Międlar zapowiada pozew przeciw prokurator Trzcińskiej i medialnym oszczercom linczującym go za wideo-felieton o zamachu w Christchurch

prokurator Justyna Trzcińska/Jacek Międlar
29

W marcu 2019 roku Jacek Międlar stał się obiektem medialnej nagonki w związku z opublikowanym przez niego wideo-felietonem dotyczącym manifestu Brentona Tarranta, który dokonał zamachu na meczet w Christchurch w Nowej Zelandii. Prokurator Justyna Trzcińska z wrocławskiej prokuratury przypisała Międlarowi zmyślone słowa i na tej podstawie oskarżyła go o pochwalanie zbrodni i publiczne wzywanie do przemocy. Te wyssane z palca zarzuty zmiażdżyła opinia prof. Jadwigi Stawnickiej, biegłego sądowego w dziedzinie lingwistyki kryminalistycznej. Wykonanie opinii zlecił Sąd Okręgowy we Wrocławiu.

ZOBACZ: „Wypowiedź Międlara nie stanowi pochwały zbrodni Brentona Tarranta”. Opinia biegłego miażdży zarzuty prokuratury [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W piątek (25.09.2020) Jacek Międlar zamieścił na Facebooku wpis, w którym zapowiada, że doprowadzi do postawienia przed sądem prokurator Trzcińskiej oraz wszystkich tych, którzy linczowali go w mediach w związku z wideo-felietonem o zamachu w Nowej Zelandii.

Jest opinia biegłej prof. Jadwigi Stawnickiej ws. mojej wypowiedzi nt. zamachu w Nowej Zelandii, którą zmanipulowana, po czym skasowano mi kanał na YT oraz wjechało mi ABW do domu. Konkluzja opinii: „Międlar nie wypowiedział słów”, które przypisano w mediach oraz w akcie oskarżenia. „Nie pochwalał zbrodni, nie szerzył nienawiści”.

Zapewniam, za fałszerstwo w akcie oskarżenia prok. Justynę Trzcińską postawię przed sądem, a także wszystkich, którzy bezpodstawnie stygmatyzowali mnie w mediach, przypisywali mi czyn, którego nie popełniłem. Rozprawa, prawdopodobnie z ogłoszeniem wyroku, 17.12.2020.

PS. Do wszystkich łgarzy, którzy wylewali na mnie wiadra pomyj: 17.12.2020 będzie rozprawa główna, prawdopodobnie z ogłoszeniem wyroku. Do tego dnia macie czas na publiczną skruchę. Jeśli nie, sporo zapłacicie za przeprosiny w mediach. Nie pozdrawiam – napisał Jacek.

Jest opinia biegłej prof. Jadwigi Stawnickiej ws. mojej wypowiedzi nt. zamachu w Nowej Zelandii, którą zmanipulowana, po…

Posted by Jacek Międlar on Friday, September 25, 2020

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wsadzić Międlara, zastraszyć społeczeństwo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Walesa,szechter,geremek,kuron,mazowiecki,frasyniuk to sprawcy Panskich problemow. Trzeba bylo Cejrowskiego sluchac,wszyscy won.

  1. W K mówi

   @Antyparch Wielu mówiło ,,wszyscy won”, lecz niewielu mogło się wtedy razem z Jackiem Kurskim i wypromować w TVP.

  2. fajera mówi

   nie życzę tego ale czy aby nadzwyczajna kasta nie jest władna zmiażdżyć opinię biegłej?

  3. Lutek mówi

   Obecne przepisy nie pozwalają „sondowi” orzec bez lub wbrew opinii „biegłego”. Ergo : sond nie jest sądem a wyroki wydają biegli. Co widać nawet w tym jak jednoznacznie piszą że coś nie jest mową nienawiści pogrubiona i podkreślona czcionką.
   Kompletna pomyłka. Nie wymiar sprawiedliwość.

  4. Lutek mówi

   Ps nie chodzi o to żebym teraz z opinia się nie zgadzal i uważał Pana Jacka za winnego

  5. Zbigniew mówi

   Nie !
   Pani profesor wychowala kilka pokolen kryminologow a nie kryminalistow – tych nawroceniem zostawila po drugiej stronie swoich wychowankow.

   Zamiast sie cieszyc, ze jest po naszej stronie, masz jakies dzieciece strachy.

 2. Tomasz Król mówi

  Bardzo ważna informacja!

  3 października odbędzie się kontrmanifestacja do marszu równości, który odbędzie się we Wrocławiu. Istotna jest MOBILIZACJA środowisk konserwatywnych, narodowych i wszystkich tych, którym leży na sercu tradycyjna, zdrowa i silna rodzina. Przeciwstawmy się homopropagandzie wszyscy razem! Przestań być w końcu Milczącą Większością.

  Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2791586891075182/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2252%22%2C%22action_history%22%3A%22%5B%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A%7B%5C%22invite_link_id%5C%22%3A2977481765696864%7D%7D%5D%22%7D

  UDOSTĘPNIAMY WŚRÓD ZNAJOMYCH!

  1. Antyparch mówi

   W dniu 17.09 miala byc pikieta kondonpederastii przed ruska ambasada. Prawdziwi polacy,patrioci,katolicy nie przyszli,choc termin pikiety zarezrwowali. Bosak juz nie musi ulotki przewozic,on juz do hiszpani na wczasy jezdzi.

 3. precz z pereczem mówi

  cejrowski to jest komik i na sranie sie pcha do polityki, niech mieszka w swoim kraju a nie wtraca sie w nieswoje sprawy

 4. Hammurabi mówi

  Cóż… Skoro w Polsce potrzeba profesora, by wytłumaczył ślepcom co to kolory to nic dziwnego, że sądy i prokuratury działają jak działają.
  Oglądałem ów felieton od początku do końca i również nie zauważyłem nawet cienia „mowy nienawiści”, „pochwalania zbrodni” czy nawoływania do przemocy.
  Skoro oglądałem ten sam materiał który posłużył prokuraturze do otwarcia swoistej manufaktury produkującej zarzuty i później pani profesor go oglądała i zarzuty podważyła to znaczy, że jestem aż taki mądry?
  Ale przecież kudy mnie szaraczkowi do majestatu pani profesor!
  Czyli… No o głupotę prokuratury nawet nie śmiałbym posądzać, pozostaje więc…
  Podobnie jak z tą brzytwą wyrwaną z kontekstu, która stała się nagle narzędziem mordu…
  Na koniec „niechaj nie wie lewica twoja, co czyni prawica twoja”… Choć chodzi tu o jałmużnę, warto pod to mądre zdanie podciągnąć plany wobec pani prokurator. Inaczej mówiąc bez zbędnego informowania mediów a zwłaszcz samej „zainteresowanej”.

  1. Robert B. mówi

   Słusznie!

 5. Halina mówi

  Słusznie, chociaż szkoda czasu dla takich Trzcińskich…, ale w jakiś sposób należy ich uczyć rozumu. Postępuje „zamordyzm” i dzielenie włosa na dziesięcioro, interpretowanie interpretowania, tak jak od lat zmiany ustaw do zmiany ustaw zmienionych wielokrotnie ustaw. „Oni” chcą nas zmusić do kręcenia się wokół własnej osi i zamknąć jak muchy w słoiku. Ta „operacja” trwa od lat

 6. Halina mówi

  Czasem krzywda wzięta „na klatę” ma większy sens, ponieważ „Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy”

 7. Marcin Malik mówi

  Jacek Międlar nigdy nie pochwalił zabójcy, tylko nawiązał do tego że muzułmanie zawsze próbowali podbić Europę. Każdy to rozumie tylko nie wykształcona kobieta która skończyła prawo.

  Panie Jacku!!! Proponuję aby na rozprawie prokurator Trzcińska wyjaśniła dlaczego nie chce się wybrać na samotną wycieczkę rowerową po Pakistanie. Przecież tam takie piękne góry i dobra herbata. Ja wiem dlatego że ja tam byłem. Na prawdę, dałaby spokój.

 8. Zbigniew mówi

  A nawet jakby cos nie tak powiedzial to co z tego?

  A to ze jest bardzo wazna persona w publicystyce i sam sobie podwazylby wiarygodnosc mowiac byle co.

  Sprawa jest o powazne przestepstwo Falszywych oskarzen, (to juz jest przestepstwo !) wiec pani prokurator powinna poinformowac pana Jacka o motywach.

  Jezeli pan Jacek pierwszy wyciagnie reke, to te informacje o motywach beda mialy wartosc uniewinnienia, rezygnacji z rozprawy.

  Wyciagniecie reki z mozliwoscia odgornego ulaskawienia, rezygnacji z roszczen juz da panu Jackowi wystarczajaca satysfakcje i mozliwosc naglosnienia, bez rozprawy.

  Jednak to przestepstwo, juz musi byc scigane przez panstwo, instytucje, ktore wykorzystala do falszywego oskarzenia.

  Dla pana Jacka i dla nas lepiej bedzie, jezeli rownolegle panstwo przyjmie wieksze odszkodowanie zamiast wiekszej kary dla winnej.

  My bedziemy glosic Wielkosc Publicystyki pana Jacka, bo ma z czego dac swoja dobroc, ma z czego ujac.

  Jestesmy dumni z pana Jacka, gdyz ustanawia nowe, lepsze standardy w polskim prawie: proporcji zwyczajow do przepisow.

  Standardy w ktorych decyduje rozum a nie emocjie i czyjes zakulisowe interesy, tez emocje.

  1. Zbigniew mówi

   Ja wolalbym scisly rachunek krzywd, strat i odszkodowan, to uspokaja.

  2. Zbigniew mówi

   Problem jest w tym, ze wyzsze odszkodowanie da panu Jackowi wieksze mozliwosci a wiec musi bardziej uwazac na slowa tym samym uzyska wiecej fanow, wyborcow i odszkodowanie juz nie bedzie takie wazne.

   Dlatego pan Jacek ma duzo czasu i potencjalnie duzo pieniedzy na kontynuowanie dzialalnosci prawnej.

   Czy moze byc lepiej?

  3. Zbigniew mówi

   Moze byc, gdyz doprowadzil do tego, ze moze poslugiwac sie rozumna prowokacja.

   Na przyklad wygra z IPN wszystkie skargi o dotacje na dzialalnosc upamietniania historii Polakow zapomnianych przez wladze panstwowe. Juz urzedasy maja problem.

 9. Zbigniew mówi

  Jednak znikaja a juz zem sie zaniepokoil

 10. Greg B. mówi

  Brawo choć będzie ciężko ! Paroma groszami wesprę .

 11. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Bardzo słuszne i racjonalne postępowanie, p. Jacku MIędler, w końcu jest męska postawa wobec śmieci bolszewickiej prokuratury. Jeżeli będę mógł w czym pomóc, to jestem do dyspozycji.

 12. W K mówi

  Tak, swojego, dobrego imienia trzeba bronić.

  1. Jarosław mówi

   I bardzo słusznie.
   Żydokomunę należy tępić.
   Po prostu w obronie własnej.

 13. Zbigniew mówi

  No nie!

  To sciaganie z nas haraczu 447 za zbrodnie innych nie jest pochwala zbrodni – to czym jest?

  Zwyklym kryminalnym rabunkiem oderwanym od tych zbrodni?

 14. Zbigniew mówi

  Ciekawi mnie, ze karaja i scigaja i groza i szamocza sie medialnie za jakies slowa, bo jest popularny, medialny.

  Ale na to nikt nie odpowie – Sutryk schowal siebie i swoja fejrajne – siedzi w toalecie i placze?
  Jak kobite urzadzil swoimi interesami?

  Przestali czytac, sa na wakacjach tak jak kiedys Gronkiewicz??

 15. Zbigniew mówi

  Chcialem o czym innym.

  Cos mi wylazlo z moich spraw pracownikow na emigracji lub imigracji:

  Jedni chca Federacji bez panstw narodowych a drudzy chca panstw narodowych bez wszechwladnej Federacji.

  To jest jednak dziadowskie uproszczenie: mam flache albo nie mam.

  To prostackie, narzucone nam rownanie nie uwzglednia taniego przeplywu milionow pracownikow ani naszych interesow.

  Odjac Federacje i panstwa narodowe zostaje ZERO.

  A gdzie kilkadziesiat mln migrujacych pracownikow – tez ZERO?

  Koszt wrzucenia wszystkich do jednego wora Federacji UE jest wyzszy niz wartosc Federacji w stosunku do panstw Narodowych. – Jakies korzysci z UE??

  Powstaje prosta funkcja o zmiennej decydujaca o wartosci Federacji do Panstwa Narodowych.

  Skrajny odplyw pracownikow z centrum przemyslowego spowoduje Krach Totalny , gdyz kilkanascie ml wzmocni konkurencje kontynentalna.

  Wlasnie to sie dzieje – bylem i widzialem.

  Jak ktos nie wierzy to niech spojrzy na zapotrzebowanie na mechatronikow w Smart Miastach np w Dubaju.

  Tworzenie Europy panstw Narodowych nie jest naszym problemem

  1. Zbigniew mówi

   Jak komus sie nie chce latac samolotem i ma dosc lotnisk tak jak mnie to niech siedzi blisko domu, bo na stare auto przez dekade zarobi i bedzie mial czym telepac sie po dziurach ksenofobbi, klekoczac rdzewiejacymi blachami – no czym jak nie olejem zaznaczyc swoja obecnosc w zyciu – byc albo nie byc

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.