Macron zrugał żydowską bezpiekę [WIDEO]

Emmanuel Macron/ fot. screen
0

Wyjdźcie na zewnątrz. Przepraszam, ale znam zasady. Zachowajmy spokój! – wykrzyczał prezydent Francji do żydowskich służ specjalnych Szin Bet, które wtargnęły do bazyliki św. Anny w Jerozolimie.

Emmanuel Macron przybył do kraju położonego na terenie Palestyny, by uczestniczyć w obchodach 75. rocznicy rzekomego wyzwolenia Auschwitz Birkenau. Jak z „wyzwoleniem” było naprawdę przeczytajcie TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bazylika znajdująca się w Jerozolimie przy via Dolorosa jest własnością rządu francuskiego i stanowi tak zwaną „Eksterytorialną Posiadłość Francji w Ziemi Świętej”.  Kiedy prezydent Francji chciał wejść do kościoła funkcjonariusze Szin Bet, czując się jak u siebie, chcieli wejść razem z nim. Macron nie zważając na to, że Żydzi zaczną skarżyć się w świecie na wyimaginowany antysemityzm, zrugał bezpiekę nie pozostawiając na niej suchej nitki. Wyjdźcie na zewnątrz. Przepraszam, ale znam zasady. Zachowajmy spokój!  – wykrzyczał prezydent.

Czy równie stanowcze „wyjdźcie na zewnątrz!” polski prezydent wykrzyczy do Żydów, którzy szarogęszą się w Polsce?

 

Przeczytaj:

J. Międlar: ŻYD W KATYNIU [WIDEO]

[WIDEO] „Niepełnosprawny? Nie żałujesz, że żyjesz?” Pikieta w obronie życia i skandaliczna reakcja przechodnia. Pełna relacja

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.