Milicjantka i podwładna Kiszczaka. Prof. Cenckiewicz demaskuje urzędniczkę, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego

Ewa Gawor/ fot. twitter
2

Ewa Gawor, szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w stołecznym Ratuszu, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego zorganizowany przez narodowców, to podporucznik Milicji Obywatelskiej i funkcjonariusz departamentu PESEL MSW w latach 1979 – 1990. Informacje i dokumenty na temat przeszłości Gawor opublikował na Twitterze prof. Sławomir Cenckiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Ewa Gawor to osobowość całkowicie ukształtowana przez sposób myślenia tajnych służb. Wszystkie kompetencje zawdzięcza pracy w MSW – powiedział Cenckiewicz w rozmowie na antenie Polskiego Radia. – Cała infrastruktura bezpieczeństwa Warszawy, polskiej stolicy, znalazła się w rękach kadrowego funkcjonariusza MSW, który swoją przeszłość ukrywa. To nie jest incydentalna historia, to jest 11 lat pracy w resorcie i to w najgorszym okresie stanu wojennego – podsumował.

Warto zwrócić uwagę na poziom infantylizmu Gawor, która na swoim Facebooku przedstawia się jak postać z Gwiezdnych Wojen. Urzędniczka warszawskiego Ratusza z mieczem świetlnym. Żenada.

Źródło: twitter, polskieradio.pl

Zobacz też:

Kolejna prowokacja władz Warszawy: urzędniczka zapowiada rozwiązanie Marszu Niepodległości [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Hammurabi mówi

    No dobrze tej „pani” powinęła się noga po wielu, wielu latach… Jak mniemam będzie musiała rozstać się z tym stanowiskiem, bo jak nie, będzie to policzek wymierzony wszystkim tym, którzy żyli w tamtych jakże „ciekawych” czasach! Jednak bez odpowiedzi pozostaje pytanie, ilu jeszcze podobnych jej „niezwykle sprawnych urzędników” cieszy się anonimowością, bezkarnością i życiem na koszt ofiar swojej działalności?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.