Lewactwo o napaści sowieckiej na Polskę 17 września 1939: „Plusów jest cała masa”

22

Na facebookowej stronie 1maja.info pojawił się tekst Mateusza Cichockiego, w którym pieje on z zachwytu nad sowiecką agresją na Polskę w 1939 roku. Według Cichockiego „plusów jest cała masa”. Bredzenie tego lewackiego fanatyka kwalifikuje go albo do Tworek, albo do postępowania karnego za propagowanie totalitaryzmu (art. 256 kk). Cichocki afiszuje się również z czerwoną flagą z sierpem i młotem, o czym pisał portal pikio.pl.

Mamy pytanie: dlaczego ten gnojek bez żadnych problemów funkcjonuje w mediach społecznościowych? Czyżby propagowanie zbrodniczego totalitaryzmu komunistycznego było zgodnie ze standardami Facebooka? Najwidoczniej tak właśnie jest.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

Globkurier [CPS] PL

17 września 1939: Sowieci zadają Polakom cios w plecy, a Żydzi wiwatują

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  eeeeeeeeeeeeee jak tak lubi bolszewizm to won do Rosji a jeszcze lepiej Korei Północnej bez powrotu- tam będzie miał tak jak kocha- okażmy miłosierdzie lewakowi i wyslijmy go do jego komuszego raju nie bądźmy chamscy tylko umozliwijmy mu życie takie jak lubi

 2. test24 mówi

  Kiedyś dowiedziałem się, że polska armia wcale nie była zła i dałaby radę odeprzeć atak Niemiec, gdyby nie napaść Rosji z drugiej strony. Gdyby jeszcze Francja i Wielka Brytania nie zdradziły i nie prowadziły tzw. “dziwnej wojny”, to szybko zepchnęlibyśmy Niemców do siebie i prowadzili wojnę na ich terytorium, albo nawet stłumili ją kompletnie. A tak to Niemcy z Rosją rozwaliły Polskę, a w międzyczasie do Niemiec dołączały kolejne kraje i z wojny, która objęłaby 4 kraje europejskie i została stłumiona w kilka miesięcy, zrobiła się wojna światowa na kilka lat.

  Ale cóż, teraz możemy tylko gdybać.

 3. Jan mówi

  lol, Mateusz Cichocki jest najbardziej jebanym przez całą polską lewicę skrajnym debilem, od którego odcina się 99,9% tego środowiska, więc słaby przykład.

 4. Jan mówi

  lol, Mateusz Cichocki jest najbardziej znienawidzonym przez całą polską lewicę skrajnym debilem, od którego odcina się 99,9% tego środowiska, więc słaby przykład.

  1. Katarzyna TS mówi

   Wzruszające. Tak się od niego odcinają, że mówią dokładnie to samo, co on. Różnica polega na tym, że Cichocki stawia kloca na środku ulicy, a reszta lewactwa zawija to guano w srebrny papierek. Wot mołodcy!

  2. piter mówi

   No ciekawe, że mówią dokładnie to samo co on. Pewnie dlatego dostał wpierdol na demie antyfaszystowskim, z którego zresztą jest to zdjęcie. Marne prowo prawaczki.

  3. test24 mówi

   Owszem, dostał. Szkoda tylko, że został pogoniony jedynie przez skrajnych anarchistów, a reszta lewaczków była tym faktem bardzo oburzona 😉

  4. Stefan mówi

   Jednym z plusow moglo by byc gdyby mu rodzine rozstrzelali. Nie urodzil by sie taki polglowek a swiat byl by lepszy

 5. mariusz mówi

  Lewactwo ma dwie cechy. Przede wszystkim absolutny brak mózgu, Czasem się dziwię, jak im się udaje zsynchronizować oddychanie i mruganie równocześnie.
  Druga to absolutna nienawiść do posiadania innego niż ono, zdania. Ta nienawiść ma chyba podłoże w ich korzeniach, czyli komuniźmie. Lubią być bici w dupę, lubią gdy ktoś za nich myśli, i są w stanie zabić każdego, kto ma odmienne zdania niż ich panowie.
  A swoja drogą gdyby jakiś patriota polski parę razy pozbawił cichockiego zębow to by jemu się odechciało pluć na polską historię z czystej oszczędności chociażby tylko.
  Może wkrótce będzie trzeba nawet sięgnąć do tradycji obpps i sztyletników.

 6. Martin mówi

  JEST TO NIESAMOWITA TRAGEDIA !!!…ZE 80% LUDZI W POLSCE ( W EUROPIE TEZ )NIE ROZUMIE i NIE POSTRZEGA TEGO NIESAMOWITEGO NIEBEZPIECZENSTWA i UTOPIJNEJ MROCZNEJ DESTRUKTYWNEJ WIZJI JAKA KREUJA i WDRAZAJA KROK AZ KROKIEM W ZYCIE CI MROCZNI TROCKISTOWSCY FASZYSTOWSKO-CZERWONI UTOPISCI-PSYCHOPACI !!!…TE WSZYSTKIE SCIERWA Z EURO-PARLAMENTU i WSZYSTKICH INNYCH ORGANIZACJI SKUPIONYCH WOKOL TEJ MACHINY ZLA !!!!…NALEZY JAK NASZYBCIEJ OBALIC-USUNAC !!!…NIESTETY JEDYNA FORMA REAKCJI BY TO PRZEPROWADZIC i ZREALIZOWAC JEST…SILA !!!…DLATEGO TRZEBA SIE JEDNOCZYC i LACZYC…TAK W POLSCE JAK i Z INNYMI UGRUPOWANIAMI WOLNSCIOWYMI-NARODOWOSCIOWYMI W CALEJ EUROPIE !!!…W OBECNEJ CHWILI JESZCZE JEST SZANSA TO ZROBIC JESLI ZACZNIE SIE INTEGRACJE TAKICH WYZWOLENCZYCH SRODOWISK i ORGANIZACJI…NATYCHMIAST !!!…OBAWIAM SIE ZE ZA ROK LUB DWA MOZE BYC ZAPOZNO !!!…OBUDZ SIE LUDU EUROPY !!!…OBUDZCIE SIE POLACY !!!…CZAS POWSTAC Z KOLAN i USUNAC-OBALIC TYCH EKSTREMALNIE ZLYCH PSYCHOPATYCZNYCH BANDYTOW !!!…WROGOW LUDZKOSCI i DEMOKRACJI !!!…WROGOM LUDZKOSCI…WOLNOSCI i DEMOKRACJI MOWIMY…SMIERC !!!…NO PASARAN !!!
  NIC SIE NIE ZMIENI DOKAD ICH NIE…ZAJEBIEMY !!!…SMIERC WROGOM NARODU POLSKIEGO !!!…CZAS SIE ZBROIC !!!…JEST MOCNO PRAWDOPODOBNE ZE POLSKIE WOJSKI i POLICJA OBRUCI SIE PRZECIWKO…NARODOWI !!!…I BENDA WYKONYWAC ROZKAZY CHAZARSKO-UKRAINSKICH NIE POLSKICH WLADZ…WROGOW NARODU POLSKIEGO i POLSKIEJ RACJI STANU !!!…ALE JA CHCE IM COS ZAKOMUNIKOWAC !!!…JESLI DOJDZIE DO TAKIEGO MOMENTU GDY NAROD POLSKI WYJDZIE NA ULICE BY OBALIC SMIERTELNYCH WROGOW OJCZYZNY !!!… A WY…WOJSKO PILSKIE i POLICJA…OBRUCICIE SWOJE KARABINY i CZOLGI PRZECIWKO TEMU NARODOWI…TO MY WIEMY KTO JEST W TYM WOJSKU i POLICJ !!!…I MOWIE WAM…CHOC ZABZMI TO BARBAZYNSKO i NIELUDZKO…WIEMY GDZIE MIESZKAJA WSZE RODZINY !!!…I BY WAS POWSTRZYMAC LUB UKARAC…OSTRZEGAMY !!!…JESLI DOJDZIE DO NAJGORSZEGO…TO ZAJEBIEMY WASZE MATKI, OJCOW, DZIADKOW, BRACI, SIOSTRY, ZONY, MEZOW, DZIECI, KUZYNOW !!!…TAK…TAK…TAK…JESLI WY BEDZIECIE STRZELAC I MORDOWAC NAROD POLSKI W IMIE ZYDOWSKO-UKRAINSKICH BAQNDZIOROW OPRAWCOW i WROGOW NARODU POLSKIEGO i POLSKIEJ RACJI STANU…TO MY BEDZIEMY MORDOWAC WASZE RODZINY i WAS !!!…WY BEDZIECIE ROWNIEZ WROGAMI NARODU POLSKIEGO…SPRZEDAWCZYKAMI i KURWAMI BEZ CZCI…HONORU i GODNOSCI !!!…SMIERC WROGOM NARODU POLSKIEGO !!!

  1. Stefan mówi

   Prawda to.

 7. jacek mówi

  Niemcy wkroczyły do Polski aby bronić mniejszości żydowskiej,a sowieci,aby ukraińskiej i białoruskiej.Jeśli zdecydowanie nie będziemy bronić PRAWDY to dzieci będą tego się uczyły w szkołach.

 8. Marcin mówi

  O kurcze, normalnie szpital psychiatryczny. Ani jeden prawacki post nie odnosi się merytorycznie do tekstu Cichockiego, za to wszyscy szczekają jakimś gównem.
  A prawda jest taka, żałosne prawaczki, że te 300 km zadecydowało, że Niemcy nie zdobyli Moskwy i Stalingradu, dzięki czemu w ogóle istniejecie i mówicie po polsku

  1. zuzia mówi

   Do Marcina: Ty tak sam z siebie, czy przełożony kazał?!

  2. aalfa.oomega mówi

   Plusy są tylko iluzoryczne, chyba, że jest się kolejnym pokoleniem POP-ów [tj. Pełniących Obowiązki Polaków – żydów sprowadzonych przez Sowietów do RP, by w imieniu Stalina rządzili Polską i by to na nich spoczęło odium mordów na 300 tys. polskich patriotów, którzy zginęli podczas wojny domowej 1944 – 1947; przykład socjotechniki: dziel i rządź] i na tym korzysta!
   Po pierwsze: tzw. Rewolucja Październikowa [po Francuskiej] ostatecznie zniszczyła dotychczasową ciągłość aksjologiczną cywilizacji europejskiej i jej chrześcijańskie korzenie na terenach połowy Europy. Stąd mamy w konsekwencji post-modernistyczny kryzys cywilizacji europejskiej.
   Po drugie: najeźdźcy, niemiecki oraz sowiecki – wymordowali polską elitę intelektualno-państwową, która była nosicielem myśli patriotyczno-narodowej. Po co? Łatwiej wpływać i kształtować sytuację u sąsiada, gdy przy władzy są służalczo i kompradorsko zorientowane grupy, które [po wymordowaniu autentycznej elity] są tylko „podróbką” oryginału. A gdy są to jeszcze żydzi (w większości z definicji nielojalni wobec kraju, w którym aktualnie się znajdują) – to mamy obecną sytuację w tzw. Polsce [de facto: POLIN].
   Po trzecie: leninowsko-stalinowska wersja komunizmu dotknęła również inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej z całym negatywnym bagażem destrukcji dla funkcjonowania struktur społecznych: dezintegracji rodziny oraz tożsamości narodu.
   Po czwarte: Stalin realizując plan Dmowskiego przesunięcia Polski na zachód poprawił geo-strategiczną sytuacji Zw. Sowieckiego, flankując tzw. Korytarz Smoleński (Królewiec i Krym) i odcinając [tak przynajmniej chciał] polskie oddziaływania na tzw. Ziemie Wschodnie RP. Pamiętajmy, że gdy konał Stalin Armia Czerwona stacjonowała niedaleko Renu i globalne zwycięstwo Rewolucji Sowieckiej wydawało się być blisko.
   Po piąte: plany niemiecko-sowieckie zakładały, że Polski jako takiej [po zmianach ludnościowo-mentalnych i hodowli „nowego, radzieckiego człowieka”] NIE będzie – będzie tylko „wyrób polsko-podobny” – co, niestety, ma miejsce [powszechny syndrom homo sovieticus z wszystkimi konsekwencjami].
   Ciągle jednak geo-strategiczne położenie Polski oraz odnowa religijna, jak też zmiany pod względem świadomości narodowej wśród części polskiej młodzieży dają nadzieję na restytucję Narodu i Państwa Polskiego [w miejsce tej niewolniczo eksploatującej Polaków żydo-podróby: POLIN].

 9. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Precz z komuną i innymi żydowynalazkami!!!

 10. MAREK mówi

  Wymordowali Polskich Patriotów, a teraz lewaccy zbrodniarze wraz z lewackim terrorystom niedzielskim spokojnie realizują marzenie bolszewików o eksterminacji Narodu Polskiego!

 11. dzialacz PO mówi

  przestancie narodowcy zawracac dupe swiatu o waszym heroizmie. chyba ze chodzi o zamordowanie 200 tys zydow.

 12. Repatriant mówi

  200 tys., no nieźle, nieźle, ale za mało

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.