Marian Kowalski startuje w wyborach na prezydenta. To już trzecie podejście. Jak było ostatnio?

Marian Kowalski / Fot. IPP
24

Marian Kowalski, prezes Ruchu 11 Listopada, podjął decyzję o ponownym, już trzecim starcie w wyścigu o fotel prezydenta Lublina.

Podjąłem świadomą decyzję o starcie w wyborach na prezydenta Lublina w tym roku. Zrobię to, ponieważ uważam, że na tym odcinku na którym mogę kwestie Polski, polityki także międzynarodowej muszą być zrealizowane konsekwentnie, świadomie i z głową – w internetowej telewizji Idź Pod Prąd powiedział Kowalski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Motywacja Mariana Kowalskiego może być dla wielu niemałym zaskoczeniem. Otóż jak podkreślono w liście, które jego ugrupowanie rozesłało do mediów zaznaczono, że motywacją do wystawienia Kowalskiego jest „wystawienie bezbarwnego kandydata przez Prawo i Sprawiedliwość, posła Sylwestra Tułajewa, który gwarantuje zwycięstwo stronie KODziarskiej”.

Przypomnijmy, że Marian Kowalski startuje w wyborach na prezydenta Lublina po raz trzeci. Zawsze bez powodzenia. W 2006 roku kandydował z ramienia UPR. Otrzymał zaledwie 0,91%. Osiem lat później kandydował z ramienia Ruchu Narodowego osiągając ostatni wynik – 2,3%.

Marian Kowalski ma na swoim koncie więcej startów w wyborach. Bezskutecznie starował także do Sejmu, Parlamentu Europejskiego, Rady Miasta Lublina, i sejmiku województwa lubelskiego, zaś w 2015 roku był kandydatem na prezydenta RP. Jak będzie tym razem? Czy poparcie Pawła Chojeckiego przyniesie mu więcej szczęście niż poprzednio?

Źródło: PKW, IPP

Przeczytaj:

Kim są kandydaci PiS na prezydentów miast? „Dobra zmiana” czy „obóz zdrady”? Wybory samorządowe 2018

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr mówi

  czy to ten, co ustawicznie startuje do pastora?

 2. Pan Kracy mówi

  1%, 2%… Gratulacje! Jeszcze tylko czterysta lat i będzie solidne 50%.

 3. Normalny mówi

  Niestety, ale kolejna kompromitująca kandydatura. Czy Polaków nie stać na to, aby poparli Polaka – prawdziwego katolika ? Czy desygnowani są jedynie sami Żydzi lub żydofile ?!

  1. andzia mówi

   On startuje na prezydenta Lublina. Zamiast tego wystawionego przez zdrajców PiS, głosowałabym na niego. Oderwałby się od garnuszka pastora i może wyszedłby na ludzi.

  2. Ania mówi

   Wierzysz w takie cuda ? Kolejny farbowany lis. Te typy tak mają.

 4. Er mówi

  Start w wyborach to super kampania wizerunkowa i przygotowanie przed parlamentarnymi! Powinien na prezydenta Warszawy wystartować. Mądry facet.

 5. Waldemar mówi

  Do trzech razy sztuka. I błogosławieństwo od pastora Chojeckiego.

 6. sten mówi

  Ja bardzo bym chciał byście Wy wszyscy tu choć w połowie tak kochali ten kraj jak ten Kowalski ! Nic więcej sobie nie życze .

  1. marta mówi

   Święta racja. Pan Kowalski jest gorącym patriotą. Myślę także, że w naszym narodzie wzrasta coraz szybciej miłość do naszej Ojczyzny. To dobry znak!

 7. Sybilla mówi

  Władza kusi, nie tylko Mariana.

 8. Ania mówi

  Ten pastor Chojecki zrobił Marianowi całkowitą sieczke w głowie.

  1. Cezary mówi

   Bo skoro p.Kowalski pobiera nauki u takiej „znakomitości” jak pastorek to oznacza, że jego droga na sam szczyt wydaje się być wręcz usłana różami. A oto próbka nauczań wielebnego z Lublina 🙂 …. https://www.youtube.com/watch?v=3IftoC8a77M

 9. Matija Bazar mówi

  nieprawdopodobnie obecnie slychac krytyke pod adresem wiadomej nacji .Polak musi przejmować erzedy w Polsce , musi decydować o losach Polaków i Polski ! wszyscy widzimy do czego ta nacja doprowadzila !!! nie ma pinindzy …
  Brawo Panie Kowalski , sadzę , że Polscy już zauważyli co jest na rzeczy

 10. ho ho blokują wpisy mówi

  nieprawdopodobnie obecnie slychac krytyke pod adresem wiadomej nacji .Polak musi przejmować erzedy w Polsce , musi decydować o losach Polaków i Polski ! wszyscy widzimy do czego ta nacja doprowadzila !!! nie ma pinindzy …
  Brawo Panie Kowalski , sadzę , że Polscy już zauważyli co jest na rzeczy

 11. Piotrx mówi

  A tutaj próbka chamstwa i prymitywizmu antykatolików:

  https://www.youtube.com/watch?v=zmahl7aReZ0
  widać choćby po samych wulgaryzmach w nagraniu (2:23) kto się tu kompromituje . Tak na marginesie
  to człowieka rozumnego cechuje między innymi kultura wypowiedzi, natomiast ordynarne, chamskie i do tego kłamliwe inwektywy pod adresem ks. Guza, rzucane w wielkim gniewie, świadczą tylko o wielkim prymitywiźmie i miernym poziomie umysłowym tego człowieka (a być może także i o jego nieuporządkowanym życiu wewnętrznym) . Widać, że człowiek ten nawiązuje także i w tym względzie do powszechnej „tradycji protestanckiej” i swojego „idola” Lutra, który znany był również ze swojego furiackiego charakteru i obrzucania obelgami i inwektywami swoich adwersarzy.

 12. Mr. ?? mówi

  Amerykański Lublin
  Niestety towarzystwo sekciarza psych pastora sprawia że Marian Kowalski się stoczył
  Ze skrajności w skrajność
  zastąpienie socjalistycznej lewackiej UE ich LGBTQ, gender, multi kulti, przyzwolenia na gwałty, pedofilię …
  USA z naokonserwatystami którzy chcą kolejnych wojen a nawet trzeciej wojny

 13. Robert mówi

  O kurde!Mam pomysła.Zasadniczo cycu zastąpi Trumpa w USraelu,a nie ta menda jedna łysa,Paździoch,wrzód na zdrowym organizmie narodu.Ja nie pozwolę,żeby pan mi burdel amerykański z mieszkania robił.Chamstwo w państwie.Marian do domu!!!

 14. Robert mówi

  O kurde! Za ten burdel bekne Ha Ha lina jak Rachoń przed tell my why rewizorem

 15. Hammurabi mówi

  To, co się dzieje, jest klinicznym przykładem naszej polskiej choroby, która jedynie w okresie remisji pozwala nam na odrobinkę normalności. Stan chorobowy trwa od bardzo dawna i wyniszcza ten kraj. Śmiało można postawić tezę, że pierwsze symptomy zamanifestowały się już w XII wieku (1138) za sprawą testamentu Krzywoustego.
  Jeśli stłumić emocje i popatrzeć chłodnym okiem na dzieje naszej Ojczyzny okaże się, że choroba ta była i jest przyczyną naszej słabości politycznej, ekonomicznej, gospodarczej i społecznej. Zaaplikowana przez Kazimierza Wielkiego Polsce w XIV wieku „szczepionka” okazała się nieskuteczną a nawet szkodliwą i z czasem zabójczą dla Kraju. Pani dr. Ewa Kurek pisze: „Nie będzie zapewne przesadą stwierdzenie, że u progu utraty przez Polskę niepodległości, w drugiej połowie wieku XVIII, polityczna część społeczeństwa polskiego, czyli stanowiąca około 10% ludności kraju szlachta, wiedziała o współmieszkańcach, Żydach polskich, jedynie to, że mieszkają w ich kraju, spełniają określone funkcje ekonomiczne, mają inną wiarę, język, strój, rządzą się swoimi prawami i z racji tego wszystkiego stanowią – obok szlachty, chłopów, mieszczan i duchowieństwa – jak gdyby odrębny piąty stan, którego byt od wieków regulowały książęce i królewskie przywileje”…
  Taka to była „szczepionka”.
  „Choroba” trwała i trwa a jej objawy manifestują się na każdym kroku.
  Co to za schorzenie?
  To najprościej rzecz ujmując głupota, połączona z przerośniętym, wręcz monstrualnym ego, chciwością, wspierana również niepohamowaną rządzą władzy i przywilejów. To dzieli i różni Polaków do tego stopnia, że skaczą sobie do oczu ku uciesze wrogów. Plują na siebie wzajemnie, kupczą honorem, zapominając, że tak naprawdę siedzą na „tej samej gałęzi” i kiedy ją podpiłują wszyscy runą.
  Polacy przypominają sobie o konieczności wspólnego działania dopiero w sytuacjach tragicznych i krytycznych dla kraju.
  Właśnie dlatego, zewnętrzne siły panoszą się w Polsce jak i kiedy chcą, dyktując Polakom nawet to, jak i co mają myśleć i ile płacić za ich obecność a nawet czy mogą manifestować swoje przekonania.
  Pan Kowalski dał się uwieść jak jego imiennik, któremu imć Zagłoba wmówił, że jest jego wujem, z tą jednak różnicą, że Chojecki uczynił to garścią srebrników a nie perswazją.

 16. Spostrzegawczy mówi

  Chojecki to judeochrześcijański dywersant. Ma bzika na punkcie wielkiego I sra ela tak jak inni neokoni – byli trokiści. To zmutowane „bękarty” syjonizmu, które zainfekowały cywilizowany świat i chcą wmówić na siłę światu, że Żydzi są nadal narodem wybranym – wbrew Bogu. A Kowalski ?! Jest nagranie z Marszu Niepodległości, kiedy to maszerujący wznoszą m.in. hasło : ” Nie islamska, nie semicka, tylko Polska katolicka”, a Kowalski z niesmakiem odwraca głowę na to hasło. Wymowny gest.

  1. sten mówi

   Jeżeli czytasz to co pisze i mówi w nagraniach nasz DROGI GOSPODARZ tego portalu- J.Międlar .na temat KK w Polsce – Jeżeli znasz( a należało by ) jego historie ….? To sam od takiej ( katolickiej polski) odwracam głowe 1/3 lub więcej kleru to geje bagno AŻ obrzydzenie mnie bierze na samą myśl że sprawują swoimi łapskami eucharystie . Stopień zakłamania, hipokryzji , tchurzostwo , pogoń za zaszczytami $$$ ,pycha jak pisze J.M. NIEME PSY ! Do tego dołóżmy część wiernych jedynie fasadowo i to dopiero jest prawdziwa katolicka polska !!
   …No dobra są prawdziwi Kapłani bo są i dziękować Bogu ale czy wielu? Żydzi to naród wybrany i nie zakłamuj Bibli . Jak masz inne zdanie , to pretensje do Stwórcy ! Niestety ale Kowalski mówi prawde choć bez grzechu nie jest , pastor ze swoimi egzaltacjami ciągnie Mańka na dno a szkoda . PIS ich tępi i marginalizuje do spółki z ,,niemymi psami,, czyli boją się że zdradzona skrajna prawica urośnie w siłe jako bicz na PIS ..oby !!!

  2. Spostrzegawczy mówi

   Żydzi to były naród wybrany, który utracił to wybraństwo w Wielki Czwartek. Od 2000 lat narodem wybranym są wyłącznie katolicy. Mówi Ci to coś : Novi aeterni Testamenti ?!

  3. Piotrx mówi

   ” 1/3 lub więcej kleru to geje bagno AŻ obrzydzenie mnie bierze na samą myśl że sprawują swoimi łapskami eucharystie . Stopień zakłamania, hipokryzji , tchurzostwo ”

   ciekawe skąd ta statystyka, z GW, TVN ? , ponadto pisze się „tchórzostwo”, a Polska i Eucharystia z dużej litery i jak słusznie zauważył Spostrzegawczy teraz to Kościół jest nowym „narodem wybranym”

   Sprostowanie kłamstw Mariana Kowalskiego
   https://www.youtube.com/watch?v=YOMIwuX4suk

   Marian Kowalski:Upadek
   https://www.youtube.com/watch?v=wp-j0fnjt98

 17. Janusz I mówi

  Kto nie chciałby dorwać się do koryta nie mając żadnych kwalifikacji?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.