Lewica domaga się ograniczeń dla niezaszczepionych oraz masowego testowania w szkołach i miejscach pracy [WIDEO]

Adrian Zandberg, Włodzimierz Czarzasty, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Wanda Nowicka/ fot. Twitter
14

We wtorek (23.11.2021) posłowie Lewicy, Adrian Zandberg, Włodzimierz Czarzasty, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Wanda Nowicka, przedstawili swój pomysł na tzw. walkę z pandemią. – Do tej strategii będziemy przekonywać wszystkie inne partie w parlamencie i rządzących – zapowiedział Zandberg.

Oto propozycja Lewicy: zamiast lockdownu ograniczenia dla osób niezaszczepionych i masowe testowanie w szkołach oraz miejscach pracy. – Ci, którzy nie szczepią się, przyczyniają się do chorób i śmierci innych – stwierdził Zandebrg.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Chcemy, żeby udział w zgromadzeniach publicznych, imprezach sportowych, imprezach masowych, ale także korzystanie z zakładów fryzjerskich i kosmetycznych, z hoteli, gastronomii, centrów handlowych, teatrów, kin oraz kościołów i innych miejsc kultu było możliwe tylko po okazaniu certyfikatu kowidowego. Jeżeli ktoś się nie zaszczepił, to nie może narażać wszystkich wokół, którzy korzystają z tych miejsc i zmuszać ich do tego, żeby musieli zrezygnować z wizyty w restauracji, uczestnictwa w kulcie religijnym. Uważamy, że czas skończyć z tym przyzwoleniem na nieodpowiedzialność i czas wprowadzić takie zasady, które będą fair wobec osób, które się zaszczepiły – oświadczył Zandberg.

Mój komentarz: W momencie, w którym okazało się, że szczepionka nie przerywa transmisji wirusa, a zaszczepieni zakażają, powinna skończyć się wszelka dyskusja o segregacji sanitarnej i restrykcjach dla niezaszczepionych. Z medycznego punktu widzenia nie ma to żadnego sensu. Jeśli szczepionka jest skuteczna, to nie ma powodu, aby zaszczepieni obawiali się niezaszczepionych. A jeśli szczepionka jest nieskuteczna, to segregacja również nie ma sensu. Jednak im więcej dowodów na to, że segregacja sanitarna nie ma sensu, tym politycy coraz bardziej prą, żeby ją wprowadzić. Im partia bardziej lewicowa, tym to parcie większe. Dlaczego? Dlatego, że tu nie chodzi o zdrowie. Tu chodzi o zamordyzm i nikogo nie powinno dziwić, że komunistyczna Lewica aż trzęsie się do tego, żeby wprowadzić sanitaryzm niszczący ludziom życie.

Jestem z pokolenia, które zna PRL z autopsji. Gdy słyszę, co mówi Zandberg, to robi mi się zimno i tamten zamordystyczny system staje mi przed oczami. Wielu młodych ludzi, którzy nie przetestowali na własnej skórze, czym jest komuna, dało się uwieść retoryce Lewicy obiecującej stworzenie doskonałego świata. Nie wierzcie w to! Komunizm to terror i bieda. Nie wolno pozwolić, żeby tacy jak Zandberg po raz kolejny dorwali się do władzy. Nigdy!

O tym, jak niebezpieczny jest pomysł paszportów kowidowych, piszę w mojej książce „Kowidowe getta”. Książka w przedsprzedaży w sklepie na wPrawo.pl TUTAJ. Wysyłka od 6 grudnia.

Źródło cytatów: Partia Razem/YouTube

Zobacz też:

Komedia! PiS apeluje do opozycji o podjęcie rozmów nt. ponadpartyjnego projektu ustawy segregacyjnej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Oto recepta na zaaaaajebiste rozruchy !!

 2. Pszenka mówi

  …czyli lewica jest za porządkiem jak w Australii, Kanadzie, Austrii ? Nie chodzi o wiedzę medyczną tylko wiadomo o co. Nie mają innych pomysłów ? Wiemy dlaczego. A cały Sejm też już jest po 3-cim cukiereczku ?
  Kto mocniej wykaże się chęcią dociskania ludzi, ten zostanie dyrygentem. Aż strach pomyśleć do czego zdolny jest człowiek któremu pozwoli się bezkarnie uprawiać mobing państwowy wobec zwykłych obywateli, przemoc w każdej możliwej postaci i bezkarnie omijać Konstytucję bez jakiejkolwiek odpowiedzialności . I do tego ktoś zostanie królem , nawet nie szkodzi królowi, że będzie nagi. Ważne , że zyska, zyska i zyska.
  Tylko w trudnych bardzo doświadczeniach poznajemy kto kim jest tak naprawdę.
  Niektórzy zapominają , że trzymając ze złem , zło zniszczy ich również.

 3. Buran mówi

  Cała ta czwórka powinna się udać do sklepu z narzędziami po młotek gumowy i puknąć się nim mocno w czoło. Czyżby bliskie im były metody Ojca Narodów , który niepokornych wysyłał na białe niedźwiedzie albo strzał w potylicę???

 4. KAM mówi

  niech się pierdoli na ryj ten cały piździamberg! głosić to sobie mogą te postulaciki kondony, 2 lata tego burdelu i jakos jeszcze nikt mnie nie ustawił tak jak by chcieli, najwyżej będziemy się strzelać

 5. z-k mówi

  Jakaż to lewica?? Toż to kawiorowa żydobolszewia od Lejby Dawidowicza Bronstajna – Trockiego i Jakuba Bermana

 6. Antychazar mówi

  Lewica to dzicz, tufty żydo-chazarskie i nie wolno brać ich pod uwagą.

 7. anonim mówi

  Same gwiazdy: zaldberg mutant z facjatą konia, czerwonogęby z czerwonym sweterkiem czarzasty jak flaga komuny, aborcjonistka nowicka i ta ostatnia to chyba agnieszka dziemianowicz-bąk nowy bolszewicki narybek.

 8. Misiek13 mówi

  A ja domagam sie zamkniecja lewactwa w szpitalach psychiatrycznych.

 9. Shadow mówi

  A ja domagam się usunięcia ich ze społeczeństwa w każdy możliwy sposób. Z zamordystami, dupkami i sprzedajnymi szmatami się nie negocjuje i nie wchodzi z nimi w żadną interakcję.

 10. Anna mówi

  Hahaha
  Jeżeli ktoś się nie zaszczepił to nie może narażać innych czyli tych zaszczepionych!!!
  To po co się szczepiliscie jak dalej się boicie !!!
  Uważam że zaszczepieni którzy się boją powinni zamknąć się w domu i nie wychodzić nigdzie albo przyjąć 10 szczepionkę na covid

 11. Historyk mówi

  Pszenka . Twój komentarz trafia w dziesiątkę . Ludzie bez kręgosłupa moralnego, widzą tylko własne korzyści .

 12. piotr mówi

  „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”

 13. Wr mówi

  Jeżeli komuchy żydziory i aborcjonistki naciskają na szczypawy to naprawdę jest to trucizna, jak cała lewica komuchy jedne.

 14. Wojtek mówi

  Niestety – koalicjant pis…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.