„Mały, zły kraj w Europie”. Czy irański przywódca wypomniał Polsce organizację konferencji bliskowschodniej?

ajatollach Chamenei/ fot. screen
3

Po nocnym ataku rakietowym na bazy amerykańskie w Iraku, irański przywódca ajatollach Ali Chamenei wygłosił w środę (8.01.2020) przemówienie, w którym uznał atak rakietowy za sukces (chociaż nie było ofiar) i nazwał go policzkiem dla USA oraz stwierdził, że „zepsuta amerykańska obecność w regionie musi się skończyć”.

Ważne w konfrontacji jest to, że działania wojskowe nie wystarczą. Ważne jest to, że skorumpowana amerykańska obecność w regionie musi się skończyć. Walczyli w tym regionie, powodując chaos i zniszczenie. Zburzyli infrastrukturę, ale robili to samo wszędzie. Mamy teraz przed sobą własny kraj. Podkreślają, że dokonają takiego samego zepsucia i zniszczenia w stosunku do drogiego Iranu i Republiki Islamskiej. Twierdzą, przy tym że to negocjacje,  a to prowadzenie ingerencji i swojej obecności. To powinno się skończyć. Region nie akceptuje obecności USA. Narody regionu się nie zgadzają. Rządy narodów nie wahają się tego przyznać. Poznajmy wroga; mówiąc wprost, wrogiem są Stany Zjednoczone i syjonistyczny reżim oraz arogancki aparat, który nie jest tylko Ameryką i tylko rządami – oświadczył Chamenei.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ajatollach stwierdził też, że „w bardzo małym, ale złym kraju w Europie Amerykanie byli z pewnymi irańskimi zdrajcami. Spotkali się, żeby spiskować przeciwko Islamskiej Republice.Irański przywódca nie wymienił nazwy państwa, o którym mówił. Czyżby wypomniał Polsce organizacją konferencji bliskowschodniej? A może chodzi raczej o Albanię, gdzie znaleźli schronienie irańscy opozycjoniści?

Źródło informacji i cytatów: eurokurier24, rp.pl

Zobacz też:

PILNE! Iran ostrzelał amerykańską bazę w Al Asad! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. robert mówi

    Jonny Daniels: „Obchody żydowskie finansuje Rosja” | prawy.pl

  2. jacek mówi

    to chodzi o nasz kraj, na sto procent…

  3. anonim mówi

    Już filosemickie retlerki w Polsce zaczynają poszczekiwać na znak obrony swego syjonistycznego pana.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.