Marsze LGBT to obwoźny cyrk KODomitów i lewicowych polityków [WIDEO]

marsz LGBT w Płocku 2019/ fot. Twitter
10

W kolejnych miastach Polski urządzane są tzw. marsze równości. Ma to sprawiać wrażenie, że rzekomo prześladowani w Polsce homoseksualiści wychodzą na ulice walcząc o prawa, których nie mają. W rzeczywistości marsze LGBT to obwoźny cyrk KODomitów i lewackich polityków. Uczestnicy parad są zwożeni do kolejnych miast z całej Polski. To są te same osoby, które od czterech lat organizują zadymy pod Sejmem, Pałacem Prezydenckim, w kościołach, na spotkaniach wyborczych, na Marszu Niepodległości oraz Marszu Powstania Warszawskiego. To są prowokatorzy, którzy dla politycznych celów udają rzekomo prześladowanych homoseksualistów. Celem jest rozchwianie emocji społecznych i doprowadzenie do zamieszek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poniższy krotki film pokazuje, kto tak naprawdę brał udział w sobotnim marszu równości w Płocku. Najzabawniejszy jest fragment, w którym jeden z uczestników dostaje od organizatorów flagę Płocka i nie ma pojęcia, co to jest. Taki z niego „lokalny homoseksualista prześladowany przez reżim”! W rzeczywistości większość uczestników parad LGBT w Polsce to heteroseksualni lewacy, zawodowi prowokatorzy, starzy komuniści z SLD i  młodzi komuniści z Partii Razem. A wisienką na torcie jest Robert Biedroń, który karierę polityczną robi na tym, że jest „prześladowanym homoseksualistą”. W ramach tych „prześladowań” był już posłem na Sejm, prezydentem Słupska, a teraz robi karierę w Parlamencie Europejskim.

Nie dajcie się omamić propagandzie, która wmawia Wam, że marsze LGBT to walka o tolerancję i szacunek do drugiego człowieka. Nic z tych rzeczy! To jest walka o wprowadzenie w Polsce totalitarnych rządów lewicy i terroru. To jest walka o wynarodowienie Polaków i likwidację kościołów.  To jest walka o wprowadzenie totalnej cenzury i zastraszenie społeczeństwa. To jest walka o to, żeby móc deprawować i ogłupiać dzieci, które mają wyrosnąć na bałwany bez tożsamości i nie wiedzieć nawet, czy są kobietami, czy mężczyznami. To jest kolejne natarcie komunizmu, który postawił sobie za cel zniszczenie rodziny i relacji społecznych. Taka jest prawda o marszach LGBT.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Pedofile wszystkich krajów, łączcie się!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  Nienawidzę pedałów,lesbijek,tranzystorów,lewaków,żydów,komunistów,zielonych,socjalistów,faszystów i tak zwanych ,,liderów,, ludzkości.Pier..lę wasze ustawy,prawo i lewo przez was ustanawiane!!!

 2. tom mówi

  zboczenie musi byc zlikwidowane. Nie moze byc tak ze zboczeńcy opanowywują kolejne miasta i szerzą pedalstwo. Trzeba z tym szajsem walczyć .

 3. rins mówi

  czemu te pedały mówią w ten sposób? kurła mówi jakby miał w dupie marchewę , nie da się tego słuchać
  0,52 minuty
  chłopie bądź mężczyzną z nie pisdą

 4. Zulu-Tango-Tango mówi

  LGBTQ-Show to odwracanie uwagi przez PiS od egzekucji JUST Act 447, po której Polacy zostaną żydowskimi niewolnikami „bez ulic i bez kamienic”!

 5. stahu mówi

  Drogi Jacku Międlar ….. marze bardzo ale to bardzo aby na tym portalu w sklepiku można było kupić koszulki czy to białe czy czarne z wyrazistym ognistym napisem SODOMA na tle płonącego biblijnego miasta. Może grafiką nawiązująca do któregoś obrazu z seri Sodoma ? … lub jaka obecna wersja z… wieżowcami ? niech by to nie był ,,transparent , ale i graficznie dobre … Taka moja widoczna sugestywna manifestacja po czyjej stronie jestem .

 6. Artamator mówi

  Witam ! Co do ostatnich informacji o planach pójścia środowisk wesołkowatych przez mniejsze miejscowości w Polsce. Jeśli taka jest strategia osób opłacających działalność środowisk LGBT to jest ona celowo nastawiona na konfrontację fizyczną, bowiem w małych miejscowościach ludzie absolutnie nie są głupio tolerancyjni wobec propagowania zboczeń jak w dużych miastach….. Należy więc natychmiast ostrzec ludzi stamtąd szczególnie władze samorządowe, bo prowokacyjne zaczepki będą sfilmowane i pójdą w wielki zakłamany świat pokazując nas jako ciemnogród…

 7. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Obrzydlistwo!Twu!Syf,kiła,hiif i mogiła!Tęczowa zaraza!

 8. Walko mówi

  <> – Szkoda, że nie dlatego, że jest „prześladowanym ciemiężycielem matek”, no właściwie podobno tylko własnej matki. Bił może dlatego, że mamusia jest hetero? Taki nietolerancyjny chłopczyk. Ale żeby zaraz łamać szczękę? Nie można było wyżywać się delikatniej? Panie Biedroń, jak to z tym jest?

 9. Walko mówi

  W było:
  „Robert Biedroń karierę polityczną robi na tym, że jest „prześladowanym homoseksualistą”.”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.