Magdalena Środa szerzy nienawiść wobec niezaszczepionych! „Można mieć nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”

Magdalena Środa
20

2 października 2021 roku w Warszawie odbył się marsz „Stop segregacji sanitarnej”. W pochodzie wzięły udział osoby zaszczepione i niezaszczepione na Covid-19, jednak stanowczo sprzeciwiające się dzieleniu społeczeństwa na „lepszą” (zaszczepioną) i „gorszą” (niezaszczepioną) część. Po manifestacji, Magdalena Środa znana ze skandalicznych wypowiedzi, na niezaszczepionych wylała wiadro hejtu.
PRZECZYTAJ: „Mądrości” Magdaleny Środy: muzułmanie ratują klimat, bo nie jedzą wieprzowiny! [WIDEO]

Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo „zdrowie to prywatna sprawa”; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „Protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu… – na Facebooku napisała Środa, jawnie sącząc nienawiść w kierunku Polaków nie zamierzających poddawać się szczepieniu na Covid-19.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wielu internautów bardzo krytycznie odniosło się do wpisu Środy.
„Niezaszczepiona gawiedź rychło wymrze”… No cóż, dziękuję za nazwanie mnie „gawiedzią”. Oraz za życzenia rychłej śmierci. Po profesor filozofii i etyki spodziewałam się jednak dużo więcej. Jak widać niesłusznie. A czy przyszło pani do głowy, że żyją w tym kraju osoby, które nie mogą być zaszczepione? Chyba jednak aż tak daleko pani nie pomyślała. A szkoda – napisała Anna Czapska.

Szkoda tylko, że tacy ludzie jak Magdalena Środa mają przystęp do akademickiej katedry, z której podobnymi idiotyzmami zarażają polską młodzież.

PS. I proszę sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby w miejsce „gawiedź niezaszczepiona” wstawić: pedryle, trans, queer’s, niebinarni czy scyzorykiem chrzczeni? Tymczasem Środa jest zupełnie bezkarna.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Antysemityzm – szlachetna idea, czyli loża B’nai B’rith oskarża mnie za słowa Jezusa i YT kasuje film „Powrót do Jedwabnego”. Film obejrzycie TUTAJ [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Jak Braun powiedział coś podobnego, to sądami straszą. Więc ja postąpię dokładnie jak ta pani. Mam nadzieję, że zaszczepieni gorzko pożałują, że się dali nabrać przez złych rządzących

 2. verizanus mówi

  No i co z tego, że posługuje się mową nienawiści, stało jej się coś? P.S. Jak tam Norymberga 2.0? 😉

 3. Rafał mówi

  Nie dość, że mowa nienawiści, nie dość, że namawia do zabijania, nie dość, że obraża polskich obywateli to jeszcze pierdzieli bezmyślne kocopoły. Jak nisko można upaść żeby tylko móc się pokazać w telewizji i komu pod biurkiem trzeba posiedzieć żeby się tam w ogóle dostać.

 4. Alek mówi

  A gdzie te lewackie hasla „moje cialo moja sprawa”? Moje cialo wiec moge je zaszczepic lub nie. I tu akurat moje cialo to okreslenie wlasciwe. Bo ci, co na tym hasle do aborcji ida, to akurat nie swoje cialo zabijaja tylko cudze.
  Ale coz, szatan od poczatku byl klamca i zabojca, jak donosi Pismo Swiete.

 5. Hammurabi mówi

  Pani „PROFESOR” za gęś i czapkę śliwek.

 6. Alek mówi

  I pozostaje pytanie: co z odpowiedzialnioscia karna tych, ktorzy ten wirus wyprodukowali i tych, co go po swiecie rozwiezli. Co do wyprodukowania, to w amerykanskim parlamencie tocza sie ciekawe przesluchania swiadkow. Co do rozwiezienia: obecnie mamy ograniczenia w ruchu dla niezaszczepionych, ale na poczatku tej pandemonii to akurat zakazu polaczen lotniczych z Chnami to nie bylo, w szczegolnosci dla niezaszczepionych.

 7. Waldi mówi

  Brawo, za dobroć serca a nie za środowe głupoty i cwaniactwo

 8. vjyibguhnij;o mówi

  a ja mam nadzieję że ta stara franca też niebawem umrze i skończy się pieprzenie głupot z jej strony

 9. Zbigniew mówi

  Alek ma racje – kiedys wszyscy byli niezaszczepieni, Sroda, Czwartek, Piatek, Powiatowy, Wojewodzki takze, ba caly zydowski parlament i jej sluchacze byli niezaszczepieni.

  Jak Korwin i Braun sa „Dziadami” to ona nie moze byc dziadowa, gdyz bylby to dla zydowy zbytni zaszczyt.

  Obrazi sie, ze jest zydowka? Moze byc urazona, gdyz nie po to zmieniala nazwisko.

  Kiedys chciala uczyc Lecha Kaczynskiego etyki ale ten zaslanial sie kotem, wstrzasajac sie jak po piolunie, dobrze ze nie wymiotowal na kota.

  A zreszta co mi tam – niech bedzie dziadowa.

 10. ikss67 mówi

  Winne są czasy prl, gdy proletariat był promowany na uczelniach. Doktoraty robiło się na łopaty. A teraz w wyniku teraz jest zapaść intelektualna. Tytuły profesorskie były rozdawane w prowansalskim sosie. I teraz mamy tego pokłosie. Taka środa jest idealnym przykładem lumpen profesoriatu.

 11. Tomasz mówi

  Ona jest tak głupia że nawet nie chce mi się pisać o jej poziomie intelektu!

 12. ppp mówi

  środa madzia – przykład na to że stary też może być głupi… goń się, warchołko

 13. ppp mówi

  zniżę się do twojego ”poziomu”, żydówo: kretyn to cię robił, idiotka na świat wys…ała. bo ty z d pochodzisz, tak jak i twoje przekonania i tok ”myślenia”, środa

 14. alojz mówi

  Do ikss67 Winne są czasy kiedy profesorami zostawali masowo usuwani w wyniku czystek z wojska i UB ludzie wybitnie zasłużeni w czyszczeniu Polski z polskości.

 15. BP mówi

  Zgadzam się w 100%. Wg tej pani NIE ISTNIEJE coś takiego jak odporność na choroby. To niech ta istota nam wytłumaczy dlaczego podczas największych zaraz (dżuma, cholera, hiszpanka), gdzie trup ścielił się gęsto na ulicach , nie wymarli wszyscy ludzie, tylko znaleźli się tacy „złośliwcy” (niezaszczepieni, ozdrowieńcy) , którzy śmieli przeżyć. Dlaczego podczas epidemii hiszpanki ludzie opiekowali się chorymi bez skafandrów, masek ,odkażania i BYLI ZDROWI?

 16. Baldwin mówi

  Środa była felietonistką Neewsweeka, tam też wypisywała lewackie idiotyzmy. Kretynka jest nawet profesorem uniwersyteckim. Sfiksowała na stare lata. To czego ona uczy studentów? Że ludzkość dzieli się na kretynów i nie? Ona oczywiście kretynką nie jest…

 17. talmud mówi

  Jak to jedna talmudystka już powiedziała: „śmierć Goja to śmierć jak śmierć, ale dla talmudysty śmierć to metafizyka, spotkanie z najwyższym „

 18. Rebih mówi

  Jakaż ona głupia. Żeby po półtora roku „śmiertelnej pandemii” głosić brednie o wymieraniu…. A swoją drogą, nie ma żadnej potrzeby utrzymywania takich pasożytniczych pierdzistołków. Takie wydziały jak filozofia, socjologia czy teologia nie powinny być utrzymywane z podatków, gdyż szybko ulegają degeneracji i patologiom. Teologię niech utrzymuje Kościół (zawsze tak było i działało), a filozofowie i etycy mogą popołudniami mieszać w betoniarce. Na pewno pozwoliłoby im to uporządkować myśli i skonfrontować produkty własnego umysłu z rzeczywistością.

 19. Buran mówi

  Pani Środa raczej niech się tak nie ekscytuje i chełpi „zaszprycowaniem”, bo o NOPach i zatorach można już mówić, a jakie będą tego skutki długofalowe to się dopiero okaże. A tego wstrzykniętego g…a z organizmu już się nie wyrzuci. Mam w dalszej rodzinie taką entuzjastkę szczepień, która 2 tygodnie po przyjęciu drugiej szprycy doznała zatoru mózgu. Szczęśliwie, dzięki szybkiej pomocy uratowano jej życie, lecz pieluchomajtki stały się nieodzowne. Teraz już by się nie „szprycowała”.

 20. Mari mówi

  Ja tylko się zastanawiam, jak jej nie wstyd się tak wygłupiać. I to przecież nie pierwszy raz tak się popisała.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.