Lekarz ostrzegał przed histeryczną reakcją na pandemię. Złożono na niego donos do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

Paweł Basiukiewicz/ fot. Primula Clinic
4

– Jednak zostałem zgłoszony do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Muszę teraz ochłonąć, bo to jednak trudne dla mnie. Pozdrawiam wszystkich. Wpisy antynaukowe nadal będę banował, być może wszystkich nie wyłapię, za co przepraszam – poinformował we wtorek (4.08.2020) na Twitterze kardiolog Paweł Basiukiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaką „zbrodnię” popełnił ten lekarz? – Nigdzie nie napisałem, że nie ma pandemii wg definicji. Nigdzie nie napisałem,  że nie ma COVID19. Nigdzie nie napisałem,  że nie ma ciężkich przebiegów. Noszę maseczkę, przyłbicę i fartuch. IMHO reakcja na pandemię jest histeryczna i chcę o tym pisać. Czy to myślozbrodnia? – pyta dr Basiukiewicz.

Oto kilka wpisów lekarza, na którego złożono donos do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

Podsumujmy: złożono donos na lekarza, który wskazuje, że rząd i Główny Inspektor Sanitarny podejmują działania przynoszące więcej szkody niż pożytku; złożono donos na lekarza, który apeluje, żeby nie nakręcać koronawirusowej histerii; złożono donos na lekarza, który wyjaśnia, w jaki sposób korona-panika paraliżuje system opieki zdrowotnej.

Wnioski? Tym, którzy złożyli donos na dra Basiukiewicza nie chodzi o bezpieczeństwo ludzi i ich dobrostan. Chodzi o podtrzymywanie stanu psychozy i wmawianie społeczeństwu, że koronawirus to dżuma. Liczy się interes koncernów farmaceutycznych i biznesy na maseczkach i przyłbicach. Do tego robi się z ludzi stado baranów i napuszcza jednych na drugich, żeby się na siebie rzucali jak wściekli i pisali donosy. Oto prawdziwy obraz tej pandemii.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Skandaliczne wypowiedzi lekarza o Polakach bez maseczek: idioci, paniusie po pięćdziesiątce, faceci o określonym wyglądzie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rins mówi

  Pis podzielił Polaków, a po to złodzieje

 2. lol mówi

  Elfy są zarówno po stronie PiSraela [TVP(is), Kurski No.1, itd.], jak i tzw. opozycji [Koscher Zeitung, Kurski No.2, itd.] – wkręcają Polaków w „plemienną wojnę”, by nie zauważyli, że Yudejczykowie zachodzą ich od tyłu po 300 mld $ + 100 mld $ odsetek w ramach JUST Act 447 oraz utworzenie POJLIN!

 3. Prorocznia mówi

  Gratuluję panu odwagi. Takich lekarzy jest na szczęście więcej (u mnie też) ale osiągnęliśmy stan jaki pamiętam z czasów komuny- wiemy ale na wszelki wypadek nie mówimy, by czegoś nie stracić.
  Choroba sobie a głupawka polityczna sobie. Niestety obawiam się, że to jak zagrywa partia rządząca nie wynika jedynie z ich pazerności na Władzę ale ze scenariusza jaki dostali z USA. Każdy przy okazji chce coś ugrać dla siebie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.