Miasto wolne od sodomii! Różaniec przed Urzędem Miasta w Słupsku [WIDEO]

Fot. Facebook
3

Około siedemdziesiąt osób modliło się przed Urzędem Miasta w Słupsku prosząc Boga o „odnowę moralną w mieście”. Publiczną modlitwę w mieście zorganizowała Krucjata Młodych.

Spotykamy się w miejscu publicznym i modlimy się publicznie, ponieważ jednostki, społeczeństwa i całe narody powinny oddawać chwałę Panu Bogu publicznie – mówił Stanisław Sadowski, współorganizator modlitewnego spotkania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Urząd Miasta w Słupsku nie jest miejscem przypadkowym. Od 2014 roku prezydentem Słupska jest zadeklarowany pederasta i promujący zboczenia środowisk LGBT Robert Biedroń. Od tego czasu w mieście odbywają się zjazdy homoseksualistów, a sam Biedroń afiszuje się uczestnictwem w międzynarodowych zlotach dewiantów. Zebrani pod urzędem katolicy prosili także Boga o nawrócenie dla prezydenta swojego miasta.

W ironiczny sposób modlitwę przed urzędem skomentował Biedroń: Odnowiony mogę przystąpić do dalszej pracy. Dziękuję za modlitwę, ale i bez niej radzę sobie chyba całkiem nieźle.

Źródło: Facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Mirka mówi

    Jestem tolerancyjna ,ale nie chciałabym ,maszerujących gejowskich parad w moim mieście.Nie muszą się tak afiszować ze swoją odmiennością.

  2. PW mówi

    Rzygać się chce, wszędzie się afiszują nawet w mediach. STOP Sodomia i Gomora.

  3. Waldemar mówi

    Zawsze byli, są teraz i będą zawsze, ale niech zejdą do podziemia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.