„Ludmyla Kozlovska działa w mafii Ablyazova!” Kolejne wątki wychodzą na jaw!

Ludmyla Kozlovska / Fot. thenews.pl
5

Ukrainka Ludmyla Kozlovska, po tym jak została wydalona z Polski, poczuła się bardzo pewnie. Lansowana w niemieckim Bundestagu i Brukseli u boku Guya Verhofstadta, otwarcie opluwa Polskę, w której wraz z Bartoszem Kramkiem i Fundacją Otwarty Dialog, jeszcze w ubiegłym roku, chciała przeprowadzić zamach stanu.

Co sprawia, że ta, mimo wydalenia z Polski, wciąż czuje się tak pewnie? W rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem, tę sprawę wyjaśnia Balli Marzec, działaczka na rzecz upowszechnienia i ochrony swobód obywatelskich, która od wielu lat informowała polskie władze o źródłach finansowania i powiązaniach Ludmyly Kozlovskiej. Nikt mnie wtedy nie słuchał – mówi Marzec. Na szczęście w ostatniej chwili zareagowała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Ukrainkę wydalono z Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ludmyla Kozlovska działa w mafii Ablyazova i przez niego jest finansowana – mówi Balli Marzec

Ablyazov założył organizacje nie tylko na terenie naszej ojczyzny. Odpowiednik Otwartego Dialogu można spotkać także we Włoszech oraz w Kazachstanie, gdzie jego twór zaliczono do terrorystycznych. Zadaniem tego lobbysty, jest zaprowadzanie chaosu na terenie europejskich krajów, przy pomocy pożytecznych idiotów, takich jak Ludmyla Kozlovska oraz organizacji pozarządowych finansujących jego twory, jak fundacja Yad Vashem, która przelewała pieniądze na konto fundacji Kramka (więcej tutaj).

PRZECZYTAJ: Yad Vashem przypisuje Polsce udział w Holocauście i… finansuje fundację Bartosza Kramka. Zdziwieni?

Ludmyla Kozlovska jest pod parasolem rosyjskich służb specjalnychmówi Marzec. To istotna informacja. Bo jeśli połączymy to z faktem, że Kozlovska znana jest jako działaczka polskiej organizacji pozarządowej identyfikującej się z lansowaną zagranicą opozycją, oraz finansowana była przez Yad Vashem, to oznacza, że będąc pod parasolem rosyjskim, żydowskim i marksistowskim, nadal będzie zapraszana na zagraniczne, lewackie salony, mimo iż przez Polskę została wpisana na listę Systemu Informacyjnego Schengen (SIS), jako osoba bardzo niebezpieczna. Balli Marzec podkreśla, że Kozlovska, będzie teraz próbować starać się na fali krytyki Polski otrzymać obywatelstwo innego europejskiego kraju. I w tym miejscu wylicza Francję albo Belgię.

Reakcja Polski była ostra, aż nawet sam prezydent rozmawiał z prezydentem Niemiec – sprawę wydalenia Ukrainki z Polski komentuje Balli Marzec. Jednak z żalem zaznacza, że polskie władze działały w sposób opieszały i nie chciały jej słuchać, gdy ta już wiele miesięcy temu informowała o niebezpieczeństwie jakie wiąże się z mafią Ablyazova, której jednym z trybików jest pyskata Ukrainka.

Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku Sąd Rejonowy w Warszawie oddalił wniosek Ministerstwa Spraw Zagranicznych o zawieszenie zarządu i wyznaczenie zarządcy przymusowego Fundacji Otwarty Dialog, zaś Kozlovska na terenie państwa polskiego posiadała zgodę na handel i posiadanie broni.

WYWIAD Z BALLI MARZEC

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Jeśli chodzi o „opieszałość”, „spolegliwość” „wyrozumiałość” „polskich” władz w sprawach takich jak tej Ukrainki, to nic nowego pod słońcem!
  Jeśli teraz ugrupowania patriotyczne się nie zjednoczą i razem nie wygrają wyborów, następnych już może nie być. To ostatnia szansa.

 2. MSW mówi

  Miała pozwolenie na handel bronią?! Ale jaja. I skarży się, że ją ktoś prześladuje? Biedna sikorka.

 3. klioes vel pislamista mówi

  Otwarty dialog
  motto: „Chińczycy ostrzelali radziecki traktor. Traktor odpowiedział ogniem i odleciał.“ ( z Radia Erywań)

  „Otwarty Dialog“ – wspaniała fundacja!
  Jej celem – jasne! – jest wszak demokracja
  (Jak u Sorosa, co handluje bronią).
  Ach demokracja! Trzeba walczyć o nią!…

  Pan Bartosz Kramek, by nie zostać łosiem,
  Numer koncesji osiemdziesiąt osiem
  Zyskał na handel bronią. Słuszne wnioski:
  Tak, jego żona, Ludmila Kozlowski
  Wspiera polskiego rządu obalanie.
  Jest plan. „Rząd polski – to w fundacji planie –
  Ma obalony zostać na majdanie”.

  Na pokojowe te plany niestety
  Ten rząd się uwziął! Nie chce tej kobiety.
  Wydala z Polski! A zanim wydala,
  Cofa koncesję… Kramek ma być z dala
  Od broni… Jak to! Jak „Dialog Otwarty”
  Ma dialogować bez strzałów?… To żarty!
  Na szczęście Kramka nowoczesna żona,
  Chociaż przez Polskę z Unii wyrzucona
  Daleka zdaje się być od rozpaczy.
  Muchtar Abliazow w łóżku jej tłumaczy,
  Co trzeba… Wkrótce więc dzielna Ludmiła
  Do Niemiec skarżyć na Polskę przybyła.

  Po Bundestagu przemawia w Brukseli.
  Szanujcie „Dialog”, albo was zastrzeli!!!…

 4. EdBer mówi

  Odnoszę wrażenie, że Kozlovska i lewactwo europejskie chce sprowokować by polskie służby specjalne zdekonspirowały metody i źródła tajnych informacji o działalność Kozłowskiej.

 5. Ala mówi

  Jeden problem – paszport na zdjęciu rosyjski🤦‍♀️

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.