Margot znowu w akcji. Blokada furgonetki pro-life w centrum Warszawy [WIDEO]

blokada furgonetki pro-life/ fot. screen
12

We wtorek (20.10.2020) Fundacja Pro-Prawo do życia rozpoczęła kampanię „Stop biznesowi śmierci”. Na ulice polskich miast wyruszyła furgonetka, na której znajduje się zdjęcie dziecka- ofiary aborcji farmakologicznej zestawione z wizerunkami osób z organizacji „Aborcyjny Dream Team”, które namawiają do dokonywania aborcji oraz pośredniczą w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi.

W środę furgonetka została zablokowana przez aktywistów LGBT, wśród których był Michał „Margot” Szutowicz oraz aktywistki „Aborcyjnego Dream Teamu”. Do ataku na samochód doszło w centrum Warszawy. Jeden z blokujących obrażał i prowokował mężczyznę zasłaniającego wejście do furgonetki. Policja przyjechała dopiero po 40 minutach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktywiści LGBT odmówili zejścia z jezdni, w związku z czym funkcjonariusze zepchnęli ich na chodnik. Gdy furgonetka ruszyła, aktywiści LGBT pobiegli za nią i zablokowali ją po raz kolejny. Odciągnięci przez policję wyrywali się i gonili ciężarówkę. Margot biegał po jezdni ignorując polecenia policjantów. Zwraca uwagę fakt, że policja obchodziła się z blokującymi niezwykle łagodnie.

Źródło informacji: stronazycia.pl, Media Narodowe

Zobacz też:

Wulgaryzmy i obscena. Szutowicz uczcił swoje wyjście z aresztu. Obrońcy LGBT usłyszeli, że są transfobami

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Niebieski na zolci to barwy medrcow $… jonu i cha-b… babilonu a aborcja to ofiary dla ich bozka Molocha. Dzis 22 X Salomei czas na madrosc Salomona zapisana w slowach dla tych co maja uszy do slyczenia glosu Sw. Ducha. Polin(D)=Polka=Polska(S), pollinate(GB)= pollinera(S)=zapylac, zapladniac kwiaty a to robia ptaki, owady, wiatr=ruach (HBR) a ruach to tez Duch. Aborcja=abort(S) a bort=precz ! Precz z plemieniem zmijowym podszywajacym sie pod swiety narod Jezusa; Ks. Powt. Prawa 7:6 'poswiecony’=holy(GB)= helgat(S).. kody w nazwach; Baltyk=Baltic((GB)=Ester-sion dawniej obecnie Östersjön ! Öresund= uszy zdrowe, Hel, Zat. Gdanska i Solidarnosc.. zlo-czyncow co uzyli religii by wygrac. Precz z polin-WC€M

 2. Hammurabi mówi

  Inaczej mówiąc mamy taką sytuację, kiedy normalnych Polaków leje się pałkami teleskopowymi, wodą i traktuje gazem łzawiącym, kopie i poniża ( https://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw ) a rozwydrzonych gnojków traktuje z „ojcowskim” pobłażaniem.
  Obawiam się jednak, że kiedyś dojdzie do sytuacji, kiedy rozzuchwaleni pobłażaniem „aktywiści” typu tego czegoś co to chce być zwane „Margot” najzwyczajniej w świecie – przepraszam – dostaną po ryjach jak to się mówi. Wiadomo, że „policja” wówczas będzie aktywna, będzie trzepała wszelkie dostępne monitoringi i świadków, jednak po którymś razie niczego nie dojdzie. Tym bardziej, że jak to mówią „Wiedzą sąsiedzi jak kto siedzi” a tym bardziej wiedzą jeśli za sąsiada mają takie coś.

 3. czarny mówi

  Można tylko zacytować: „Was nie można sądzić, was… was trzeba leczyć!”.
  Ta banda zboków nadaje się tylko do psychiatryka.

 4. sesja mówi

  Szkoda, że mnie tam nie było wy buraki lewackie.

  1. zyd z konfederacji mówi

   Ale Bosak jest, w hotelu sejmowym sie ukryl,prawdziwy patriota,Polak,katolik.

 5. michałwpłećkichał mówi

  niezachowanie dystansu + naruszenie nietykalności. biorąc pod uwagę iż było to zdjęcie maseczki dowalić narażeniem zgromadzonych dookoła na zarażenie covidem. żadnej odsiadki tylko dowalić grzywnę i odszkodowanie niech się bydło do roboty weźmie a nie ludzi napada na ulicach.

  1. anty-parch mówi

   a to teraz maseczka,dystans,cwaniaku z Konfederacji?
   braun sie zalamie,

 6. wilk mówi

  CIEKAWE ZE JESZCZE TO SCIERWO CHODZI PO TEJ ZIEMI

 7. Rebih mówi

  Policja cacka się z ludźmi lekceważącymi prawo i policjantów. Żałosne. To państwo z dykty rozpada się w oczach. Media nie zajmują się sprawami istotnymi tylko jakimś margotem, problemem, który dzielnicowy mógłby natychmiast rozwiązać pałką.

 8. W K mówi

  MIchał Szutowicz nie powinien na wolności chodzić.

 9. LOL mówi

  ze tez nikt tych smieci nie posprzatal

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.