Lewacka prowokacja w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Baner z symbolem Antify w centrum stolicy

baner Akcji Demokracji w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego/ fot. Facebook
8

Baner z hasłem „Wolna Warszawa bez faszyzmu” pojawił się w czwartek (1.08.2019) na ścianie budynku przy ul. Marszałkowskiej 84. Na ledowym billboardzie przy Cepelii wyświetlany jest kilkusekundowy spot z tym samym hasłem. Na banerze widnieją trzy strzały, czyli symbol skrajnie lewicowej Antify, uznanej w 2017 roku za organizację terrorystyczną przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA.

Baner jest dziełem organizacji Akcja Demokracja. Wykupienie powierzchni reklamowej i czasu na ledowym wyświetlaczu, przygotowanie baneru i jego rozwieszenie kosztowało łącznie ponad 40 tys. zł. Akcja została sfinansowana przez kilka tysięcy osób, które wpłaciły pieniądze podczas akcji crowdfundingowych i zbiórki na Facebooku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Akcja Demokracja wystosowała też apel do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, w którym domaga się rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego organizowanego przez narodowców. Skrajna prawica od lat zawłaszcza kolejne święta i pamięć narodową, aby szerzyć nienawiść i przemoc. Nie ma na to naszej zgody, dlatego 1 sierpnia w Warszawie zawiśnie billboard z hasłem „Wolna Warszawa. Bez faszyzmu”. Panie prezydencie Rafał Trzaskowski, aktywiści i aktywistki Akcji Demokracji apelują o obserwację marszu 1.08 i rozwiązanie go, natychmiast gdy dojdzie do naruszania prawa. W poprzednich latach osoby uczestniczące w wydarzeniu obok symboli Powstania Warszawskiego prezentowały krzyże celtyckie, falangi czy symbole wprost nawiązujące do tradycji hitlerowskiej. Uczestnicy i uczestniczki wzywały do przemocy wobec innych ze względu na pochodzenie etniczne, narodowość, wyznanie czy orientację seksualną. Nie zgadzamy się na takie profanowanie pamięci o osobach poległych w 1944 – czytamy w apelu zamieszczonym na fb Akcji Demokracji.

Mój komentarz: Gdy w 1989 roku „upadł w Polsce komunizm”, nie spodziewałam się, że po 30 latach lewackie organizacje będą miały czelność nazywać Polaków „faszystami”. A jednak! Komunistyczna propaganda wylewa się z demoliberalnych i lewicowych mediów. Politycy tzw. opozycji totalnej mówią językiem Komunistycznej Partii Polski. Komunistyczny bełkot panuje na Facebooku. Różnej maści Akcje Demokracje plują na polskich patriotów i bredzą o „nawiązywaniu do tradycji hitlerowskiej”. Żołnierze Armii Krajowej oskarżani są o antysemityzm i mordowanie Żydów. Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych nazywani są hitlerowskimi kolaborantami. Polacy upamiętniający powstańców okrzykiem „Cześć i chwała Bohaterom” i idący w marszu ku czci Powstania Warszawskiego nazywani są skrajną prawicą nawołująca do nienawiści. Komuniści maja się w Polsce doskonale i po raz kolejny próbują zgnoić Polaków. Nie wolno im na to pozwolić!

Czy wiecie, że lewactwo jest tak bezczelne i przekonane o swojej bezkarności, że pozwala sobie na lżenie rtm. Pileckiego? Książka o Pileckim to dla Krytyki Politycznej „hemoroidy nacjonalizmu”! O tym i innych antypolskich akcjach organizowanych przez lewactwo piszę obszernie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zamówić w internetowym sklepie wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: warszawa.wyborcza.pl, Facebook

Zobacz też:

Trzaskowski blokuje powstańczy koncert, ale Contra Mundum zagra 1 sierpnia! Narodowcy zapraszają na Marsz Powstania Warszawskiego

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Dla antify faszyści to nienarodzone dzieci.Co włoscy politycy mają z tym wspólnego.Co ma peirnik do wiatraka?

 2. Janusz I mówi

  Jakim prawem szwaby biorą udział w naszych uroczystościach???!!!

 3. emeryt mówi

  Nasi przodkowie ,którzy ginęli za Polskę „w grobie się przewracają”

 4. Aleksander mówi

  Podpisuję się pod komentarzem pani Katarzyny. Faszyzm mylony z nacjonalizmem to celowa prowokacja Antify, która jest de facto organizacją anarchistyczną. Pod płaszczykiem idei demokratycznych i liberalnych sieje chaos i zamęt. Wystarczy przyjrzeć się ich „demonstracjom” z użyciem siły, agresji, terroru. Sama nazwa ANTIFA brzmi jak ISIS. W porównaniu z bojówkarzami Antify, Narodowcy to aniołki. Mylą faszyzm z nacjonalizmem, widocznie zamiast do szkoły chodzili na wagary. Każdy uczeń wie, że składową faszyzmu jest kult wodza, negowanie idei Boga oraz system monopartyjny. Owszem, my Narodowcy walczymy z komunizmem. I WALCZYĆ BĘDZIEMY TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG.

  1. D. mówi

   AMEN!AMEN! AMEN!

 5. D. mówi

  DEBILE Z ANTIFY OPŁACANE PRZEZ MASONERIĘ TYPU ZYDOWSKI OSZUST MIĘDZYNARODOWY SOROS, CELOWO UŻYWAJĄ POJĘCIA FASZYZM, KTÓRE JEST WSZAK WYMYSŁEM I AUTORSTWA WŁOCHÓW MUSSOLINIEGO A NIE NIEMCOW. NIEMIECKI SOCJALIZM NARODOWY TO NAZIZM, NAZIM GŁUPKI Z ANTIFY, NAZIZM! ALE PONIEWAZ NIEMIASZKI WYPŁACIŁY SIĘ ZYDOM ZA ZBRODNIE NA ZYDACH, TO ZYDZI PARADOKSALNIE CYNICZNIE BRONIĄ DZISIAJ NIEMCÓW, OSŁANIAJĄ ICH CELOWO WPROWADZAJĄC DO UZYCIA W MIĘDZYNARODOWYCH SWOICH ME/N/DIACH POJĘCIE FASZYZMU ZAMIAST PRAWIDŁOWEGO, ADEKWATNEGO DO DZIAŁALNOSCI ZBRODNICZEJ NIEMCÓW, JAKICH SIĘ PRZEZ SZESC LAT WOJNY DOPUSCILI NA POLAKACH I POLSCE, MIANOWICIE NAZIZM!! NAZIZM!!! NAZIZM!!! NIEMIECKI ZBRODNICZY W KAZDYM CALU, NAZIZM!! NIEMEIC I NAZIZM TO JEDEN ORGANIZM!!! NIEMIEC I NAZIZM TO JEDNO I TO SAMO!!! WIDZIELIŚMY HEIKO MAS’A, KTÓRY NIE ZAPRZECZAŁ WIN NIEMCOW ALE OD RAZU BEZCZELNIE I CYNICZNIE, CHAMSKO, STOJĄC NA ZIEMI ZBROCZONEJ KRWIĄ POLAKÓW, ZABITYCH PRZEZ JEGO OJCA, DZIADKA, WUJA , ITP., ZBRODNIARZY NIEMIECKICH, ZE nIEMCY NIE ZAPŁACĄ ZA SWOJE ZBRODNIE BO JAKIES PRAWO, WG TEGO SSYNA JEST PO ICH, ZBRODNIARZY, STRONIE!! CHYBA ICH, ZBRODNIARZY, BEZPRAWIE A NIE PRAWO, BO TE SSYNY NIEMIECKIE, POWINNY POLSCE ODPŁACAĆ ZBRODNIE POPEŁNIONE NA POLAKACH DO KONCA SWIATA!!! NIEMIEC TO JEST QRWA, MORDERCA I ZŁODZIEJ! DLATEGO TAK BARDZO ZYDZI ICH KOCHAJĄ I WZORUJĄ SIE NA NICH ,WBREW HISTORII, WBREW PRAWDZIE, WBREW BOGU!!

 6. George mówi

  Szkoda że ktoś nie dopisał „od LGBT”.

 7. Maciej Nowosad mówi

  Lewactwo to jednak skrajni debile. W Powstaniu Warszawskim walczyli obok AK przedstawiciele Narodowych Sił Zbrojnych, w Śródmieściu, na Starówce, na Woli, Żoliborzu, Mokotowie, Czerniakowie. Nigdy czerwone żydziany nie zawłaszczą nam Powstania, bo ich poprzednicy wraz ze zbrodniarzem Stalinem, Trockim i Berią stali po drugiej stronie Wisły i czekali na wykrwawienie się Powstańców. CWP!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.