Mail z pogróżkami i informacją o bombie w biurze poselskim Grzegorza Brauna: „Zdechniesz, faszysto. Brutalnie zgwałcimy ci żonę i zatłuczemy łomem”

policja szuka bomby w biurze poselskim Grzegorza Brauna/ fot. Facebook/Ryszard Skotniczy
8

W niedzielę (13.02.2022) do biura posła Konfederacji Grzegorza Brauna został wysłany mail z pogróżkami oraz informacją o podłożeniu bomby. – Policja została powiadomiona i dokonała sprawdzenia biur w Rzeszowie i Krośnie – na szczęście nic nie znaleziono. Policja w Nisku jak dotąd odmówiła dokonania sprawdzenia biura! – informuje na Facebooku Ryszard Skotniczy, koordynator struktur Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin na Podkarpaciu.

Skotniczy opublikował też treść przesłanego maila. Jego autor nazywa Brauna nazistą, faszystą i katolem oraz grozi śmiercią jemu i jego żonie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Braun poinformował, że złożył w tej sprawie zawiadomienie z wnioskiem o ściganie sprawców.

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

WHO straszy kolejnymi mutacjami koronawirusa: „To nie jest koniec pandemii”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Bardziej trzeba by się obawiać noża niż trotylu. Tekst jest napisany po amatorsku, a amator skrzywdziłby się trotylem.

 2. anonim mówi

  Oczywiście POLINcja winnych nie znajdzie, bo to chodzi o tego co władzy rzuca kłody pod nogi i bezczelnie żąda wolności i zniesienia sanitaryzmu. Inaczej gdyby grożono np. słonicy lempart wtedy za godzine już herosi w koniniarkach prowadziliby łobuza w kajdankach do pokoju z kratkami.

 3. Misiek13 mówi

  Pan Braun jest nie wygodny bo mowi prawde.Podpalaczy ponktow szczepien jakos do tej pory nie znaleziono.Jesli by ktos wyslal wiadomosc ze bomba jest np.w Belwederze to w kilka minut namierzyli by taka osobe.Wiec daje to duzo do myslenia,duzo zdrowia i wytrwalosci dla Pana Brauna

 4. Rebih mówi

  PiS hołubi i hoduje swój lumpenelektorat równolegle do lumpenelektoratu hodowanego przez PO.

 5. Shadow mówi

  A ja bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że te groźby wysyłają ukraińsko-banderowskie świnie rezydujące na terenie Polski, albo inna równie sympatyczna nacja.

 6. Normalny mówi

  Pewne światowe plemię rutynowo nadużywa słowa faszysta zwłaszcza wobec prawych ludzi odwracając uwagę od swej antypolskiej, a zwłaszcza antykatolickiej działalności.

 7. mario mówi

  To jest skutek tolerowania lewacko-pedalskich śmieci w Polsce.Ale winni są nie tylko PiSo-POwcy ale wszyscy ci którzy zamiast „pobłogosławić” wrogów Ojczyzny bejsbolem bredzą o dialogu,tłumaczeniu,modlitwie i wybaczaniu.W tym kolega Brauna – bossak!Za dużo tchórzy za mało ludzi odważnych!

 8. baca mówi

  A może policja ma tam ” coś” znaleźć i zostawić małą pluskiewkę…. ”Sowa” to mądry ptak…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.