„Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Jacek Międlar odpowiada na bezczelny atak aktorki

Maja Ostaszewska, Jacek Międlar / Fot. Youtube
46

Dziś pewien nacjonalista bezkarnie nawołuje do nienawiści i sprzedaje koszulki z napisem „Nie przepraszam za Jedwabne”. To haniebne. Brak reakcji odziera nas z człowieczeństwa. Ja jako Polka przepraszam za Jedwabne, za Kielce, za marzec 68. Wstydzę się. Powtarzam- nigdy więcej. Nie zgadzam się na rosnącą ksenofobię. Nie chcę zakłamywania historii. Nie w moim imieniu – na Facebook’u napisała Maja Ostaszewska, wywołując w ten sposób do tablicy Jacka Międlara. I doczekała się, red. naczelny wPrawo.pl odpisał aktorce w następujących słowach:

Aktorzyno, nie wiem czy wiesz, ale Polacy nie walczyli w sposób zorganizowany i systemowy z Żydami tak jak czynili to starozakonni w szeregach policji porządkowej w gettach, Judenratach, Sonderkommando czy Wehrmachcie. Nie wiem czy wiesz, ale w 1941 roku to nie Polacy rządzili w Jedwabnem, ale Niemcy, których ty, w myśl politycznej poprawności nazywasz nazistami. Dlaczego Polacy mieliby mordować Żydów zamiast mordować uzbrojonego, niemieckiego wroga? Relacje polskich świadków, Janiny Biedrzyckiej czy Franciszka Karwowskiego są jasne: bestialski mord na kilkudziesięciu Żydach to nie była operacja polska, ale niemiecka! Poza tym, przez okres II wojny światowej to Niemcy z Żydami systemowo mordowali Żydów, a nie Polacy. Może warto żebyś to napisała na swojej facebook’owej tablicy? To nie Żydzi na masową skalę chronili Polaków przed grasującymi niemieckimi żandarmami, ale Polacy Żydów. To Polacy narażali swoich najbliższych na śmierć i kierowani chrześcijańskim miłosierdziem oddawali życie za społeczność, która od wieków nasz kraj nazywała „dojną krową”, w 1939 roku entuzjastycznie witała w Łodzi nazistów, w Wilnie całowała sowieckie czołgi, a w Zamościu Polaków wydawała na śmierć sowieckim katom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przepraszasz za Kielce (1946) i Marzec ’68. Załgana komediantko, w 1946 zbrodni na społeczności żydowskiej nie dokonali Polacy, ale stalinowscy zbrodniarze z Milicji Obywatelskiej, Ludowego Wojska Polskiego i Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w których szeregach stał niejeden żydowski zdrajca, który w czasie II wojny światowej chował się w polskiej piwnicy. Natomiast Marzec 1968, a ściśle mówiąc 1969, czego zapewne nie przeczytałaś w internetowych wpisach, to również sprawka komunistycznych okupantów, czyli wrogów mojej ojczyzny. Nie wiem, może twoi rodzice, a zwłaszcza dziadkowie, to stare kacapy, co w kazamatach NKWD mordowali polskich bohaterów AK i NSZ i poczuwasz się do odpowiedzialności, by przepraszać za sowieckie zbrodnie. Być może nie pamiętasz, ale do 1989 Polska oficjalnie była pod okupacją sowiecką. Kim ty w końcu jesteś: Niemką czy kacapką? A może odgrywasz opłacaną rolę? Powiedz, kto cię opłaca? Jan T. Gross czy Stefan Michnik? Kto napisał ci tę rolę?

Komediantko, wiedz, że dumny Polak, czego prawdopodobnie nigdy nie pojmiesz, nie przeprasza za Jedwabne, Kielce ’46 czy Marzec ’68. Przepraszają tylko zdrajcy, idioci, antypolonici i ideowe dzieci sowieckich i niemieckich katów, do których należał niejeden Żyd.

KUP KOSZULKI:

 

 

 

 

 

Obejrzyj także:

Polacy a Jedwabne, Kielce i marzec ’68. Odpowiadam na atak Mai Ostaszewskiej – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. darek mówi

  Dziekuje!!!, super odpowiedz…szkoda ze nikt w rzadzie nie ma odwagi powiedziec tej prawdy publicznie…zastanawia mnie ile mamy idiotow, kolaborantow, lewakow i antypolakow w naszym kraju ktorzy pluja razem z zydowskimi zmijami na nasz kraj….

 2. Hanna mówi

  Dobra odpowiedż dla tej pani.Dzięki za odwagę w głoszeniu poglądów.Duża część Polaków myśli dokładnie tak samo,serca nasze w środku płaczą,ale boimy się już tych czosnków,jest ich pełno wszędzie.Może Bóg widząc naszą rozpacz,poda nam Rekę…Łzy same lecą.Boję się,że już po POlSCE..

 3. Karolina mówi

  Nic dodać, nic ująć! W pełni zgadzam się z Tobą Jacku!
  Niestety takich lewackich, POstkomunistycznych imbecyli, jak ta aktorzyna jest znacznie więcej. Pewnie są to „resortowe” pomioty komuchów i żydokomuchów z b.SB (UB), PZPR i WSI. Oni są tylko „polskojęzycznymi” osobami, które nienawiść do Polski wyssali z mlekiem matki. Dlatego szkalują Polskę i powielają kłamstwa historyczne na temat naszej polskiej Ojczyzny.

 4. Shyneplesae mówi

  Trafnie ujęte, sam lepiej bym tego nie ujął. Należało się pindzie.

 5. Normalny mówi

  Ja bym się jeszcze powołał na słowa wybitnego znawcy tematów polsko- żydowskich Henryka Pająka, który w jednym ze swych ostatnich dzieł sprecyzował szalenie istotną opinię badawczą, że plemię Kainowe wytraciło w ostatnim stuleciu ponad 10 milionów Polaków !!!!!!

 6. Gosc mówi

  Ona, jako Polka ? Buhahahahaha, a od kiedy to ta plujaca na Polakow jest Polka?
  Ona ma czelnosc mowic, ze jest Polka, zgroza.

 7. lolo mówi

  Doskonały tekst, księże Jacku !!

 8. Krzysztof mówi

  Nie ważne co się wydarzy, oni zawsze będą w opozycji do Rządu do PISu, do tzw. narodu, moherowych beretów . Oni są z innej gliny .To „elyta”, która nie chce się podporządkować nowej władzy nawet wbrew rozsądkowi

 9. janek mówi

  BRAWA na stojąco, x. Jackowi….

  1. Arta mówi

   Ta Maja aktorka ma jakaś alergie na Polske czy co? Skad ona wiedze czerpie o Polskiej historii ? Brawo Jacku za świetyny tekst i odpowiedź tej niedouczonej aktorzynie

 10. Majkel mówi

  Kiedyś myślałem, że Maja Ostaszewska to fajna aktorka, taka wyluzowana itp. Teraz widzę, że to żmija antypolska. Takie samo dziadostwo jak te sztury i inne dziady.

 11. Robert mówi

  To faja aktorka,przepraszam za faje, za je faja aktorka,ponoć wg.byłego agenta CIA,Eda Snowdena,wszyscy jesteśmy aktorami dzięki Technologii Remote Neural Monitoring,a o tym kto przytuli zajefaje Oscara,decyduje….ladys nad gentleman,the oscars goes too…między nami zydami

 12. Robert mówi

  Co za zdjęcie!!!a kiedyś była taka piękna,tylko oscar się nie starzeje i mój PIT balls jak na nowy sezon przystało i zagrało w 2018

 13. Iza mówi

  Studiuję przekaz podprogowy i zwracam Państwa uwagę na napis na koszulkach: nie można używać przeczeń, bo ludzki mózg nie „wyłapuje” słówka „nie” (w przekazie podprogowym oczywiście), napis „NOT POLISH” rozumie jako „POLISH”. Trudno to wytłumaczyć, ale tak już jest. „German, not polish” podświadomie rozumiemy jako „german & polish”, powielając niechcący zakłamaną narrację. Trzeba to poprawić. Wystarczy do znudzenia powtarzać „german death camps” bez tłumaczenia się „not polish”.

 14. Piotrt mówi

  Ale pojechal pieknie tej lewackiej malpie!

 15. Biedroń w Kaliszu mówi

  Gonić bladź aż do tel awiwu niech się szmacisko promuje na syjonie, załgana bladź.

 16. Wiktor z Koszalina mówi

  Ja jako Polak przepraszam wszystkich innych, miłujących swą Ojczyznę Polaków, że taka zakłamana i bezczelna szmata, czyli Majka O., usiłuje ogłosić całemu internetowemu ,,światu” swój neokomunistyczny bełkot i swoje neofaszystowskie antypolskie brednie, co utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że czerwonych obrońców Adolfa Hitlera otlera nie sieją.

 17. Damian mówi

  Zgadzam się z tą opinią, ale trochę brakuje konsekwencji. Skoro piszemy, mówimy o Niemcach (nie nazistach, czy nie Niemcach hitlerowskich), że odpowiadają za wszelkie zło jakie spotkało Żydów w Polsce. To wydarzenia z 1946 i 1969 miały miejsce w Polsce czy PRLowskiej czy sowieckiej czy innej, to raczej dla Żydów jest sprawą drugorzędną. Niestety przez świat jest odbierane jako polskie tym bardziej, że poprzednie władze w Polsce uznały i przepraszały za te zbrodnie. Niewielka część osób w świecie wie, że Polska do 1989 nie do końca odzyskała niepodległość, a patrząc na komentarze i wydarzenia z ostatnich miesięcy mam wrażenie, że dalej nie do końca jest niepodległą i dopiero teraz o to walczy.

 18. Constancja mówi

  Brawo za odpowiedz, ale nikt jej nie oplaca, ona ma antypolonizm i antykatolicyzm wyssany z „mlekiem matki”. Pamietam, jak jej ojciec wielce oswiecony przez buddyzm, z wsciekloscia w oczach wyrazal sie na temat Polakow katolikow, jakie to prymitywne, zasciankowe spoleczenstwo, a ile sie biedna Maja nacierpiala w szkole z tego powodu.

 19. haker62.... mówi

  Piękna odpowiedź w samo sedno brawo…

 20. Agata mówi

  Czy jeśli NIE napiszę „brawo Jacku”, to w ogóle puścicie ten tekst? Czy jeśli napiszę, że jestem tu pierwszy raz i jestem po prostu przerażona, to zostanę nazwana „lewacką szmatą” lub równie pięknie….? Czy jeśli napiszę, że Bogu dziękuję nieustająco, że p. Jacek nie jest już księdzem w moim ukochanym Kościele Katolickim, bo z jego działalności to by już naprawdę nie dało się wytłumaczyć nikomu – to zostanę „wrogiem Polski”?

  1. Drwal mówi

   Jesteś przerażony ignorancja i nieuctwem lewackich eurokołchozników mieniących się katolikami.
   Bogu to ja dziękuję, że jest taki odważny Jacek, prawdziwy Polak Katolik, nie zginający karku przed panami tego świata, ale Bogu ufający.
   Dzięki taki ludziom Polska jeszcze żyje, bo jest w nas.
   Agato, sama się obnażyłaś. Podobać chcesz się ludziom a nie Bogu? Czysty faryzeizm!
   Tlumaczyć się chcesz za kogoś, bo coś nie pasuje do Twojego obrazka?
   Katolika w Tobie tyle co odwagi. Do Boga modli się o dobro a nie zło!
   Ale może tego jeszcze nie wiesz…

  2. Marta mówi

   AGATO, TRZEBA DZIEKOWAC PANU bogu ze pan, ksiadz Jacek nie odprawia mszy bo dopiero teraz moze mowic i pisac prawde. Tak, ma pani Agata racje. Chwala Bogu ze Jacek Miedlar nie jest ksiedzem praktykujacym bo dopiero teraz moze nam ludzion tak naprawde pomagac. taka cene poniosl Jacek miedlar dla nas ludzi tak jak Jezus zaplacil zyciem na krzyzu za nasze zbawienie.
   pozdrawiam

  3. cimci rymci mówi

   U łu łu ależ ważny głos w dyskusji. Teraz 3 wdechy, kwiat lotosu i zacznij myśleć od nowa

 21. Ella mówi

  Polska dzięki działaniom PO stała się kolonią Niemiec. I to jest Fakt. Obozy pracy w Polsce, w których nie wytrzymuje sie zbyt długo, młodzi ludzie odchodzą po 3, 4 latach z powykręcanymi stawami, jako kaleki, które są leczone na koszt Polski. ( wymiana wspaniała, my dajemy ludzi do pracy – obcy generują zyski – Polska zajmuje się leczeniem i płaceniem rent) Faktem jest, ze obcy kapitał traktuje Polaków jak bezmyślne bydło,siłę roboczą najmarniej płatną, o najdłuższym wymiarze czasu pracy w kontekście UE. Dzieki PO strategiczne firmy zostały wyprzedane, na zachód płynie strumień pieniędzy. Jeden euro zainwestowany w Polsce zwraca się wielokrotnie. Nasz 37 mln naród stanowi dla UE opłacalny rynek zbytu. Stąd ta nagonka kundlami partii opozycyjnych, opłacanych nie tylko przez biednego polskiego podatnika ale i kapitał wiadomo jaki….Kundle przechowywane we wrogich stacjach, portalach internetowych i gazetach, celebryci ,,wypasieni” przez owe media wywołują nienawiści i opluwają rząd. Mają przy tym przewagę, gdyż przede wszystkim żerują na młodych, niedouczonych Polakach, którym nie dano wiedzy historycznej i skutecznie zabito patriotyzm. Mam nadzieję, że niedługo wszystko zmieni sie na korzyść, tym bardziej, że UE jest porównywalna z lodową krą ,,radośnie” podążającą na spotkanie wchodzącego słońca.

 22. Waldemar mówi

  Trafne uwagi pod w stosunku do polskiej aktorki. Aktorzy z dala od polityki. Tracicie na swojej popularności.

  1. Drwal mówi

   Z Polska łączy ją jednynie język wymowy. Prawdziwa jej tożsamość to PASOŻYT.

 23. Bob mówi

  Ta maja miała pewnie jak i Cimoszewicz rodzinę z własną prywatną piwnice do tortur
  Teraz pewnie przeprasza za dziadka ,aktorka trzeciego planu tabletek na obstrukcje

 24. Drwal mówi

  Jacek Brawo!
  Tak trzymaj!
  Zryry beret Ostaszewskiej z dala rzuca się w oczy.
  Któż tej biednej dziecinie taką kszywdę zrobil. Zapewne rodzice zaczęli a panoszące się lewactwo skończyło.
  Przypadek nie do odratowania, bez uderzenia się w pierś i pokuty.
  Pszczółko wal na kolana przed Swietym Sakramentem, módli się o wybaczenie w szerzeniu klamstw na temat Narodu Polskiego i blagaj Ojca Niebieskiego o łaske.
  Kto jest ojcem klamstwa wszyscy na tej ziemi wiemy, a ty pszcółko komu służysz?
  Nie można mieć dwóch panów…
  1 i 4 z dekalogu połamane!

  1. janka mówi

   Maja nie padnie na kolana przed najświętszym sakramentem,gdyż razem z ojcem czczą buddę 🙁

  2. Drwal mówi

   Jesli buddyzm króluje w jej zaoranej łepetynie to pszczoła nie jest Polką, lecz zwykłym pasożytem na ciele Polski.
   Internacjonalne kundle nie powinny mieć prawa sie wypowiadac o polskich sprawach w dyskursie publicznym a chcacym pluć we własne gniazdo wbrew prawdzie, prawa wyborcze powinny być odbierane z automatu.
   Dla takich kiedys najlżejszą karą była banicja i ten rodzaj kary należałoby na początek przywrócić w naszym umęczonym kraju.
   Od razu te tchórzliwe pasożytnicze mędy podsycone rządzą łupienia naszego narodu, opowiadające się zawsze po stronie silniejszego wbrew prawdzie i dekalogowi, zeszłyby do podziemia gdzie ich miejsce.

 25. Nina mówi

  Ja też nie przepraszam i nigdy nie przeproszę z Jedwabne! Zaiste! Świat staje na głowie, jeśli taka niedouczona aktoreczka Ostaszewska ma czelność wypowiadać się jako Polka!

 26. Henio mówi

  Ale hejt. A najwięcej mają do powiedzenia mili Panowie, którym Maja się nie podoba z wyglądu. Oszczędzilibyście sobie głąby nie merytorycznych komentarzy, bo to zwykły hejt. Lepiej stulić pyski, jak się niewiele ma do powiedzenia. Zachowuje cię się jak jebani faszyści. Ale do rzeczy. Na temat Jedwabnego napisano dużo bzdur. Nawet jeśli mordowali Polacy, to pod egidą niemiecką. Poza tym, zachowali się prawdopodobnie jak chłopi podczas rabacji. Taki Jakub Szela mógł krzyknąć: „Na Żyda!”. I reszta huzia, z widłami, niejeden może miał długie u Żyda, zawiść od dawna w sercu skrywaną. Wystarczyła iskra. Ale nie świadczy to na Boga o antysemityzmie całego narodu! Poza tym Jacku, Maja jest kobietą, ma inną wrażliwość i ma prawo do swoich poglądów. I jeśli nazywasz ją aktorzyną, ja nazwę cię miernotą. Amen

 27. mbm mówi

  ostaszewska to zwykly „szon”.w szkole wolali na nia majka-cichodajka.

 28. Daniel mówi

  Prawdziwe. Ale za mocna retoryka. Po co dolewać oliwy do ognia? Taka prawda i tak spowoduje u tej Pani mechanizm obronny i psychiczną projekcję. Uważam że jest świetną aktorką. Jednak jej angażowanie się w polityczne sprawy to dokładnie przyznanie się do swoich korzeni. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy podcinają gałąź na której siedzą. A tak robi ta miła pani. Albo jest się aktorem albo politykiem aktorzyną.

 29. JODA mówi

  Ta naturalnie się szmaci co Polką prawdziwą nie jest.

 30. Marianna mówi

  za klamstwo Jedwabnem niech przeprosza Zydzi. za Maje Ostaszewska niech przeprosza jej rodzice. Mi to wystarczy.

 31. Stanisław mówi

  Jacek masz rację, ci do Ostaszewskiej ale czemu damskie koszulki o Jedwabnym czy obozach są tańsze od męskich? To nie w porządku.

 32. Henio mówi

  Myślę teraz, że Jacek ma chyba rację. Zwracam honor. Poczytałem co niektóre wypowiedzi. Pszczółka skacze z kwiatka na kwiatek. Uroda to nie wszystko…

 33. Janusz I mówi

  Ja nie dziwię się Ostaszewskiej. Ona powtarza tylko to, co powiedział minister SZ Czaputowicz w sprawie Jedwabnego.

 34. Karol mówi

  Witaj drogi Jacku, świetnie i rzeczowo odpowiedziałeś tej kobiecie. Uważaj tylko nasz wspaniały kamracie abyś za któreś słowo nie musiał być ciągany po tych dziadowskich sądach. Na skinięcie łapki jakiejś kolejnej lewicowej kretynki, bywaj zdrów kamracie i piękny Polaku. 🙂

 35. Dariusz mówi

  Przecież to żydówa jest! Wystarczy spojrzeć na jej ,,wypociny,, filmowe w jakich rolach najlepiej się czuje.Śmierdząca żydowska i nienawidząca nas Polaków,zwykła ściera!

 36. dumna Polka mówi

  Sens wypowiedzi jest w porządku(odkłamuwanie fałszywej historii), ale styl już nie. Mówmy prawdę, ale nie stosujmy języka pełnego pogardy. Aby przekonać tę osobę do zrozumienia trzeba mówić dumnie i stanowczo, ale bez niskich inwektyw. Także to okropne powtarzane „ty” zamiast „pani” nie pasuje, brzmi jakoś tak bezczelnie i arogancko. Smutne to. Zamiast skłonić zaczadzonych lewicową propagandą do myślenia nad argumentami skupia ta wypowiedź ich uwagę na fatalnym, pozbawionym szacunku tonie wypowiedzi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.