Międlar u Roli o wyborach do PE, Konfederacji, homolobby w Kościele, ustawie 447 i kłamstwie jedwabieńskim [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
17

Jacek Międlar był w piątek (31.05.2019) gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24. Polecam ten bardzo ciekawy wywiad tym bardziej, że podczas emisji działy się „cuda” polegające na obcinaniu zasięgu przez YouTube i blokowaniu czatu na żywo. Do tego już przywykliśmy, ale zawsze warto podkreślić, że lewicowa propaganda na YouTube czuwa i próbuje stłamsić wolność słowa w myśl rzekomej tolerancji.

Podczas rozmowy zostały poruszone bardzo ciekawe wątki: od analizy wyniku wyborów do europarlamentu i szans Konfederacji w jesiennych wyborach krajowych po kwestię homolobby w Kościele, żenującą propagandę uprawianą przez Tomasza Sakiewicza  oraz kłamstwa na temat Jedwabnego i zagrożenie, jakim jest ustawa 447.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacek Międlar poinformował też o planach budowy telewizji wPrawo.pl, która jest już w fazie realizacji, a także przypomniał o kuriozalnym procesie rapera Stopy oskarżonego o antysemityzm za utwór, w który krytykuje bezprawne żydowskie roszczenia. Najnowsza płyta Stopy jest już do nabycia w sklepie na wPrawo.pl.

Jednym z ważnych wątków rozmowy z Marcinem Rolą była kwestia propagandy i to nie tylko lewicowej, ale również tej, którą Prawo i Sprawiedliwość niszczy opozycję po prawej stronie. Jeśli chodzi o propagandę, to studium tego propagandowego potwora piorącego ludziom mózgi znajdziecie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”, wydanej przez wPrawo.pl. Zapraszam do sklepu i życzę miłej lektury. ZAMÓW KSIĄZKĘ TUTAJ.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Jedwabne i religia Holokaustu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Danuta mówi

  Lubię wywiady które są prowadzone w. miłej, przyjacielskiej atmosferze. Bardzo Wam za ten przekaz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  1. Piotr Bein mówi

   Tu też miło:
   https://www.youtube.com/watch?v=n023Nc7dbBg
   Spora wiedza i kultura Pana Jacka. Nie wypowiada się na tematy, których nie zgłębił. Takich przywódców potrzeba nam…
   Jeszcze raz gratulujemy z żoną założenia rodziny, oby Wam Bóg w dzieciach szczodrze wynagrodził.

 2. aalfa.oomega mówi

  Jacku! Problem z Konfederacją oraz Ruchem Narodowym jest głębszy, niż z pozoru Ci się wydaje. Ostatnio uzyskałem informacje od eksperta, który jeszcze za czasów D. Tuska napisał wnikliwy raport, jak opozycja [wtedy przede wszystkim PiS] dzięki uwzględnieniu wybranych zmiennych, mogła by wygrać wybory, a nawet mieć większą kwalifikowaną w parlamencie. Tu dygresja: PiS nie wykorzystał wszystkich możliwości pomimo wsparcia otrzymanego od amerykańskich żydów m.in. w zakresie strategicznym, informatycznym (też Cambridge Analytica) oraz kadrowo-doradczym. Tenże ekspert skontaktował się (z odpowiednim wyprzedzeniem, by działania wyborcze miały sens) z osobą z kierownictwa RN i zaoferował swoją osobę oraz pomoc (nie mówiąc wszystkiego o możliwościach, jakimi dysponuje). W ramach tego małego testu in action usłyszał m.in., że z profesorami jest tylko kłopot, gdyż oczekują by ich specjalnie traktować, że ma się starać, wykazywać i konkurować (sic!). Ostatecznie powstało, jak to się mówi, tzw. zerowe pole rozwiązań (czyli nie doszło do sensownej współpracy). Takie zachowanie wskazuje, że ten człowiek z RN (a i chyba zespoły, w których funkcjonował) nie miał dotychczas okazji współpracować konstruktywnie z ekspertami. Analiza programu RN wskazuje m.in. na jego wtórność (np. względem programu PiS) oraz infantylność. Oznacza to, że RN ma głębokie deficyty kadrowo-intelektualne (brak ekonomistów, dobrych prawników, zarządzających funkcjonowaniem organizacji politycznych, itd.). M.in. dlatego wchodząc do Konfederacji dali się zdominować Kurwinistom. Nie powstała jednak nowa, synergiczna formacja, która dałaby sukces wyborczy. Samo powoływanie się na wartości patriotyczno-narodowe nie daje jeszcze wiarygodności wyborczej, co zarówno wybory do samorządu, jak i Parlamentu UE zdecydowanie potwierdziły. Analizując zgłoszone listy dostrzeżemy operowanie niemalże identycznym zestawem ludzi, którzy tylko ew. pojawiają się na różnych miejscach list, czy w innych regionach. W wielu strukturach typu partyjnego przegrane wybory powodują wymianę dotychczasowego kierownictwa, ale nie w RN. Należy wiec mówić o istotnych błędach kadrowo-politycznych, gdyż ci sami ludzie, którzy uzyskali kompromitujące wyniki wyborcze – dalej byli forsowani w kolejnych wyborach, uzyskując bardzo podobne efekty w otrzymanej ilości głosów. Rekapitulując: Jacku! Ponowne pompowanie tego „balonu” nic nie da, gdyż nie pojawili się NOWI, WIARYGODNI LUDZIE! Nadal też nie ma sensownego programu oraz nie ma (a PiS sobie „wychował” taki zespół) teamu doradczo-operacyjnego, który sensownie pokierował by kampanią wyborczą. Konfederacja pozostała na poziomie pospolitego ruszenia oraz gierek personalnych, gdzie animuszem i ambicjami nadrabia się braki umiejętności organizacyjnych oraz przywódczych.

  1. baca mówi

   Mądrze prawisz!

  2. Ada mówi

   Ruch Narodowy – już sama nazwa brzmi dumnie i jednak zobowiązująco.
   Na 11 Listopada nikt nikogo nie zapędza na siłę. Ludzie sami mają taką wewnętrzną potrzebę. Idą, jadą z całej Polski, a i dość licznie zza granicy… To są dziesiątki tysięcy osób, które nie są „zagospodarowane”. A pewnie i byliby zainteresowani i też mogliby wiele pomóc, tak w swoim środowisku, jak i na szerszym polu działania.
   Choćby ich część. Czytałam gdzieś m.in. wypowiedzi rolników.
   To tylko przykład.
   Oni sądzą, że jakoby nie przystają pewnie do miastowych? A przecież od zawsze byli producentami jednych z najpotrzebniejszych, podstawowych produktów. Byli, są, ale też i niech będą zawsze naszym oparciem! I to jest również nasza powinność – pomagać im – i vice versa!
   Współpraca, pomoc, zainteresowanie, wspólne, coraz silniejsze działanie, jedność – czy w obecnych czasach to się stało aż tak trudne?
   Wśród tylu polskiego luda…jakoś brakuje tych dzielnych, rzutkich, zorganizowanych Polaków.
   Czy przyczyna tkwi w nas samych?

  3. Zbigniew mówi

   To jest ciekawy watek!

   Eksperci.

   Ten pan z Optimusa od owiec mowil, ze PiS zginie, bo bedzie opierala sie na ekspertach i mial racje.

   Teraz?

  4. prawnik mówi

   Z zaawansowanej wiedzy oraz narzędzi trzeba umieć korzystać; w przeciwnym razie pozostają zachowania proste – np. małpy żyją stadnie i posługują się prostymi narzędziami, lecz w przypadku grabieży środowiska,w którym zyją – pozstają bezradne.

  5. marju73 mówi

   RN a szerzej Konfederacja ma bardzo dobry program. Jest nim 447.Oczywiście można zastosować program żydopisu czyli rzucić kiełbasą wyborczą a potem ją spłacać żydowskim bankom.Oczywiście nieprawdą jest że RN i Konfederacja uzyskali kompromitujące wyniki wyborcze. Trzeba powiedzieć że to są wyniki bardzo dobre mimo współdziałania Kurskiego z lewej i prawej strony pod kuratelą sierżanta Danielsa.

  6. zuzia mówi

   Na Zachdzie – potrafili!

 3. piotr mówi

  wolna-polska.pl United Satanists of America – Trump nadzieją na nową Amerykę talmudyczną.

 4. Zbigniew mówi

  Ja w innym temacie.

  Ta swoja ksiazke pan Jacek pusci we fragmentach na swoim portalu – czy tez sie nie oplaca?

  1. Zbigniew mówi

   Pan Jacek nie wprowadzajac ksiazki do portalu jakby mowil, ze nie bede sie z wami dzielic – to wy macie dzielic sie zemna i wplacac datki na rozwoj portalu.

   Ja wolalbym udzialy!

   W tym jest przewaga Morawieckiego na reszta i nad Narodowcami, ze wprowadza udzialy i Fundusze – na nasze prosby jeszcze za Szydlo.

   http://wgospodarce.pl/informacje/64272-energa-w-akcji-inwestycja-w-polske

   Ja uwazam, ze ten portal i pan Jacek ma ogromny potencjal kapitalizacji udzialow – taki zamkniety krag.

   Nie mam wyjscia, gdyz do emerytury potrzeba dodatkowych dochodow – jakas luke po PIS trzeba wypelniac.

   To bylaby ciekawa dyskusja i praktyczna

 5. Spostrzegawczy mówi

  Absolutnie nie zgadzam się z Pana oceną co do Konfederacji. Konfederacja odniosła olbrzymi sukces już na tym wstępnym etapie swej działalności i to w imieniu Polaków i katolików. Złamała bowiem dwa istniejące od dawna tematy tabu na szeroką, publiczną skalę : tabu co do nienaruszalnosci wyjątkowości Żydów – zdemaskowali ich równo i tabu co do siedzenia cicho przez katolików – ich przesłanie wartości katolickich było głośne i zdecydowane. Jestem spokojny co do dalszego bytu i rozkwitu działalności polityczno – moralno – uzdrowienczej Konfederacji. Sukces tym większy, że wszelkie działa wroga jawnego i tajnego były ukierunkowane właśnie na Konfederację. Zabrakło trochę pracy w terenie A także kontroli wyborów. Na jesieni 1 milion głosów niewyjety. Tak trzymać z narracją ideową i wzbogacić ją o dekalog Polaka, który krąży w sieci.

  1. Jacek Międlar mówi

   Zobaczymy za kilka miesięcy. Może się mylę 😉

 6. klioes vel pislamista mówi

  Kłamstwa ziarenko

  „W świecie kłamstwa i lęku
  Drzemie prawdy ziarenko.”
  Ale ziarno hagady
  Musi dać jemu rady!

  Światły ksiądz dzieci wiedzie
  (Ciemnoskóre na przedzie!…).
  Rabin w muzeum Polinu
  Zaś się bierze do czynu:

  „Nazwę Polin ktoś widzi?
  Skąd się wzięli w niej Żydzi?
  Żydzi wciąż się tułali
  (Ziemię im odebrali!).

  Wznieśli lat temu tysiąc
  Modły w las… Mogli przysiąc,
  Głos odezwał się z nieba:
  Spoczniesz tu.” Mów jak trzeba,

  Rabbi! Tysiąc lat – jaki?!
  Z tubylcami jednaki
  W Polin staż?!… Wcześniej Żydzi
  Byli tu… Ziarnko widzi?…

  http://www.youtube.com/watch?v=3HTNWaZMDRY&feature=share&fbclid=IwAR1vEidtE-pi_5kmolWHbjLzOskHxt3Oo3Qvdg2shBgN6jA6NaCmeZqo3YI

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.