Marcin Różalski wyznał na kogo odda głos w wyborach prezydenckich [WIDEO]

Marcin Różalski / Fot. YouTube
0

Zawodnik sztuk walki Marcin Różalski oznajmił, że w najbliższych wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca zagłosuje na kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka. W opublikowanym przez siebie filmie popularny Różal dzieli się spostrzeżeniami na temat świata polityki.

Nigdy w wyborach udziału nie brałem. Nie dlatego, że nie wypełniłem swojego obywatelskiego obowiązku. Jak nie miałem żadnego kandydata. Nie ufałem żadnemu z tych kandydatów. Teraz pójdę na wybory i zagłosuję na pana Krzysztofa Bosaka – stwierdził zawodnik. – Wierzę,że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski, który nigdy nie zlawiruje swoich słów, zawsze będzie miał na celu dobro Narodu. Pamiętać będzie o przeszłości, historii, Bohaterach. Pomoże Ludziom żyć godnie – pisał jakiś czas temu na swoim Instagramie.

Różalski wyznał, że nie ze wszystkimi postulatami Bosaka się zgadza, ale Bosak bardzo go przekonuje. Sam o sobie mówi, że jest „dumnym Polakiem”.

Marcin Różalski to bardzo popularny i utytułowany zawodnik sztuk walki. Mstrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1. Były międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. 1 marca 2019 roku zakończył sportową karierę.

Nagranie od 1:50 min.:

Na którego z kandydatów oddasz głos w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

View Results

Loading ... Loading ...

Przeczytaj także:

„Ukraińcy mordowali czym popadnie…” Wspomnienia Świadka Rzezi Wołyńskiej, Janiny Bednarskiej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.