SKLEP-WPRAWO.PL

Gorąco na Marszu Wolności w Warszawie! Policja używa siły! [RELACJA NA ŻYWO]

58

Dziś (20.03.2021) w Warszawie odbywa się Międzynarodowy Marsz Wolności, będący sprzeciwem wobec sanitarnej segregacji na zaszczepionych i niezaszczepionych na Covid-19 oraz lockdown’om.

Dziennikarze portalu wPrawo.pl pojechali do Warszawy, byście mogli Państwo być w centrum wydarzeń, o których media reżimowe głucho milczą. Jest gorąco!
Relacja na żywo:
Część druga (ważniejsza):

Część pierwsza:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Zbigniew mówi

  Dlaczego od razu nie zablokowali CHin jak oni Wuhan?

  Dlatego, ze sa to interesy wielkich koncernow a placic maja normalni ludzie.

  Eksport z Chin wzrosl o 100 % – interesy ida pelna para?

 3. Republikanin mówi

  Z całym szacunkiem dla organizatorów i uczestników: Takiej garstki nikt się wystraszy.

  1. keram mówi

   To dupku dołącz do tej garstki, brakuje odwagi ?- ,to nie oceniaj innych .

 4. Matka mówi

  „Dziś (20.03.2021) w Warszawie odbywa się Międzynarodowy Marsz Wolności, będący sprzeciwem wobec sanitarnej segregacji na zaszczepionych i niezaszczepionych na Covid-19 oraz lockdown’om.”

  Raczej sprzeciwem wobec myślenia. Marsz wolności od myślenia. I jeszcze hymn i polskie flagi hańbią….

  1. Arek mówi

   @ matka sierot po Stalinie
   Ty i myślenie, dobre sobie. Troll z Razem z płaska główka . Jak czerwoniec coś majaczy o hańbieniu , to znaczy ze wszystko z nami w porządku.

   1. ANTY LEWAK I ANTY SEMITA mówi

    Ona ma w poprzek usta. Zostaw ją. Nie karm srola.

    1. Matka mówi

     Powiedz mi, jak to jest wybrać sobie taki dumny pseudonim i walnąć w nim aż dwa błędy? Ale siara. Nie możesz podpisywać się po prostu „idiota” – jest szansa, że w jednym słowie choć błędu uda ci się nie zrobić.

   2. Matka mówi

    Arusiu, na twoim miejscu bym trochę jednak uważała z inwektywami. „Czerwońcu”? Przecież od dawna wiadomo, że Braun to przyjaciel agenta KGB, powszechnie o nim się mówi „ruski rab”, czy „ruska onuca”. Nie ma w sejmie polityka, który by był bardziej proputinowski. A partia Razem? No kto, jak nie Braun, wziął sobie na „społecznych asystentów” transa i lewackich demonstrantów?

    Ruscy agenci, transy i palikociarnia – tak, Arusiu, zdecydowanie „wszystko z wami w porządku”.

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Niewątpliwie, jest to także sprzeciw od histerii „myślenia” opartego na prymitywnej propagandzie i manipulacjach. Tak samo, jak dla rozumności i rozsądku człowieka, hańbą jest bezwolne uleganie tej bezczelnej narracji usłużnych oficjeli

   1. Matka mówi

    Maciusiu, hańbą dla „rozumności i rozsądku człowieka” to jest łykać byle kit z Internetu, szczególnie z takich stron produkujących fake newsy, założonych przez putinowskich trolli, jak cytowany przez ciebie off-guardian.

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka” – pudło rezonansowe

     Koło historii. Za PRL nieustanne powtarzanie tego, co „wadza – wicie, rozumicie” i tow. Urban gadali (na pohybel kapitalistycznym fake newsom) – należało do podstawowych obowiązków aktywu partyjnego PZPR. Was „Matka” ta oczywista analogia (prymitywnego pudla rezonansowego oficjalnej propagandy) nie martwi ?

     1. Matka mówi

      Maciuś, ty do mnie mówisz propagandowe „pudło rezonansowe”? Ty, który jak jakiś jamochłon łykasz najgłupsze kity z Internetu, w tym podawane przez rosyjskich trolli i podajesz je bez jakiejkolwiek żenady dalej? Weź ty się dzieciaku nie ośmieszaj.

     2. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      No tak, za PRL pudłem rezonansowym trolli krwiożerczego kapitalizmu była, ścigana całym aparatem władzy, bibuła z powielacza – a nie tej władzy, podobni wam towarzyszko, wyrobnicy partyjni na odcinku propagandy. Ot, typowa „logika” dziedzictwa UBekistanu.

     3. Matka mówi

      @Maciej

      Maciuś, ale ty śmieszny bełkot produkujesz. Kaleczysz język polski nowomową i błędami jak jakiś przygłupi sekretarz PPR na wiecu w Zadupie Dolnym.

     4. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Tow. UBeków śmieszą różne rzeczy, a nawet jest to ich częścią obowiązków służbowym.

     5. Matka mówi

      @Maciej

      Każdego taki bełkot rozśmieszy, bo jesteś w tych swoich wypowiedziach plecionych z trzech fraz na krzyż naprawdę „memicznie” komiczny.

     6. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Widzę, że wasza towarzyszko liczba mnoga, już zupełnie pomieszała wam w głowie i teraz wypowiadacie się już za wszystkich.

     7. Matka mówi

      @Maciej

      Maciuś, „każdy” to liczba pojedyncza akurat, nie mnoga, mój ty nielocie językowy. Liczby mnogiej natomiast notorycznie używasz ty, niczym tłuk z gminnej organizacji partyjnej albo innego kołchozu.

      A jak się chcesz przekonać, jak się będą z ciebie śmiali, to mów te swoje idiotyzmy pod imieniem i nazwiskiem, publicznie. A nie jako anonimowy błazen pośród innych jełopów.

     8. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      No widzę, że już zaczynacie komentować własne towarzyszko wpisy. Skądinąd bardzo trafnie.

 5. Ewa-Maria mówi

  Brawo,brawo rodacy. Do ,boju’ z tym bezprawiem.

 6. Rafał mówi

  Drodzy komentatorzy!! Nie odpisujcie trollowi „Matka”. Nie karmcie Pisiego wyrobnika!! Każdy kto mu odpisze tylko go nakręca- a po co? Argumenty do niego nie trafią, on nie ma mózgu tylko ślepą wiarę w słowa karła z Żoliborza i jego przydupasów. Tłumaczyć też nie ma sensu – „Matka” nie chce zrozumieć, „Matka” ma wypełnić dzienną normę bluzgów i inwektyw. ZAMILCZEĆ GO- jedyna i najlepsza metoda. Cokolwiek by komuś odpisał- NIE REAGOWAĆ!!!

  1. Tolek mówi

   Dobre. Ty nie zapominaj, że apelujesz do łudzi, którzy żyją awanturami w internecie i są święcie przekonani, że bzdury które wypisują są najprawdziwszą prawdą, którą non stop muszą głosić światu.

  2. Matka mówi

   Rafałku. Po pierwsze, to najpierw trzeba mieć argumenty. Po drugie, to one muszą mieć jakikolwiek sens. Dopiero, jak te dwie rzeczy zaistnieją, można się zastanawiać się nad tym, czy argumenty gdzieś trafiają.

 7. Wiesław mówi

  Preferencje dla klientów kowidowych w szpitalach są niezbędne, aby zgrabnie wypchnąć przez komin albo do piachu znaczną część populacji bez wzbudzania niezdrowego zainteresowania wśród oczekujących na swoją “szprycę” lub na złapanie zabójczego “poszprycowego” mutanta. Służba zdrowia przepoczwarza się w służbę śmierci, a szpitale – w sterylne rzeźnie….”..“Szczepionki są źródłem nowej mutacji, za którą wini się brazylijskie, południowoafrykańskie, brytyjskie lub inne „wariantowe” wersje [wirusa], które są przywoływane, aby stworzyć wiarygodną wymówkę dla tego, co autorzy tej farsy już wiedzą: a mianowicie, że same szczepionki mogą być źródłem problemu, źródłem zmian demograficznych, źródłem nowych przypadków, źródłem nowych hospitalizacji i źródłem nowych zgonów. Warto zauważyć, że mamy do czynienia ze 100% syntetycznym koktajlem, który jest zaprojektowany tak, aby robić dokładnie to, co robi teraz w Izraelu, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wszystkich innych krajach, które obecnie zatruwają tą toksyczną substancją [wyszczepiają] znaczne segmenty swoich populacji.”
  Źródło: https://www.unz.com/mwhitney/operation-vaxx-all-deplorables-codename-satans-poker/

 8. Sprzedajni poltycy mówi

  Pod sejm ich nie wpuszczą ? Jak w USA -barykady?

 9. Wiesław mówi

  Maski zaczynają spadać! „Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią Glaxosmithkline, która (tak się składa) należy do firmy Pfizer!” (ten, który robi szczepionkę przeciwko wirusowi, który został (przypadkowo) uruchomiony w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i został (przypadkowo) sfinansowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) reklamuje szczepionkę! „GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) prowadzi francuską AXA! „Przypadkowo Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki sojusz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który jest (przypadkowo) udziałowcem Black Rock, który (przypadkowo) ) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnego kapitału inwestycyjnego. Black Rock jest również (akurat) głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, należącym do Billa Gatesa, który (tak się złożyło) jest udziałowcem Pfizera (który sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkiem) jest teraz pierwszym WHO sponsorem! Teraz rozumiecie, jak martwy nietoperz sprzedany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ! „” …. szybko kopiujcie i przesyłajcie dalej …. FB wkrótce zostanie usunięty.

  Ps…Dania zawiesiła szczepienie Astra Zeneka ze względu na bardzo nietypowy obraz choroby zakrzepowej u 3 osób, z czego 2 zmarły. 1 to 60 letnia kobieta bez chorób współistniejących, kolejne 3 osoby to personel medyczny, gdyż w Danii personel medyczny jest szczepiony Astra Zeneka. 2 osoba, która zmarła jest to 30 letnia zdrowa kobieta, pracownik medyczny. W Danii nie zaszczepiono tak wielu osób jak w Polsce, więc przypadki ciężkich, nietypowych objawów są traktowane bardzo poważnie. W Norwegii było podobnie i dlatego jeszcze przez tydzień będą te przypadki badać, a później wydadzą decyzję co dalej ze szczepionkami tej firmy. Dr Bacco: „Płuca pacjentów pod respiratorami podczas autopsji były spalone, bo czysty tlen pompowany pod ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia. Potem pojawiała się zakrzepica, bo tlen nie krążył, jako że płuca były niedrożne”. Lekarze dodaje Bacco postępowali zgodnie z wytycznymi rządu.

  1. Matka mówi

   Wiesiu, odpocznij sobie od Internetu i seriali typu X-Files.

   P.S. Swoją drogą, jakim głąbem trzeba być, żeby od razy łyknąć kity typu, że laboratorium w Wuhan to część Pfizera, nie zweryfikować tak oczywistej bzdury i jeszcze rozpowszechniać to dalej? No powiedz, Wiesiu. Zawsze w życiu dajesz tak łatwo robić z siebie kretyna, czy tylko temat Covid powoduje u ciebie jakąś taką pomroczność?

   1. Maciej mówi

    @tow. „Matka”

    I kto tu mówi o odpoczywaniu sobie od internetu, kiedy tow. „Matki” pełno na tym portalu – jakby mało było covidiańskiej propagandy i histerii pandemicznej w jedynym i niekończącym się serialu oficjalnej TV. + oczywiście nieodłączne „argumenty”-pałki typu „głąb” albo „kretyn”. Ot, UBecka klasyka.

    1. Matka mówi

     Maciuś, koledze się najwyraźniej już zwoje mózgowe od trzech wpisów przegrzały, co widać po skali bzdur (typu że ustalił, iż laboratorium w Wuhan miało niby należeć do Pfizera). Ludzie mają różną odporność, Wiesiowi procesor wysiadł już po krótkiej obecności w sieci, zdecydowanie więc mu wystarczy.

     A co do określeń „głąb” czy „debil” – no upodobałeś sobie, Maciuś, komentowanie moich wpisów i w dodatku w tak głupi sposób, że w co drugim tekście jest coś o jakichś towarzyszach, haggadach i innych twoich urojeniach mających tyle wspólnego z rzeczywistością co twoje słynne „kije z przeszłości”. No to Dziwisz się, że rzadko tu debaty oksfordzkie prowadzę?

     1. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Między „należeć”, a „być częścią” w powiązaniach finansowych jest zasadnicza różnica. Kolejna manipulacja towarzyszki w prostackim redukowaniu obrazu świata, jeśli tylko poddaje w wątpliwość oficjalną propagandę.

      No, a jeśli brać pod uwagę histeryczną żarliwość towarzyszki w obronie żydokomuny (w innym miejscu), to haggada – jako emocjonalne narzędzie bajek i propagandy (semantyczne UBeckie pałki wyzwisk) – sama się sytuuje jako metoda narracji towarzyszki. To jest właśnie kulturowe dziedzictwo żydokomuny nie mające nic wspólnego z cywilizacją chrześcijańską.

     2. Matka mówi

      @Maciej

      Maciuś, to zdaje się nawet nie jest odpowiedź na mój komentarz wyżej, ale nie przejmuj się. Nawet, jak odpowiadasz pod właściwym komentarzem, to i tak sensu ten twój bełkot nie ma. Możesz w sumie cały czas pisać o haggadzie, UB i żydokomunie. Jesteś jak generator durnych wypowiedzi z memów.

     3. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Jak zwykle towarzyszce się tylko coś wydaje.

     4. Matka mówi

      @Maciej

      Maciuś, pomogę ci, bo już mi naprawdę jest cię żal. Nie, laboratorium w Wuhan nie tylko „nie należy” do Glaxo, ale również „nie jest jego częścią”. Laboratorium w Wuhan jest państwowe, należy do Chińskiej Akademii Nauk.

      Co więcej, Pfizer nawet nie jest częścią Glaxo. Dwie totalne bzdury w jednym zdaniu.

      Nie lepiej to, Maciuś, sprawdzić, zamiast próbować dalej się „wymądrzać”, wychodząc w efekcie na kretyna? Lubisz to chyba.

     5. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      No widzę, że towarzyszka potrafi przepisywać treści z portali typu demagog.org.pl. (finansowanych przez Google). Jednak, jak to w realnym świecie bywa rzecz jest bardziej (od prymitywnej propagandy) złożona.

      W 2018 r koncerny Glaxo i Pfizer zawarły umowę (68% Glaxo i 32% Pfizer). Zarządy obu firm jednogłośnie zatwierdziły współpracę w ramach której Pfizer i Glaxo wzajemnie wniosą swoją działalność związaną z opieką zdrowotną.

      laboratorium w Wuhan jest deklaratywnie finansowane w połowie przez rząd centralny Chin i w połowie z transferu technologii i usług dla konkurencyjnych firm i instytutów spoza Chin.

      W 2010 r. Pfizer otwiera w Wuchan centrum badawczo-rozwojowe (ma ich w Chinach 4) i lokalizuje w „Wuhan National Bioindustry Base”. W 2015 r. rozszerza swoją działalność w Wuchan i przenosi cały oddział z Indii.

      Od tego czasu w Wuhan – Centrum Pfizera zajmuje się badaniami i rozwojem nowych leków oraz testami klinicznymi od I do IV fazy badań.

   2. Wiesław mówi

    A kiedy ty się zaszczepisz? Takich jak ty mądrali jest w Polsce co niemiara. Ale po zaszczepieniu ich liczba trochę spadła i cały czas spada! Oto dwóch takich jak ty mądrali, którzy wyszydzali przeciwników szczepień a już sami wąchają kwiatki od spodu. Jednym z żałosnych naiwniaków który po szczepieniu zmarł, był dr nauk medycznych Witold Rogiewicz. Zasłynął z tego, że przed szczepieniem szydził z tych którzy ostrzegają przed szczepieniami i filmik tego rodzaju zamieścił w internecie. 2 dni po zaszczepieniu umarł, został po nim tylko filmik:
    https://www.youtube.com/watch?v=o-US0EQvU4I

    Innym z medyków który agitował za szczepieniami a który zmarł po zaszczepieniu był profesor Marian Pardeli. Ten stracił przytomność już 30 minut po szczepieniu i zmarł po kilku dniach.
    W statystykach powikłań poszczepiennych ujęto go jako…utrata przytomności, pacjent hospitalizowany. O śmierci profesora nigdy byśmy się nie dowiedzieli , gdyby nie wdowa po profesorze. Odwiedziła ona redakcję lokalnego tygodnika i opowiedziała o zdarzeniu.
    Dziennikarz tygodnika wielokrotnie na piśmie pytał lokalny Sanepid, dlaczego zgon profesora nie został ujęty w oficjalnych statystykach i odpowiedzi się nie doczekał!
    więcej tutaj: https://wzabrzu.info/stracil-przytomnosc-pol-godziny-po-szczepieniu-kilka-dni-pozniej-zmarl/

    Pędź Matka mówi po szprycę, możliwe, że się od ciebie uwolnimy!

    1. Matka mówi

     „kiedy ty się zaszczepisz?”

     W najszybszym możliwym terminie, Wiesiu, jak będzie moja kolej.

     „Takich jak ty mądrali jest w Polsce co niemiara. Ale po zaszczepieniu ich liczba trochę spadła i cały czas spada! Oto dwóch takich jak ty mądrali, którzy wyszydzali przeciwników szczepień a już sami wąchają kwiatki od spodu.”

     Tak, Wiesiu. Dwa przypadki zawałów niezwiązanych że szczepieniem na 5 mln zaszczepionych, faktycznie porażające. W tym drugim przypadku nie dość że nie potrafisz prawidłowo nazwiska owego profesora przytoczyć, to jeszcze zmyślasz, jakoby jego zgon nie został odnotowany. Został. A to, że wcześniej lekarz wpisał zasłabnięcie wynika tylko z tego, że nie wiedział, iż doszło do zawału, a tym bardziej zgonu.

     „Pędź Matka mówi po szprycę, możliwe, że się od ciebie uwolnimy!”

     Wiesiu, na Covid obecnie umiera dziennie 10 razy tyle co od stycznia zgłoszono jako zgony po szczepionce (a nie w wyniku jej). Naprawdę głupki niechcące się szczepić mają dużo większą szansę na zejście z tego świata.

 10. Wiesław mówi

  Naukowcy z uniwersytetu w Greisfwald w Niemczech znaleźli dowody na to, że szczepionka AstraZeneca powoduje w rzadkich przypadkach nadmierną reakcję immunologiczną w mózgach zaszczepionych osób. Ratunkiem w takich przypadkach jest szybka diagnoza i podanie lekarstw przeciwko trombozie. Takie lekarstwa są w Polsce dostępne. Tylko czy zdążą podać to lekarstwo? W piątek lekarze z niemieckiego ośrodka w Greiwald w Niemczech podali, że jednoznacznie ustalili przyczyny i mechanizm powstawania zakrzepów właśnie po szczepionce Astra Zeneca! Podali także, że wiedzą, jak w takim przypadku się zachować, jaki środek podawać (Immunoglobuliny). Tak więc, to jak Totek, może trafić na każdego. I tylko po tej szczepionce. Wczoraj także podano, że zmarły 3 kobiety w Hiszpanii po Astra Zeneca, też na zakrzepy. W USA wg CDC do 15 marca podano już 109mln dawek preparatów na covid. Zmarło już 1913 osób. W Wielkiej Brytanii miesiąc temu podawano, że były 244 zgony w tym 8 nienarodzonych dzieci oraz 13 os oślepło. czyli Astra Zeneca najskuteczniej zabija Covida… razem z pacjentem. U nas tą feralną pseudo szczepionkę, która im teraz zalega w magazynach, chcą teraz wstrzykiwać policjantom i żołnierzom, Boże miej ich w swojej opiece!

  1. Matka mówi

   Wiesiu, 25 przypadków zakrzepów na 20 mln szczepionek podanych ludziom w Wielkiej Brytanii, UE i EFTA. A nie 1913 zgonów w Wielkiej Brytanii, o innych bzdurach tu wypisanych nie mówiąc. Idź szerzyć głupotę gdzieindziej.

   1. Maciej mówi

    @tow. „Matka”

    Wiesław napisał: „W USA wg CDC do 15 marca podano już 109mln dawek preparatów na covid. Zmarło już 1913 osób. W Wielkiej Brytanii miesiąc temu podawano, że były 244 zgony w tym 8 nienarodzonych dzieci oraz 13 os oślepło”.

    A co napisała tow. „Matka” ? – vide powyżej.

    I dalej, jak nakręcona, rezonuje oficjalną propagandę. + nieodłączna UBecka pałeczka: „Idź szerzyć głupotę gdzieindziej”

   2. Wiesław mówi

    Jeśli można, mam trzy pytania:
    1. Skąd pewność, że w szczepionkach na covid jest to, co producenci piszą, że jest?

    2. Skoro nowe szczepionki powstały dopiero w 2020 r. jakie są funkcjonalne różnice między nimi a szczepionkami na polio czy czarną ospę i czemu nie dają dozgonnej odporności, jak tamte? Wręcz przeciwnie, słyszy się o ponownych zachorowaniach już zaszczepionych.

    3. Jaki jest twój stosunek do kwestii cytuję: „Czy to w ogóle jest możliwe? Czy osoby, które zostały zaszczepione, mogą stać się superprzenośnikami bardziej zjadliwej i śmiercionośnej formy wirusa?

    Tak , mogą. Mogą stać się nosicielami bardziej śmiercionośnego szczepu infekcji i zabić setki innych, z którymi się zetkną, zanim umrą. Wystarczy spojrzeć na ten fragment artykułu z 2015 roku w PBS. Pomaga to wyjaśnić zjawisko, które sugeruje Atzmon w swoich obserwacjach. Artykuł zatytułowany jest „Ta szczepionka przeciwko kurczakom sprawia, że ​​jej wirus jest bardziej niebezpieczny”:
    „Najbardziej śmiercionośne szczepy wirusów często same o siebie dbają – wybuchająa następnie wymierają. Dzieje się tak dlatego, że są tak dobre w niszczeniu komórek i wywoływaniu chorób, że ostatecznie zabijają żywiciela, zanim zdążą się rozprzestrzenić. Ale wirus kurzego który reprezentuje jeden z najbardziej śmiercionośnych zarazków w historii, wyłamuje się z tej konwencjonalnej mądrości dzięki niezamierzonemu działaniu szczepionki. Kurczaki zaszczepione przeciwko chorobie Marka rzadko chorują. Szczepionka nie zapobiega jednak rozprzestrzenianiu się Marek na nieszczepione ptaki. najgorętszych odmian, każdy niezaszczepiony ptak umiera w ciągu 10 dni. …W rzeczywistości, zamiast powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa przez ptactwo, szczepionka pozwala chorobie rozprzestrzeniać się szybciej i dłużej niż normalnie, wynika z nowych badań. Naukowcy są teraz przekonani, że ta szczepionka pomogła temu wirusowi kurzego stać się wyjątkowo zjadliwą… Badanie zostało opublikowane w poniedziałek w czasopiśmie PLOS Biology …Powodem, dla którego jest to problem dla choroby Marka, jest to, że szczepionka jest „nieszczelna”. ” Szczepionka nieszczelna to taka, która powstrzymuje drobnoustrój przed wyrządzeniem poważnej krzywdy gospodarzowi, ale nie zapobiega replikacji i rozprzestrzenianiu się choroby na inną osobę. Z drugiej strony „doskonała” szczepionka to taka, która ustanawia odporność na całe życie, która nigdy nie słabnie i blokuje zarówno infekcję, jak i przenoszenie. W ostatnich latach eksperci zastanawiali się, czy nieszczelne szczepionki były przyczyną pojawienia się tych gorących szczepów. Wprowadzenie w latach 70. szczepień przeciwko chorobie Marka dla piskląt uchroniło przemysł drobiarski przed upadkiem, ale ludzie szybko się zorientowali, że zaszczepione ptaki łapią „robaka” bez późniejszego umierania. Następnie, w ciągu ostatniego półwiecza, objawy choroby Marka pogorszyły się. Paraliż był bardziej trwały; mózgi szybciej zamieniły się w papkę ….Grupa Read rozpoczęła swoje dochodzenie od wystawienia zaszczepionych i nieszczepionych kurczaków rasy Rhode Island Red na jeden z pięciu szczepów choroby Marka, od gorących do zimnych. Najgorętsze szczepy zabijały każdego niezaszczepionego ptaka w ciągu 10 dni, a zespół zauważył, że w tym czasie z piór kurczaków nie wylano prawie żadnego wirusa. Natomiast szczepienie przedłużyło żywotność ptaków narażonych na najgorętsze szczepy, przy czym 80 procent żyło dłużej niż dwa miesiące. Ale zaszczepione kurczaki przenosiły wirusa, wydalając 10000 razy więcej wirusa niż nieszczepiony ptak. Wcześniej gorący szczep był tak paskudny, że sam się wymierał. Teraz, dzięki szczepionce, utrzymujesz żywiciela żywiciela dzięki szczepionce, może on przenosić się i rozprzestrzeniać po świecie” – powiedział. Przeczytaj powiedział. „A więc ma ewolucyjną przyszłość, której wcześniej nie miała”. Ale czy ta ewolucyjna przyszłość rodzi bardziej niebezpieczne wirusy? To badanie dowodzi, że tak. W drugim eksperymencie nieszczepione i zaszczepione kurczaki zakażono jednym z pięciu szczepów choroby Marek, a następnie umieszczono na drugiej arenie z drugim zestawem nieszczepionych ptaków, znanych jako wartownicze … Wirus rozprzestrzenił się na ptaki wskaźnikowe dziewięć dni. szybciej, jeśli pochodzi od zaszczepionego kurczaka w porównaniu z nieszczepionym. Ponadto wartownicy umierali szybciej, gdy byli wystawieni na działanie zaszczepionych kurczaków w porównaniu z kurczakami nieszczepionymi.
    „Jednym ze sposobów spojrzenia na ten eksperyment jest pokazanie, że szczepione ptaki zabijają niezaszczepione ptaki. Szczepienie jednej grupy ptaków prowadzi do przeniesienia wirusa tak gorącego, że zabija inne ptaki, powiedział Read,…”
    Link do źródła:
    https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&u=https%3A%2F%2Fwww.sott.net%2Farticle%2F450005-Operation-Vaxx-All-Deplorables-Codename-Satans-Poker

    To trafne zagadnienie samolikwidacji epizoocji, dając przykład choroby Mareka i błędnego koła przy jej zwalczaniu prowadzącego do uzależnienia się od szczepionek. Ale to są rozważania pięknoduchów, gdyż przy tak rozwiniętym ilościowo chowie drobiu innej drogi prewencji jak szczepionka nie ma. Z zastosowaniem szczepień do walki z wścieklizną u zwierząt dzikich mamy znów uzależnienie się od przemysłu szczepionkowego, choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu w Polsce zwalczano wściekliznę u dzikich zwierząt (lis, jenot) metodami organizacyjnymi, czyli po stwierdzeniu w danej okolicy przypadku wścieklizny określano obszar zapowietrzony, zabraniano wstępu do lasu, nie dopuszczano do przemieszczania się zwierząt które są terytorialne (nie wypłaszano zwierząt). W określonym praktyką czasie choroba zanikała, gdyż osobniki gatunków wrażliwych przekazujące zakażenie wymierały a tym samym choroba się nie rozprzestrzeniała. Ingerencja szczepionkowa człowieka dość kosztowna jak zwykle przyniosła skutki następowe. Rozrosła się populacja lisa niszczącego legi kuropatw, i zajęcy, ale nade wszystko doprowadzi niebawem do plagi bąblowca u ludzi występującego intensywnie u scherlałych bo rozmnożonych w nadmiarze lisów a roznoszonego przez nie na runo leśne. Dawna polska metoda opisana wyżej oprócz małych kosztów pozwalała na utrzymywanie się populacji mniejszej ale bardziej odpornej. W podobną ślepą uliczkę szczepionkowcy wpychają hodowców bydła opracowując szczepionkę przeciwko wirusowej biegunce bydła już stale niezbędną przy jej zastosowaniu, choć metody organizacyjne (odpowiednio prowadzona selekcja) prowadzą do erydykacji choroby ze stada. Reasumując szczepionka może być skuteczną i potrzebną, ale też należy mieć na uwadze cały zespół metod dla walki z chorobami zaraźliwymi. Nie zawsze i wszędzie szczepionka, a zwłaszcza niedopracowana szczepionka będzie pomocna, bo może być nawet zagrożeniem większym niż choroba zwalczana znanymi i skutecznymi metodami.

    1. Matka mówi

     Ad 1: Dlatego, Wiesiu, że są badane nie tylko przez producenta. Stąd wiemy np. że nie ma tam supertajnych chipów czy co tam sobie wymyśliłeś.

     Ad 2: Każda szczepionka chroni na inny czas. Wiele dożywotnio, inne na wiele lat, a takie jak np. przeciw grypie sezonowo. Zależy od wielu czynników.

     Ad 3: Taki, że tekstu, który wrzuciłeś nawet nie potrafiłeś przeczytać tylko przekleiłeś z google translatora z różnymi śmiesznymi przeinaczeniami. A co dopiero go zrozumieć i połączyć z tematem szczepionki na Covid.

   3. Matka mówi

    No więc mimo tego Wiesio nadal podaje bzdury, a ty zamiast je prawidłowo skorygować, zawieszasz się na „UBeckiej pałeczce” znowu. No nic, już ci tłumacze:

    – po pierwsze, liczby nie dotyczą zakrzepów, o których się Wiesio rozpisał (tych jest 25 w UE i UK)
    – po drugie, liczby dotyczą zgonów osób, które były zaszczepione, a nie zgonów w wyniku szczepionki. W przypadku 109 milionów ludzi 1913 zgonów to 0,0018%. Tak, Maciuś starsi ludzie, którzy byli przede wszystkim szczepieni w pierwszej kolejności, mają szansę umrzeć kiedyś po zaszczepieniu, również w ciągu miesiąca. A i młodszym może się zdarzyć zawał np. Tak śmieszka ilość pokazuje, że nie ma to związku ze szczepieniem, co też i powiedziała CDC, a co Wiesiowi umknęło.

    P.S. Wiesz Maciuś, na marginesie, że te dane powyżej pochodzą z systemu VAERS, gdzie 90 procent to zgłoszenia które każdy sobie bez weryfikacji wbija. Np. są tam takie wpisy, że ktoś po szczepionce zmienił się w zielonego ogra czy innego potwora. To żart, oczywiście, ale na wszelki wypadek zaznaczę, bo znając ciebie, jeszcze i to gotowy jesteś łyknąć.

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka”

     – Weryfikowalną twardą statystyczną jest ilość zgonów. Manipulacja statystykami (w tym towarzyszki) polega na tym, że gdy podaje się ilość zgonów na „śmiertelnego covida” (tworzenie propagandy pandemicznej), wówczas w statystykach umiera się na covid, nawet po przysłowiowym śmiertelnym wypadku samochodowym. Natomiast kiedy podaje się statystyczną ilość zgonów po zaszczepieniu, wówczas nagle wszyscy przypominają sobie o wieku, chorobach współistniejących i nieubłaganym końcu ludzkiej egzystencji – śmierci. W ten sposób można wykreować histerię na podstawie dowolnej choroby zakaźnej towarzyszko, gdyż ciała zmarłych „na śmiertelnego covida” nie są badane w kontekście przyczyny faktycznej śmierci i często bez żadnych badań od razu spopielane (zacieranie zbrodni?).

     – Ludzie, pozbawieni administracji i procedur państwa zajętego robieniem covidowej sieczki z mózgu swoich obywateli, bronią się jak potrafią przed wirtualnie-pandemiczną agresją władzy. Tutaj wystarczy zdrowy rozsądek i mózgownica odłączona od nieustannej propagandy w TV. Ponieważ jedno i drugie u towarzyszki nie występuje, oraz biorąc pod uwagę ogólną zdolność intelektualną samodzielnego rozumowania towarzyszki (spostrzegawczość, łączenie faktów i wyciąganie wniosków), stąd częsta agresja towarzyszki, którą nazwałem UBeckim pałowaniem.

     1. Matka mówi

      „Manipulacja statystykami (w tym towarzyszki) polega na tym, że gdy podaje się ilość zgonów na „śmiertelnego covida” (tworzenie propagandy pandemicznej), wówczas w statystykach umiera się na covid, nawet po przysłowiowym śmiertelnym wypadku samochodowym.”

      Macuś, wybacz, ale znowu to powiem – jesteś idiotą. Chyba lubisz być tak nazywany, bo skala bredni jakie produkujesz i bełkotu jest niebywała. Otóż, drogi idioto, dane dotyczące zgonów na Covid to twarde dane, bo wynikają, po pierwsze, z testu na Covid, po drugie z obserwacji przez lekarza objawów Covid, jakie wystąpiły i, po trzecie, z tego, że objawy te doprowadziły do śmierci (np. niewydolność oddechowa). Nie wyciąga ich sobie jakiś Maciuś z pupy. I nie, ktoś kogo potrąci samochód a miał Covid nie będzie miał tego wpisanego w przyczynie zgonu. 45 tys. osób mających Covid zmarło na Covid, wg danych od lekarzy, a kolejne 20 tys. osób mających Covid wg danych lekarzy miało inną przyczynę zgonu. Czyli 1/3 osób zmarłych, u których wykryto Covid, zgodnie z dokumentacją lekarską, ma wpisany zgon na coś innego. To pokazuje, jakiego kretyna z siebie robisz, wypisując takie rzeczy.

      „Natomiast kiedy podaje się statystyczną ilość zgonów po zaszczepieniu, wówczas nagle wszyscy przypominają sobie o wieku, chorobach współistniejących i nieubłaganym końcu ludzkiej egzystencji – śmierci.”

      Ponieważ, drogi idioto, ilość zgonów osób po szczepionkach jest tak mała, że nie odbiega od statystycznej ilości zgonów ludzi w danym wieku w porównywalnym okresie, podczas gdy w przypadku Covid mamy do czynienia z lawinowym skokiem zgonów w porównaniu do dziesięcioleci. Masz więc te twoje „twarde dane”, a więc nawet idiota powinien zorientować się, że w pierwszym przypadku raczej nie ma jakiegoś problemu związanego ze szczepieniami, a w drugim jest wyraźny problem. I, po drugie, ponieważ zgony na Covid to potwierdzone zgony na Covid (patrz wyżej, jak wygląda stwierdzenie przyczyny zgonu), a zgony po szczepionkach to, póki co, przypadki gdzie nie potwierdzono żadnego związku ze szczepionką.

      „gdyż ciała zmarłych „na śmiertelnego covida” nie są badane w kontekście przyczyny faktycznej śmierci i często bez żadnych badań od razu spopielane (zacieranie zbrodni?).”

      Widać, Maciusiu, że nie wiesz też tego, iż sekcja zwłok nie jest procedurą ustalania przyczyn zgonu, jest tak jedynie w przypadku podejrzenia przestępstwa, błędu lekarskiego, jak nie można ustalić przyczyny w inny sposób, jak sobie rodzina zażyczy itp. To natomiast, czy zejdziesz na Covid, czy na AIDS, czy na zawał, czy na wypadek nie ma znaczenia, sekcji ci nie będą robić bo przyczyna zgonu, w wyniku badania czy obserwacji, będzie oczywista.

      I nie, ciał zmarłych na Covid się nie spopiela, by zatrzeć jakieś zbrodnie. Znowu gdzieś się jakichś głupot naczytałeś. Nie ma takich procedur, dziać się może tak tylko wtedy, gdy rodzina sobie tak zażyczy. Po raz kolejny więc, wybacz – jesteś idiotą, Maciuś.

     2. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      No i znowu towarzyszka w standardowej, dla swojej (UBeckiej) formacji – roli pudła rezonansowego oficjalnej propagandy.

      No cóż, jeśli dla towarzyszki wciskany kit, że te testy diagnozują tylko „śmiercionośnego covida” oraz lekarze potrafią odróżnić symptomy tego covida od innych covidopodobnych chorób (w tym przyczyn zgonów) – jest podstawą twardych danych statystycznych, to znaczy tylko, że towarzyszka jest wyznawczynią wiary w dogmat covidiański z całą propagandową „teologią” szamanów pandemii .

      I z powyższego powodu; ponieważ towarzyszka wierzy , że średnia statystyczna zgonów na „śmiercionośnego covida” zwiększyła (i to lawinowo sic!) ogólną liczbę zgonów z analogicznych lat poprzednich, a nawet dziesięcioleci – to widać, że nie tylko towarzyszka jest wyznawczynią wiary w dogmat „covida śmiercionośnego”, ale wyznawczynią fanatyczną.

      Sekcja zwłok jest procedurą standardową przy podejrzewaniu zbrodni, z czym mamy do czynienia w tym przypadku, i to zbrodni na masową skalę (paraliż całej służby zdrowia – lawinowy przyrost zgonów) oraz sekcje zwłok wykonuje się przy wszelkich wątpliwościach dotyczących przyczyn zgonu, z czym (z oczywistych powodów) mamy do czynienia (vide powyżej).

     3. Matka mówi

      @Maciej

      „No cóż, jeśli dla towarzyszki wciskany kit, że te testy diagnozują tylko „śmiercionośnego covida” oraz lekarze potrafią odróżnić symptomy tego covida od innych covidopodobnych chorób (w tym przyczyn zgonów) – jest podstawą twardych danych statystycznych, to znaczy tylko, że towarzyszka jest wyznawczynią wiary w dogmat covidiański z całą propagandową „teologią” szamanów pandemii”

      Nie, Maciuś, one na pewno coś innego diagnozują. Np. brak mózgu lub IQ na poziomie rozwielitki w twoim przypadku. Tak się zastanawiam, dlaczego w przypadku innych chorób nie ma takiego spędu idiotów podobnych Maciusiowi, co to twierdzą, że jakiekolwiek badania czy testy nie wykrywają grypy, raka, zawału, HIVa, a lekarze nie rozróżniają powszechnie ich symptomów, tylko przy Covid tacy idioci się ujawniają?

      „ponieważ towarzyszka wierzy , że średnia statystyczna zgonów na „śmiercionośnego covida” zwiększyła (i to lawinowo sic!) ogólną liczbę zgonów z analogicznych lat poprzednich, a nawet dziesięcioleci – to widać, że nie tylko towarzyszka jest wyznawczynią wiary w dogmat „covida śmiercionośnego”, ale wyznawczynią fanatyczną.”

      Nie Maciuś, to znaczy że ktoś sprawdza dane i potrafi je porównać z danymi z lat ubiegłych albo ze zrozumieniem przeczytać gdzieś omówienie tych danych. Obie te umiejętności, dostępne dla człowieka o przeciętnym IQ, dla ciebie są odległe jak galaktyka Andromedy.

      „Sekcja zwłok jest procedurą standardową przy podejrzewaniu zbrodni, z czym mamy do czynienia w tym przypadku, i to zbrodni na masową skalę (paraliż całej służby zdrowia – lawinowy przyrost zgonów)”

      Ja podejrzewam Maciuś w twoim przypadku akurat zbrodnię na masową skalę – rodzice musieli wyrządzić ci straszną krzywdę, bezmózgowie wszak jest wadą letalną. Na sekcji to z pewnością wyjdzie.

     4. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      No i mamy pierwszą „argumentację” towarzyszki
      – za skuteczną diagnozą testów covidowych – bo „w przypadku innych chorób nie ma takiego spędu idiotów podobnych Maciusiowi, co to twierdzą, że jakiekolwiek badania czy testy nie wykrywają grypy, raka, zawału, HIVa…”(insynuacja, manipulacja, przypisywanie nieistniejących twierdzeń + ubecka pałka -„idiota”).

      No i mamy drugą „argumentację” towarzyszki
      – bo ktoś coś sprawdza i porównuje, no i przede wzystkim potrafi czytać.

      No i mamy trzecią najmocniejszą, jak zwykle w przypadku tow. „Matki”, argumentację
      – za tym, że towarzyszka ma rację i już (kilka UBeckich pałek w jednym zdaniu).

 11. Wiedzon mówi

  Cóż protest przebiegł tak jak przewidziałem. Garstka ludzi – z MÓZGAMI I INTELEKTEM. Dookoła 10 razy tyle gliniarzy. A dalej MILIONY śpiących cepów ze szmatą na twarzy, grzybicą w płucach , pleśniami i wirusami w oskrzelach. No ale idzie wiosna i to co sobie WYCHODOWALI cierpliwie i sumiennie przez ROK teraz ZAKWITNIE śmiertelnym żniwem. Organizatorom gratulacje i doceniam wasz wysiłek i WIARĘ że jeszcze można powstrzymać PRZEZNACZENIE ?

 12. Przemek mówi

  To jest chyba szkolenie „policji” przed tym co ma nadejść. Selekcja wewnętrzna. Tworzymy nowe ZOMO na ciężkie czasy.

  1. Matka mówi

   Hahaha, Neon24 i autor artykułu podpisany „zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec”. Czy wy nie czujecie naprawdę obciachu, budując swoją wiedzę o epidemii na takich cudach i jeszcze promując to dalej?:)

 13. Wiesław mówi

  Istnieje „ścisła korelacja między masowymi szczepieniami, przypadkami i zgonami”.
  „Ta korelacja wskazuje na możliwość, że to zaszczepieni faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, a nawet szereg mutantów, które są odpowiedzialne za radykalną zmianę powyższych objawów”. Czy osoby, które zostały zaszczepione, mogą stać się superprzenośnikami bardziej zjadliwej formy wirusa? Tak, mogą. Mogą stać się nosicielami bardziej śmiercionośnego szczepu infekcji i zabić setki innych, z którymi się zetkną, zanim umrą. Wystarczy spojrzeć na ten fragment artykułu z 2015 roku w PBS. Artykuł zatytułowany jest „Ta szczepionka przeciwko kurczakom sprawia, że ​​jej wirus jest bardziej niebezpieczny”: „ Najbardziej śmiercionośne szczepy wirusów często wybuchają, a następnie wymierają. Dzieje się tak dlatego, że są tak dobre w niszczeniu komórek i wywoływaniu chorób, że ostatecznie zabijają żywiciela, zanim zdążą się rozprzestrzenić. Ale wirus kurzego który reprezentuje jeden z najbardziej śmiercionośnych zarazków w historii, wyłamuje się z tej konwencjonalnej mądrości dzięki niezamierzonemu działaniu szczepionki. Kurczaki zaszczepione przeciwko chorobie Mark’a rzadko chorują. Szczepionka nie zapobiega jednak rozprzestrzenianiu się Mark’a na nieszczepione ptaki. Każdy niezaszczepiony ptak umiera w ciągu 10 dni. Zamiast powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa przez ptactwo, szczepionka pozwala chorobie rozprzestrzeniać się szybciej i dłużej niż normalnie, wynika z nowych badań. Naukowcy są przekonani że szczepionka pomogła temu wirusowi stać się wyjątkowo zjadliwym… Badanie zostało opublikowane 5.03.2020 w czasopiśmie PLOS Biology

  https://journals.plos.org/plosbiology/article?id=10.1371/journal.pbio.3000619
  Powodem, dla którego jest to problem dla choroby Mark’a, jest to, że szczepionka jest „nieszczelna” tzn taka, która powstrzymuje drobnoustrój przed wyrządzeniem poważnej krzywdy gospodarzowi, ale nie zapobiega replikacji i rozprzestrzenianiu się choroby na inną osobę.

  1. Matka mówi

   Tak Wiesiu, tyle że jest drobny szczegół – szczepionki przeciwko Covid chronią również przed transmisją wirusa, cały więc ten twój artykuł o szczepieniu kurczaków ma się do Covid jak piernik do wiatraka. Trzeba Wiesiu też rozumieć, co się czyta, a nie tylko wrzucać byle co nie na temat przetłumaczone z Google translatora.

 14. Wiesław mówi

  DLACZEGO PROF. HORBAN ZMIENIŁ ZDANIE WS. AMANTADYNY?
  Gośćmi Doroty Łosiewicz są dr Włodzimierz Bodnar, pulmonolog i Maciej Pawlicki, publicysta Tygodnika „Sieci”.

  https://youtu.be/M1sK8o28Zyc

  Żydzi Simon, Horban i Sutkowski są niezależnymi ekspertami tak jak TVN i Wyborcza wolnymi mediami!

  Poniżej podaję nazwiska osób tzw. rządowych ekspertów, czyli „koryfeuszy nauki” w wydaniu polskim, biorących udział w tym cyrku ogłupiania Polaków. Sam musisz Szanowny Czytelniku domyśleć się, jakie mechanizmy tutaj działają. Ta sytuacja jest bezpośrednim potwierdzeniem, że izby lekarskie zostały całkowicie opanowane przez Grupy Kapitałowe. To milczące branie udziału w tym oszustwie, jak możecie się PT Państwo sami przekonać, bowiem żadna izba lekarska nie zaprotestowała przeciwko infantylnym, sprzecznym z podstawową wiedzą medyczną rozporządzeniom aktorów sceny politycznej z Warszawy.

  Konsultant Krajowy w Dziedzinie Medycyny Rodzinnej p. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz – Migas, od 29 maja 2020 roku bierze forsę od AstraZeneca.
  Prof. Jacek Wysocki bierze forsę od Pfizera.
  „Konsultant” Naczelnej Izby Lekarskiej, skompromitowany w akcji odra i grypa, dr Paweł Grzesiowski, bierze forsę od firmy Pfizer.
  Rada Medyczna d/s Covid -19 składa się m.in. z;
  prof. Horbana [finansowany przez Janssena],
  prof. Simona [finansowany przez Pfizera],
  prof. Flisiaka [ bierze forsę od Janssena, firmy Gilead],
  Mastalerz -Migas [bierze forsę od AstraZeneka],
  Wysockiego [ bierze forsę zarówno od Pfizera jak i AstraZeneka],
  Pryć, ………
  Tomasza Laskusa [ wynagradzany z fundacji finansowanej przez Janssena],
  Magdaleny Marczyńskiej [z fundacji finansowanej przez Janssena],
  prof.Bartosza Łoża [bierze forsę od Pfizera],
  Miłosza Parczewskiego [ bierze forsę od Janssena],
  Małgorzaty Pawłowskiej [ bierze forsę od Janssena],
  Krzysztofa Tomasiewicza [ bierze forsę od Jassena].

  Wpisał: Dr J. Jaśkowski
  Czyli Holokauści z Polin! Jesteśmy w rękach mafii medycznej, a sanitaryzm to nowy ustrój totalitarny. Fundacja żyda Horbana otrzymała 1.300.000zł od producenta leku Remdesivir. A więc żyd Horban promuje lek o znikomej skuteczności, a blokuje stosowanie leku Amantadyna, który może leczyć. Skutkiem tego są zgony niewyleczonych pacjentów. To jest kryminalna sprawa. Gdzie prokurator?

  1. Matka mówi

   „Żydzi Simon, Horban i Sutkowski”

   „Wpisał: Dr J. Jaśkowski
   Czyli Holokauści z Polin! Jesteśmy w rękach mafii medycznej, a sanitaryzm to nowy ustrój totalitarny. Fundacja żyda Horbana otrzymała 1.300.000zł od producenta leku Remdesivir. A więc żyd Horban promuje lek o znikomej skuteczności, a blokuje stosowanie leku Amantadyna, który może leczyć. Skutkiem tego są zgony niewyleczonych pacjentów. To jest kryminalna sprawa. Gdzie prokurator?”

   Jprdl, Wiesiu, widzę że ty naprawdę wyjątkowy czubek jesteś, a myślałam, że tylko od czasu do czasu głupoty w przedmiocie Covid popiszesz.

 15. Wiesław mówi

  Zatwierdzone procedury „leczenia” wirusa w szpitalach to czekanie na np zapalenie płuc później wprowadzany jest antybiotyk. W szpitalu w moim mieście rodziny przemycają amantadynę pacjentom i w zasadzie jeśli przebieg choroby nie jest szybki to jest po sprawie. Pytanie to tego człowieka ze zdjęcia żyda Horbana. Kiedy jego pazerność zamieniła się w morderczą chciwość? I jeszcze jedno. Problem alkoholowy?….Masoneria medyczna won za Don … Wy tylko jedno potraficie – zamknąć usta i zadłużyć kraj. Jesteście najemnikami! won z tym knesetem … won za Don … albo Strefy Gazy … palestyński szakal jest głodny .. on na nich czeka …
  https://www.youtube.com/watch?v=CKN4eBgCSgE&ab_channel=OKOPZN

  Klapki opadają z oczu …
  https://www.youtube.com/watch?v=yKJbI–cnNs

 16. Wiesław mówi

  Polecam…Chcesz być kowidowcem czy wolnym człowiekiem? Wybór należy do Ciebie.

  Dzisiaj najbardziej autentycznym i zasadniczym pytaniem, jakie należy sobie postawić, nie tylko po to, by dać świadectwo naszym czasom, ale przede wszystkim stawić im opór i przeciwstawić się coraz wyraźniej rysowanemu w nim niebezpieczeństwu – w jakim stopniu zmieniło się nasze zaufanie do wartości etycznych, politycznych i religijnych.

  Jest to kwestia świadomości, której bezpośrednim celem jest zidentyfikowanie przestrzeni, w której można się znaleźć, aby stawić opór i przeciwstawić się najbardziej brutalnemu obdzieraniu z wolności, jakiego kiedykolwiek dokonali ludzie wobec innych ludzi. Nowemu totalitaryzmowi, dotychczas utajonemu i niewidocznemu, który wyszedł na jaw właśnie pod pretekstem „pandemii”.

  Żaden zakątek planety nie został oszczędzony. Ucisk polityczny nabrał szybkości i zasięgu równym z tym, z którym rozprzestrzeniła się ta „pandemia”. Podobnie jak wirus, ucisk przenika do sektora prywatnego, do naszych domów, w każdym momencie naszego życia. Wreszcie przenika do komórek naszego ciała, tak jak robi to wirus. Posłuszeństwo oznacza teraz całkowite poddanie się ciała i umysłu. Bunt to jedyna droga, która nam pozostaje. Ale to zdradziecka droga. Odnosi się wrażenie, że wyrażanie sprzeciwu nie przynosi innego skutku niż dalsze sprzyjanie warunkom koniecznym do ustanowienia totalitaryzmu.

  Masy (motłoch?) są kluczowym elementem narodzin i przetrwania każdego totalitaryzmu. Obecny został stworzony i jest utrzymywany wokół walki z niewidzialnym wrogiem, wewnętrznym wrogiem, którego każdy z nas może stać się ofiarą. Wyrażanie idei sprzecznych z oficjalnymi, kierującymi tą walką, odbierane jest jako przejaw zdrady, spisku z wrogiem. Sednem problemu jest to, że trwamy w tym kłamstwie i aprobujemy najpoważniejsze i najgłębsze pozbawienie wolności, jakiego kiedykolwiek doświadczyliśmy, ponieważ straciliśmy wszelką wiarę w jakąkolwiek wartość, czy to etyczną, polityczną czy religijną. Przetrwa tylko jeden: prymat czystej i prostej ochrony życia, życia biologicznego. Udowadniamy tym samym, że nie jesteśmy niczym szczególnym na Ziemi bo każdy żywy organizm walczy o przetrwanie. Wirusy też. W tej perspektywie nauki medyczne stają się nowym wierzeniem religijnym. Opartym na dualizmie, który wyraźnie oddziela chorobę, królestwo zła zdominowane przez wirusy i bakterie, a leczenie, zbiór praktyk zarządzanych przez kastę lekarską, stanowiącą horyzont, który masy (motłoch?) akceptują.

  Ale zwykłe przetrwanie, „nagie życie”, oderwane od jakiejkolwiek innej zasady i wartości, na której się opierało, paradoksalnie traci prawo do przetrwania. Właśnie dlatego, że nie można na nim oprzeć żadnych praw, staje się ono podatne na manipulacje i pozostaje do dyspozycji władzy politycznej, która może z nim zrobić, co tylko zechce. Ta postawa, tak dziś widoczna, stanowi fundamentalną cechę nowej masy (motłochu?) stworzonego przez siłę aparatu medialnego, czyniąc ją podatną na zaakceptowanie nowego totalitaryzmu.

  Atomizacja społeczna, budowanie samotności wokół jednostek, jest kolejnym, istotnym aspektem procesu budowania nowych mas (motłochu?). Chodzi nie tyle o zamknięcie się we własnych domach, o dystans społeczny, o zakaz spotkań, jednym słowem o zlikwidowanie możliwości jakiejkolwiek działalności politycznej, ale raczej o dominację i terroryzowanie ludzi od wewnątrz. Terror, który wynika z ciągłej wzajemnej podejrzliwości, bycia szpiegami i informatorami „nieodpowiedzialnego” zachowania, wzajemnymi kontrolerami wierności narzuconym regułom. To kieruje nas wprost w łapska nowego totalitaryzmu. Ale biopolitycznym narzędziem kontroli społecznej, dzięki któremu można było wytworzyć tego typu masę, a mianowicie terror i izolację tworzących ją jednostek, ślepe i bezkrytyczne oddanie się narzuconym zasadom, jest obwinianie obywatela.

  Oficjalny opis „pandemii” zakazuje wszelkich opinii sprzecznych z przyjętą narracją. W ten sposób jakikolwiek wzrost zakażeń jest od razu powiązany z nieodpowiedzialnością nieokreślonych osób, które nie przestrzegając narzuconych reguł „powodują śmierć najbardziej wrażliwych i przynoszą cierpienie niewinnych ludzi”. Dlatego zamiast zastanawiać się nad skutecznością przyjętych strategii, nie zrobiliśmy nic, tylko uczyniliśmy je coraz bardziej rygorystycznymi, tak jakby były raczej działaniami karnymi, a nie narzędziami do powstrzymania infekcji. Musimy zatem przestrzegać wszystkich ograniczeń, nie zadając sobie pytania, dlaczego?

  Jeśli ciekawi Cię co dalej to zapraszam 🙂

  xn--niepodlegy-i0b.pl/#/1018/chcesz-byc-kowidowcem-czy-wolnym-czlowiekiem

  1. Matka mówi

   Wiesiu, żeby być wolnym człowiekiem, to trzeba być świadomym. Trzeba coś wiedzieć, by mieć świadomość podejmowanych decyzji. Patrząc natomiast na bzdury z sieci, które tu podajesz, ty tej wiedzy i świadomości nie masz niestety. Wtedy, co najwyżej, możesz mieć do czynienia z iluzją wolności, bo ludzie ogłupieni fake newsami z internetu nie różnią się niczym od stada baranów puszczonych, by sobie na chwilę trawkę poskubać. I to nie jakieś tajne organizacje, rządy, masoni, Żydzi czy ludzie-jaszczury te barany strzygą, tylko byle głupek rozpowszechniający w sieci bzdury, w które oni uwierzyli.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.