Lewactwo pod ochroną sądu! Jacek Międlar w telewizji wRealu24 o procesie z Martą Lempart [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
2

W rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem w telewizji wRealu24 Jacek Międlar skomentował wyrok w procesie, który wytoczył Marcie Lempart za zniesławienie i znieważenie go słowami nazista, faszysta, neonazista, neofaszysta, przywódca nazistowskich band. Sędzia Sądu Rejonowego we Wrocławiu Anna Statkiewicz uznała, że chociaż słowa Lempart były znieważające i zniesławiające, to nie spotka jej za to żadna kara, ponieważ szkalowanie Jacka Międlara jest czynem o niskiej szkodliwości społecznej. Co to oznacza? „Lewactwo dostało zielone światło od sądu: możecie znieważać i zniesławiać Polaków, nie poniesiecie kary. Taki jest sygnał” – wyjaśnia Międlar w rozmowie w wRealu24 i pyta: „Gdzie jest Zbigniew Ziobro? Gdzie jest reforma sądownictwa?”.

„Mam swoją godność, mam swoje dobre imię, mam swoją rodzinę i nie życzę sobie, żeby moje nazwisko było szargane w mediach przez ludzi, którzy nie mają krzty honoru, którzy nie mają kręgosłupa moralnego i którzy wyglądają jak zwykłe świnie, tak jak Marta Lempart. Przepraszam, nie znieważyłem, nie zniesławiłem, niska szkodliwość czynu, prawda?” – mówi Międlar odpowiadając na pytanie dlaczego zdecydował się na wytoczenie procesu. Podkreśla też, że nie wolno stosować przemocy fizycznej wobec tych, którzy nas oczerniają.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

„Stefan Michnik byłby dumny”. Jacek Międlar komentuje skandaliczny wyrok w procesie z Martą Lempart [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    co na to Dariusz Matecki i Patryk Jaki ?! Gdzie ta reforma sądów ?! ks. Jacku wyrok to skandal ale niestety Patryk Jaki w tym partycypuje a to autorytet Dariusza Mateckiego….

  2. MAREK mówi

    ,, Co to oznacza? „Lewactwo dostało zielone światło od sądu: możecie znieważać i zniesławiać Polaków, nie poniesiecie kary. Taki jest sygnał” –

    TAK JAK JEDNEGO Z NAJPRZEDNIEJSZYCH POLAKÓW , WIELKIEGO PATRIOTĘ

    PANA HUBERTA CZERNIAKA .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.