Lewacki terror! Nauczyciel biologii surowo ukarany, bo powiedział, że są… dwie płcie. „Tak jakby mnie ukarali za stwierdzenie, że Ziemia jest okrągła”

Fragment okłaFragment okładki książki "Żydzi, gender, multikulti..."dki książki "Żydzi, gender, multikulti..."
2

Do niebywałego skandalu doszło w Hiszpanii. Nauczyciel biologii został zawieszony za stwierdzenie podczas lekcji, że… są dwie płcie. – To tak, jakby mnie ukarali za stwierdzenie, że Ziemia jest okrągła – dla portalu Okdiario sprawę komentuje nauczyciel Jesus Luis Barron Lopez, nauczyciel biologii z publiczne szkoły średniej w Alcala de Henares pod Madrytem.

W kwietniu bieżącego roku nauczyciel za zgodą dyrekcji przeprowadził lekcję o seksualności. Swoim uczniom wyjaśnił, że istnieją osoby transseksualne, które zmieniają narządy intymne na drodze operacji i faszerowania się hormonami, to ostatecznie, genetycznie, płeć zostaje nienaruszona, gdyż nienaruszone zostają chromosomy.
Nauce nie udało się tego zmienić – zaznacza Lopez.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka dni później nauczyciel otrzymał reprymendę od dyrektorki szkoły, która poinformowała o rzekomych skargach rodziców nie zgadzających się z takimi treściami nauczania. Nauczyciel zapewnił, że jest gotów przeprosić, jeżeli zranił czyjeś uczucia, ale powołał się na niekwestionowane dowody naukowe burzące brednie tzw. ideologii gender.

nauczyciel Jesus Luis Barron Lopez
nauczyciel Jesus Luis Barron Lopez

Ostatecznie został zawieszony na sześć miesięcy w wykonywaniu zawodu nauczyciela przez inspektor rady ds. edukacji wspólnoty Madrytu. Dodatkowo pensja nauczyciela została pomniejszona o 600 euro. Według raportu rady ds. edukacji, do którego miał dostęp portal Okdiario, komentarze nauczyciela na lekcji biologii zostały uznane za „homofobiczne, rasistowskie i patriarchalne, wykazujące pogardę dla innych grup”.

Wobec nauczyciela zostały wyciągnięte surowe sankcje za powiedzenie prawdy naukowej, że istnieją tylko dwie płcie biologiczne, męska i żeńska, w zależności od urodzenia się z chromosomami XX w przypadku kobiet oraz XY w przypadku mężczyzn – powiedziała przewodnicząca organizacji Prawników Chrześcijańskich, Polonia Castellanos. Wskazuje także, że nie ma żadnej skargi ze strony rodziców, nauczyciel został ukarany z inicjatywy dyrektorki szkoły i inspektor rady ds. edukacji. Według doniesień dyrektorka szkoły wywodzi się z radykalnej lewicy, której ideologię próbuje narzucić uczniom i nauczycielom.

Świat staje na głowie. Nienormalność próbuje się przechrzcić na normalność, a zło na dobro. Prof. Wolniewicz miał rację: Najwydatniejszą cechą lewactwa jest głupota.

Zachęcamy do lektury książki Katarzyny Treter-Sierpińskiej „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” (dostępna TUTAJ), dlaczego lewactwo i głupota tworzą swoiste naczynie połączone.

Źródło cytatów: Odiario

Przeczytaj także:

Lewak, rasista, dewiant! Dyrektor zarządu szkoły, a zarazem aktywista BLM oskarżony o molestowanie 62 uczniów. W ubiegłym roku przewodził manifestacjom

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. zak mówi

    Prawda jest na portalach aukcyjnych i w sklepach online z odzieżą. niech ktos mi znajdzie ubranie dla trzeciej, czwartej, czy szóstej płci. Nie ma. natury się nie oszuka. Możesz wybrac kupując ubranie tylko model męski i model damski. I teraz powstaje naturalne pytanie. Co zrobi z tym faktem UE? Czy pozamyka takie firmy jak nmp znane powszechnie z promowania mulikulturalizmu ZALANDO za „homofobiczne, rasistowskie i patriarchalne, wykazujące pogardę dla innych grup”. zachowanie polegajace na tym, że mozna kupic ubranie tylko dla dwóch płci? Czy to nie jest faktycznie samozaoranie sie tych środowisk?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.