Marcin Rola nazywa OMZRiK „faszystowskimi mordami” i zapowiada zawiadomienie do prokuratury [WIDEO]

3

„Żarty się skończyły! Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa na komunistyczną organizację “ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych”. Nikt nie będzie mi mówił w co mam wierzyć i co myśleć. Nikt nie będzie mnie pomawiał! Skończyło się!” – napisał dziś na tt Marcin Rola z portalu wRealu24.pl.

OMZRiK to organizacja założona przez oszusta Rafała Gawła, który – po otrzymaniu wyroku 4 lat bezwzględnego pozbawienia wolności – wystąpił o tzw. żółte papiery, żeby uniknąć odpowiedzialności karnej za wyłudzenia, których się dopuścił. Gaweł i jego ośrodek wielokrotnie lżył i nękał Jacka Międlara. Ośrodek chwalił się również, że to na skutek jego działań facebook zablokował 350 prawicowych stron w sierpniu br. O oszuście Gawle i OMZRiK pisał Jacek Międlar na swoim blogu. LINK TUTAJ

Marcin Rola nazwał OMZRiK „faszystowską organizacją, która zieje nienawiścią” i dodał: „czytałem tam komentarze, w których wprost grozili mi śmiercią”. Oświadczył też: „Chcę iść z tym do prokuratury, żeby te świnie faszystowskie mord swoich faszystowskich nie wycierały o nas, patriotów”.

Na facebookowej stronie OMZRiK zamieszczono następującą informację: „Ośrodek zakłada panu Roli sprawę o zniesławienie. Jednocześnie publicznie deklaruje, że każda złotówka, jaką uda się wygrać od niego jako zadośćuczynienie zostanie przeznaczona na działalność statutową Ośrodka, czyli walkę z rasizmem, islamofobią, antysemityzmem.”

Źródło: facebook, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. iannn mówi

    nie wiem co sie dzieje jeszcze kilka dni temu wystepujacy razem pod sadami , z Jayda i paul , spiewajacy razem chymn przemawiajacy , dzisiaj Britain First ponizone , aresztowane , opluwane w 1000 cach gazet , ( tweety trumpa filmow z konta britain first tak rozwscieczyly lewactwo) a w gazecie ani slowa ani wzmianki .

  2. HeBo mówi

    Bardzo niesympatyczny ośrodek. Robią ludziom wode z mózgu, manipulują faktami i za wszelka cene wciskaja polakom poczucie winy związane z nietolerancja odnośnie uchodźców.

  3. Karolek mówi

    Panie Marcinie, do sądu z lewackimi szumowinami. Oni już tylu ludziom zniszczyli życie, to straszni konfabulatorzy i do tego konfidenci. Powodzenia w ukaraniu Gawła i jego bandy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.