę krytycznie, ale do mistrzostwa dochodzi się poprzez refleksję i ćwiczenie.

 2. Gość ... mówi

  Rozmawiałem bardzo dawno temu z szefem IV departamentu bezpieki, który to departament zajmował się inwigilacją kleru. I oto co on mi powiedział: „Cały kler to pedał na pedale i lesbijka na lesbijce”. To usłyszałem. Rozmowa wiązała się wtedy m. in. z morderstwem księdza przez „księży” na wyspie koło Poznania. Sprawców nie znaleziono.
  Może dlatego sporo z księży złapanych na tego typu swawolach seksualnych było agentami bezpieki.
  Więcej nie mogę podać.

  Poprawcie się księża bo prawda jak oliwa, zawsze na wierzch się „wyliwa”.

  1. Ania mówi

   No tak. Najgorszy antypolski i antykatolicki zydokomunistyczny beton w żadnym wypadku nie może być autorytetem. To lucyferianie z piekła rodem.

 3. Piotr Bein mówi

  Panie Jacku
  Wszystkie przeciwności obrócił Pan na korzyść sprawy.
  Demon-stranci wyszli żałośnie.
  Brawo!
  Proszę podrapać Szczeniaczka za uszyma ode mnie, dobrze się zachowuje jak na taką watahę dziką po drugiej stronie 🙂
  Pozdrawiam serdecznie
  z Bogiem

 4. Normalny mówi

  Żydostwo wściekłe, bo Mike Tyson opowiada o Powstaniu Warszawskim i milionach zamordowanych Polaków, a oni by chcieli, żeby rozczulać się wyłącznie na ich holocauście. Świetna inicjatywa !

  https://www.youtube.com/watch?v=FDmjN0eflhg

  1. Piotr Bein mówi

   PW było masońską podpuchą, klęską narodową

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.