Libańczycy zmusili Żydów do ucieczki! To odwet za ataki na Syrię i bombardowanie palestyńskich cywili [WIDEO]

Żydowska tłuszcza obserwuje bombardowanie Strefy Gazy
2

W ostatnich dniach izraelskie wojska zaatakowały cele w trzech różnych krajach (Syria, Irak i Liban) oraz zbombardowano cywilów przebywających na terenie Strefy Gazy. Libańczycy przeprowadzili odwet i zmusili Żydów do ewakuacji. Po tych wydarzenia, prezydent Libanu Michel Aoun oświadczył, że Liban “ma prawo się bronić”, ponieważ żydowskie ataki to jawna “deklaracja wojny”.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Z OSTATNIEJ CHWILI! Żydzi w higieniczny sposób zastrzelili tysiące Palestyńczyków. Pozostałych chcą pozwać za… płonące latawce

To co się zdarzyło było podobne do deklaracji wojny, która pozwala nam realizować prawo do obrony naszej suwerenności – oświadczył prezydent Libanu. – Jesteśmy narodem pragnącym pokoju, nie wojny, ale nie zaakceptujemy, by ktoś groził nam wojną – dodał.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Żydowskie ataki, w mainstreamie nazywane “walką z terroryzmem” w istocie będące mordowaniem niewinnych cywili i niszczenie infrastruktury wojskowej sąsiadujących krajów, spotkały się ze zdecydowaną reakcją strony libańskiej. Libański ruch oporu wystrzelił serię pocisków w kierunku IDF (Siły Obronne Izraela). Według doniesień medialnych Żydzi stracili pojazd i zniszczono bazę. Żydzi uciekali jak szczury z tonącego okrętu. Z pobudek propagandowych Żydzi temu zaprzeczają, jednak na dostępnych w sieci materiałach filmowych wyraźnie widać zlikwidowane żydowskie bazy na granicy izraelsko-libańskiej.

Źródło informacji: rp.pl (cytat), Times of Israel, Al Jazeera, autonom.pl, Hands Off Syria

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: Papież Franciszek młotem na Europę. Wzywa do porzucenia tożsamości i… straszy Hitlerem

Baszszar al-Asad walczący z bestiami. Prawda o wojnie w Syrii – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. narodowiec mówi

    Izrael w dwa dni zaatakował trzy kraje! Będzie wojna?** https://wrealu24.tv** Wojciech Szewko – ekspert d/s bliskiego wschodu.

  2. narodowiec mówi

    Tłuc parchów gdzie się tylko da ! To priorytetowa powinność polskiego patrioty !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.