Marsz muzułmanów we Włoszech. Domagają się wprowadzenia nauki islamu do szkół [WIDEO]

marsz muzułmanów we Włoszech/ fot. facebook
8

Włochy weszły w kolejną fazę islamskiego ubogacenia. W Bolonii odbył się marsz muzułmanów domagających się wprowadzenia nauki islamu do programów szkolnych. Czego jeszcze trzeba, żeby obłąkane lewactwo zrozumiało, że muzułmanie nie laicyzują się, tylko radykalizują, a niszczenie chrześcijaństwa prowadzi do coraz szybszej islamizacji Europy?

Załączamy film z facebooka i twittera na wypadek, gdyby został usunięty z fb.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: facebook, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  No cóż kalifom się nie udało. Kara Mustafie się nie udało. To może socjalistom się uda.

 2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Następny protest będzie dotyczył domagania się wielożeństwa z małoletnimi dziewczynkami.

 3. Hammurabi mówi

  Znów podpadnę tym bardziej układnym, grzecznym i poprawnym. Jednak uważam, że jeśli jakaś mniejszość emigruje do innego kulturowo i wyznaniowo kraju, powinna obowiązkowo podpisywać coś na kształt „lojalki”. Powinna ona zawierać jasno sprecyzowane warunki, pod którymi mogą się osiedlać. Złamanie któregokolwiek z nich MUSI SKUTKOWAĆ NATYCHMIASTOWYM WYDALENIEM łamiącego wraz z rodziną.
  Jednym z warunków, powinno być uznanie praw rządzących krajem do którego wjeżdżają, drugim całkowity zakaz tworzenia organizacji i związków wyznaniowych a trzecim zakaz tworzenia szkół wyznaniowych. Kolejnym powinien być nakaz pracy na rzecz kraju goszczącego, bez względu na religijne ograniczenia i wymysły oraz brak świadczeń socjalnych na dzieci i ich opiekunów.
  Pewnie ktoś powie, że to niesprawiedliwe, że łamie to prawa człowieka, skoro rdzenni obywatele takiego kraju mogą cieszyć się tymi prawami.
  Otóż nic podobnego. Ponad kompletnie odrealnionymi przez lewackich „myślicieli prawami „człowieka”, jest prawo do życia w spokoju i bezpieczeństwie.
  Skoro uchodźca, imigrant czy jakikolwiek inny człowiek wchodzi do cudzego domu, MUSI USZANOWAĆ PRAWA I OBYCZAJE w nim panujące, powinien obowiązkowo świadczyć pożyteczną dla tego kraju pracę, zgodną z jego faktycznymi możliwościami fizycznymi i intelektualnymi.
  Jeśli nie, to natychmiastowo powinien zostać z niego wyrzucony i to wcale nie delikatnie.

  1. prawyobywatel mówi

   Jak najbardziej popieram, masz w 100% racji i myślę, że większość Polaków jest takiego zdania. To tylko naturalne, bo niby z jakiej racji mamy pracować na ludzi, którzy dążą do zabrania nam naszej ziemi, działają przeciwko nam: mordują i gwałcą. Ja nie chcę tych szkodników w moim domu, Polsce, a jak ktoś ich tak kocha, to droga wolna. Może sobie wyjechać do Afryki czy innego kalifatu, bo to jednak chodzi o muzułmanów, którzy są jak rak złośliwy.

  2. michu mówi

   Nic nowego. Zakaz tworzenia związków wyznaniowych innych niż islam jest np w Arabii Saudyjskiej i innych islamskich krajach, też w Korei Płn. Katolicy Polacy myślą inaczej (jak pokazał historia), normalnym Tatarom nikt wolności nie bronił, ale Kara Mustafy i jego hordy Sobieski do Europy (jak jeszcze była normalna) nie wpuścił.

  3. Hammurabi mówi

   Sobieski nie potrafił wykorzystać wiedeńskiej victorii, podobnie jak Jagiełło grunwaldzkiej. Właściwie nie tyle nie potrafił, co nie mógł ale to inna sprawa.
   Co inne jest smutne. Otóż tak jak napisałeś, „Polacy myślą inaczej”. Polacy są łagodni, spokojni i dziecięco naiwni. Pozwalają się oszukiwać, zdradzać, wykorzystywać i pomimo wciąż powtarzającego się takiego procederu, niczego oddolnie nie robią, by narzucić nielicznej „górze” swoje zdanie. Ta „góra”, mające wszelkie narzędzia w ręku, steruje ludzkimi emocjami. Wystarczy, że pokaże biednego małego murzynka ze wzdętym brzuszkiem, by bunt społeczny osłabł a by wygasł, wystarczy jej pokazać kilkoro martwych dzieci.
   To działa!
   Dlatego konieczne jest pokazywanie dokonań nieproszonych gości. Ich bezczelnego pasożytowania na społeczeństwach które toczą niby złośliwy rak jako odtrutki na serwowane w mediach obrazki, nagłaśnianie niegodziwości i dokonywanych przestępstw.
   Media będące w rękach „góry”, lub obcych sił finansowych o tych wydarzeniach milczą jak zaklęte. Dlatego tu jest miejsce do działania podejmowanego przez media niezależne.
   Póki gwałt będzie jedynie incydentem a rozbój z bronią w ręku występkiem, póty zalewająca Europę banda prymitywów będzie cieszyła się całkowitą bezkarnością. By to zmienić, konieczna jest organizacja sił, środków i intelektu a później radykalne działania, z użyciem broni włącznie. Inaczej biada Europie.

 4. Miłogost mówi

  A lewactwo walczy tylko z religią ale katolicką w szkołach. Islamizacja lewackim zjebom nie przeszkadza. Soros płaci lewak musi.

 5. sneik mówi

  Pasożyty islamskie niech za robotę się lepiej wezmą prymitywy obrzydliwe banda pedofilów gwałcicieli oni tak Europie są potrzebni jak wrzut na dupie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.