Miało być seminarium „Nie dla NIEnawiści”. Było jak zawsze. Seans hipokryzji i nienawiści w Muzeum Polin

Muzeum POLIN/ fot. mkidn.gov.pl
10

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy wraz z organizacją American Jewish Committe zorganizował seminarium pt. „Nie dla nienawiści”. Celem seminarium jest wymiana doświadczeń w zakresie przeciwdziałania antysemityzmowi i ksenofobii – zapewniali organizatorzy. Tymczasem spotkanie, które miało być sprzeciwem wobec ksenofobii i uprzedzeń, w praktyce okazało się festiwalem nienawiści i utrwalaniem stereotypu „Polak-antysemita”. W spotkaniu brała udział prezydent Warszawy, Poznania i Gdańska, samorządowcy i przedstawiciele społeczności żydowskiej.

PRZECZYTAJ: Niedoszła szefowa Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) to złodziejka kosmetyków i współpracownica loży B’nai B’rith. Żydowski falstart

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dyskryminacja zaczyna się od słowa, od zaniechania, a potem są czyny i piece – przestrzegała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która umiejętność dyskryminowania opanowaną ma do perfekcji, chociażby co roku przeszkadzając w organizacji Marszu Niepodległości, twierdząc że ulicami stolicy maszerują dziesiątki tysięcy faszystów. Jeśli to nie jest dyskryminacja, to co nią jest? Czyżby „dyskryminacja” w ich rozumieniu oznaczała potępianie deprawacji na polskich ulicach w czasie tzw. marszy równości, tudzież mówiąc prawdę o stosunku środowisk żydowskich wobec Polski?

Różnorodność mogła być źródłem siły. Nic tak nie odejmuje sił, jak wewnętrzne spory. Nienawiść nie służy ani rozwojowi, ani pokojowi mówił prof. Dariusz Stola, który jeszcze niedawno świętował 70. rocznicę „powstania” państwa Izrael, wszelkimi siłami dążącego do zbudowania mono-etnicznego getta.

Najzabawniejsza wypowiedź padła z ust prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, który przedstawił się jako „pedagog kibiców”. Zapewniał, że regularnie boksuje z poznańskimi kibicami i widzi jak wiele „dobra” przynosi „integracja poprzez sport”. Ciekawe co na to kibice Lecha Poznań?

W sprawie noweli ustawy o IPN, solidarnie z budowniczymi przedsiębiorstwa holokaustu, wypowiedział się prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Tak, ten Adamowicz, który jeszcze niedawno z Marcinem P., wszelkimi siłami ciągnął linami samoloty OLT Express. Nowelizację ustawy o IPN określił mianem „idiotycznej i złej”.

27 czerwca przypadała 77. rocznica spalenia Wielkiej Synagogi w Białymstoku. Do tego wydarzenia nawiązał prezydent stolicy Podlasia, Tadeusz Truskolaski.
To przypomnienie, do czego może prowadzić nienawiść. Znając historię, musimy przeciwdziałać, chociaż nie zawsze się to udaje. ONR, niestety, działa legalnie – straszył Truskolaski. – My nie mamy instrumentów, by im odmówić zgromadzeń. W Hajnówce burmistrz odmówił, sąd tę decyzję uchylił, i marsz się odbył.

Jak widzicie, z seminarium, który miał sprzeciwiać się nienawiści powstał potężny seans uprzedzeń i hipokryzji. Tylko czy czegoś innego mogliśmy się spodziewać po antypolskim potworze, zwanym Muzeum Polin?

Źródło cytatów: jewish.pl

Przeczytaj także:

Debata w Muzeum POLIN: obozy dawały Żydom największą szansę na przeżycie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. As mówi

  ……zaczyna się też od nierownego traktowania.czy ktos nienawidzi polskich studentów,że za przejazd płacą a zagraniczni mają gratis?

 2. The indoraptor mówi

  Rozwiązanie w kwestii tych polskojęzycnych świń nasuwa się jedno – wygnać z kraju i pozbawić majątku!

  1. michu mówi

   Wygnać z kraju i pozbawić majątku może tylko grupa silniejsza, grupę słabszą, dlatego trza uważać :;).

 3. klAuschwitzto zydowski oboz zagalady mówi

  dla tych,ktorzy nie wiedza MK Cafe to zydowska kawa.

  BOJKOTOWAC, NIE KUPOWAC!!!!!!!!!!!!!!!

 4. jan mówi

  żydzi powinni wojować w Niemczech a nie w Polsce . Już przed wojną mieli tam przerąbane .

 5. Jacek NH mówi

  Przedsiębiorstwo Holokaust – teza obrazująca pogląd, iż holokaust w ostatnich latach stał się dochodowym biznesem, z którego zyski czerpią przede wszystkim Żydzi niepokrzywdzeni bezpośrednio przez zbrodnie hitlerowskie. Jako pierwszy terminu tego użył amerykański naukowiec pochodzenia żydowskiego Norman Finkelstein

 6. Jacek NH mówi

  Po przeczytaniu tego artykułu mój wyssany z mlekiem matki, zoologiczny, polski antysemityzm nabrał nowego animuszu! To takie koszerne. Najpierw sprowokować Polaków, a potem beczeć na cały świat, jacy to antysemici

  1. Alicia mówi

   Niestety, Panie Jacku, wiekszosc gojow jest zbyt naiwna zeby przejrzec ta perfidna gre. Pozdrowienia ze Szwecji, gdzie ci „wybrancy” trzymaja goja na krotkiej smyczy a on nawet nie wie ze jest na smyczy tych „wiecznie cierpiacych dobrodziejow”.

 7. kpina !!! mówi

  czy jeszcze tzw. rzad Polski , interweniuje w tej sprawie ?! odetnie im fundusze na te anty Polskie dzialania ?!

 8. Pola kowalska mówi

  teraz beda nam cisnac swa kulture zmijowe plemie zydowskie pisac nowa historie a my bedziemy patrzec na zaraze zydowska jak sie rozlewa falszywy rzad Polski OKUPANT zydowski wspolpracujacy z MAFIA ZYDOWSKA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.