Michael Schudrich zdejmuje Żydom maski! „Ustawa o IPN zabrania kłamstw. To złe prawo” [WIDEO]

rabin Michael Schudrich / fot. twitter
7

Naczelny rabin Polski, Michael Schudrich powiedział coś, co dla nas racjonalnie myślących Polaków jest oczywiste: „Ustawa IPN walczy z kłamstwami”. Takie słowa padły z ust Schudricha na antenie telewizji i24News. Jego słowa należy odczytać w kontekście wypowiedzi sprzed kilku dni, w której rabin stwierdził, że ustawa o IPN to „złe prawo”. Okazuje się, że Żydzi z pełną świadomością walczą z ustawą o IPN, ponieważ ta zabrania im powielania antypolskich kłamstw.

Polski rząd uchwalił ustawę o IPN ponieważ nie chciał, aby powtarzano kłamstwo o współudziale Polaków w Holokauście. Teoretycznie ustawa nie zabrania mówienia prawdy, ale po prostu zakazuje mówienia kłamstw – powiedział naczelny rabin Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Świadomie lub nie, rabin Schudrich przyznał, że Izrael i Stany Zjednoczone walczą z ustawą o IPN, ponieważ ta będzie umożliwiała karanie wszystkich, którzy depczą po dobrym imieniu naszej ojczyzny imputując nam współudział w holokauście. A doskonale wiemy, że do tej grupy zaliczyć należy żydowskich polityków i izraelskie media, który oczerniają nas w przestrzeni publicznej.

Z dnia na dzień opadają żydowskie maski. Czyżby Żydzi tracili nad sobą kontrolę w ferworze antypolskiej nienawiści?

Źródło: Youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Nie wiem czy na chwilę obecną antypolonizm jest w Polsce dozwolony i czy według oficjalnej doktryny jest grzechem (gdyby jakiś Polak katolik, chciał się przypodobać eskimosom w nadziei na karierę). Św.Maksymilianie Kolbe módl się za nami. Św. Szymonie z Trydentu módl się za nami. Bł. Jerzy Popiełuszko módl się za nami.

 2. Normalny mówi

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” str.5

 3. Normalny mówi

  Już prawie każdy wie o olbrzymim udziale Żydów w armii tzw sowieckiej. Także udział Żydów w armii Hitlera był ogromny – powyżej 150 000 osób ( tylko wg źródeł żydowskich ). Najwybitniejszy historyk światowy Henryk Pająk poszerza bardzo sprawę udziału Żydów w machinach wojennych w swym bestsellerze p.t. ” Sąsiedzi ! Płacić za ludobójstwa ! ”

  https://www.youtube.com/watch?v=Am4_zUCOOoM

 4. Maciej mówi

  Ta ustawa o IPN ma za zadanie wmówić Polakom że wcale nie są antysemitami, wręcz przeciwnie że powinni stać po stronie zydów. Pewnie stworzono ja dlatego że antysemityzm w Polsce stałe rosnie.

 5. julie mówi

  Nyyyy , no wlaszne , to nie je dobre prawa , bo nie zidoskie prawa , nyyyy !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.