Marsz LGBT w Warszawie: parodia nabożeństwa, żydowski blok i „stare k…y głosujące na PiS”

parodia nabożeństwa podczas Parady Równości Warszawa 2019/ fot. screen
3

W sobotę (08.06.2019) przeszedł ulicami Warszawy marsz LBGT, czyli tzw. Parada Równości. Impreza objęta była patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który uczestniczył w marszu i wygłosił przemówienie z tęczowej platformy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według organizatorów w marszu wzięło udział 80 tys. osób. Warszawski ratusz podaje liczbę 47 tys., a policja poinformowała, że szacunki dotyczące liczby zgromadzonych pozostawia „części ekspertów i dziennikarzy”. Ze zdjęć opublikowanych w Internecie wynika, że dane organizatorów i ratusza są mocno przesadzone. Czy tak wygląda 80 lub 47 tys. osób? Bez żartów. To jest zaledwie kilka tysięcy osób i bajki organizatorów oraz ratusza nie zmienią rzeczywistości.

Globkurier [CPS] PL

Przed marszem odbyła się parodia Mszy Świętej, którą „odprawił” Szymon Niemiec tytułujący się biskupem Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego. Okazuje się jednak, że takiego kościoła nie ma, a Niemiec określa się jako „niezależny biskup katolicki”. Niemiec poinformował na Facebooku, że przed marszem odprawił „nabożeństwo ekumeniczne, do którego zaproszeni są wszyscy ludzie wiary”. Co ciekawe, podczas „nabożeństwa” asystował mu mężczyzna z durszlakiem na głowie!

W związku z „nabożeństwem” odprawionym przez Niemca i osobnika z durszlakiem na głowie, Episkopat wydał komunikat, w którym wskazał, że tego typu działanie ma znamiona bluźnierstwa. „W społeczeństwie, w którym jest szacunek dla każdego, nie może być przyzwolenia na obrażanie Boga i ludzi wierzących. Jeśli tak ma wyglądać tolerancja, to przemówienia o tolerancji w takim kontekście nie mają wartości” – pisze w komunikacie rzecznik Episkopatu, ks. dr Paweł Rytel-Andrianik.

Na marszu LGBT pojawił się też blok żydowski z tęczową flagą z Gwiazdą Dawida. Około stu osób zebrało się pod pomnikiem Janusza Korczaka i dołączyło do parady. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią” – informują organizatorzy bloku żydowskiego. W paradzie wzięła też udział ambasador Izraela Anna Azari, a także przedstawiciele innych ambasad w tym m.in. USA i UK.

 

Jeden z uczestników marszu wygłosił oświadczenie, które wydaje się najlepiej oddawać faktyczne przesłanie tej imprezy LGBT rzekomo promującej tolerancję i szacunek dla wszystkich ludzi. „Wszystkie stare k…y głosujące na PiS wymrą i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce”.

Źródło informacji: Twitter, Facebook, jewish.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Ziemkiewicz demaskuje LGBT. Interia pali go na tęczowym stosie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. adam mówi

    Ambasador Izraela powinna sie zastanowić w czym bierze udział.Widac ze niestety brak jej rozumu.A ogólnie marsz pokazał ile w Warszawie jest chorych ludzi,ilu osobom powinniśmy pokazać normalne zdrowe zycie.Ci ludzie nie poznali nigdy normalnoscI bo nie mial im kto jej pokazać.A teraz ten nowotwor to paskudztwo lgbt pustoszy ich mozgi.

  2. Jacek Wójcikiewicz mówi

    Żydzi sataniści promują gender,sodomię,bolszewizm,nazizm,banderyzm i inne wynalazki diabła.Ambasador Izraela to satanistka.Są jednak Żydzi,tacy jak Norman Finkelstain i wielu ortodoksów,którzy pokazują prawdę,a państwo Izrael,masonów i szbesgojów uważają za niebezpiecznych sługusów diabła.

  3. dw. mówi

    dobrze odkarmiona Azari, pomalowała sobie i tak już absolutnie niewyjsciową facjatę i poszła w prymitywnym marszu. z jej inteligencją, wiedzą historyczną i dbałoscią o “prawdę” to tam wsród tych z durszlakami na łbie przebierancow faktycznie jest jej miejsce to ! podobnie oceniam tę z USA, zydowkę, jakze jej tam, no tę z tymi dziwnie długimi uszami, nabotoksowaną, po operacjach platsycznych, starą kobietę….a mniejsza o nazwisko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.