Libańczycy zmusili Żydów do ucieczki! To odwet za ataki na Syrię i bombardowanie palestyńskich cywili [WIDEO]

Żydowska tłuszcza obserwuje bombardowanie Strefy Gazy
2

W ostatnich dniach izraelskie wojska zaatakowały cele w trzech różnych krajach (Syria, Irak i Liban) oraz zbombardowano cywilów przebywających na terenie Strefy Gazy. Libańczycy przeprowadzili odwet i zmusili Żydów do ewakuacji. Po tych wydarzenia, prezydent Libanu Michel Aoun oświadczył, że Liban „ma prawo się bronić”, ponieważ żydowskie ataki to jawna „deklaracja wojny”.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Z OSTATNIEJ CHWILI! Żydzi w higieniczny sposób zastrzelili tysiące Palestyńczyków. Pozostałych chcą pozwać za… płonące latawce

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To co się zdarzyło było podobne do deklaracji wojny, która pozwala nam realizować prawo do obrony naszej suwerenności – oświadczył prezydent Libanu. – Jesteśmy narodem pragnącym pokoju, nie wojny, ale nie zaakceptujemy, by ktoś groził nam wojną – dodał.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Żydowskie ataki, w mainstreamie nazywane „walką z terroryzmem” w istocie będące mordowaniem niewinnych cywili i niszczenie infrastruktury wojskowej sąsiadujących krajów, spotkały się ze zdecydowaną reakcją strony libańskiej. Libański ruch oporu wystrzelił serię pocisków w kierunku IDF (Siły Obronne Izraela). Według doniesień medialnych Żydzi stracili pojazd i zniszczono bazę. Żydzi uciekali jak szczury z tonącego okrętu. Z pobudek propagandowych Żydzi temu zaprzeczają, jednak na dostępnych w sieci materiałach filmowych wyraźnie widać zlikwidowane żydowskie bazy na granicy izraelsko-libańskiej.

Źródło informacji: rp.pl (cytat), Times of Israel, Al Jazeera, autonom.pl, Hands Off Syria

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: Papież Franciszek młotem na Europę. Wzywa do porzucenia tożsamości i… straszy Hitlerem

Baszszar al-Asad walczący z bestiami. Prawda o wojnie w Syrii – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. narodowiec mówi

    Izrael w dwa dni zaatakował trzy kraje! Będzie wojna?** https://wrealu24.tv** Wojciech Szewko – ekspert d/s bliskiego wschodu.

  2. narodowiec mówi

    Tłuc parchów gdzie się tylko da ! To priorytetowa powinność polskiego patrioty !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.