Kulesza po posiedzeniu RBN: „Dostaliśmy informację, że nikt nie myśli o przesunięciu terminu wyborów” [WIDEO]

Jakub Kulesza/ fot. Twitter
8

We wtorek (10.03.2020) odbyło się posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego zwołane przez prezydenta Andrzeja Dudę w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa. Z ramienia Konfederacji w spotkaniu uczestniczył poseł Jakub Kulesza, przewodniczący koła poselskiego tego ugrupowania. Kulesza ocenił rozmowę jako ogólnie merytoryczną, ale wskazał jednocześnie, że kilka ważnych pytań, które zadał, potraktowano niechętnie i nie otrzymał na nie odpowiedzi.

Poseł Konfederacji pytał o manewry Defender 2020 w kontekście zagrożenia epidemią. Po tym pytaniu „poziom merytoryczny spadł”, a od przedstawicieli resortów siłowych Kulesza usłyszał, że takie pytania zadaje się w Rosji. – Było to bardzo niepoważne – ocenił. Poinformował też, że nie uzyskał odpowiedzi na pytanie dlaczego Polska nie wprowadziła 14-dniowej kwarantanny dla wjeżdżających tak jak zrobił to Izrael. To pytanie zostało uznane za polityczne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Kulesza pytał też o ewentualne przesunięcie terminu wyborów prezydenckich. – Dostaliśmy informację, że sytuacja jest rozwojowa i nikt o tym na razie nie myśli. Jestem pewien, że takie scenariusze są przygotowane tylko nikt nie chciał nas w nie wtajemniczyć. Moim zdaniem jest to scenariusz bardzo prawdopodobny – powiedział poseł Konfederacji.

Globkurier [CPS] PL

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Zobacz też:

W Izraelu kwarantanna dla wszystkich przybywających do kraju!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Zadam pytanie jakie nie lubią Rosjanie.Ile będzie przypadków śmiertelnych od kondonawirusa nim słońce wstanie dla Rosji?Chłopaku Łukaszenka,Ty też się izolujesz?Daj nam wszystkim oświęconym receptę,jak się skutecznie izolujesz

 2. Robert mówi

  Jak się skutecznie kurujesz?Miało być zapisane,ale widać także w Internecie,od kondonawirusa jest wszystko osrane

 3. piotr p mówi

  Wiemy, że istnieje zbiór wirusów zwanych koronawirusami (przyczyna) dające objawy grypy, grypopodobne, przeziębienie (skutek). Mówią, że istnieje nowy koronawirus covid-19 (przyczyna2) dający objawy grypy, prypopodobne, przeziębienia (taki sam skutek). Istnienie covid-19 nie jest zatem konieczne dla istnienia tego skutku więc on nie istnieje ( nie tworzy się zbędnych bytów). Histeria została wywołana w celu przesunięcia wolności obywatelskiej w kierunku GUŁAGU teraz nazwanym miejscem kwarantanny. Prawdziwe zagrożenie dopiero przyjdzie a jest nim biały kitel + szczepionka + 5G. Obecna okupacja przypomina tą hitlerowską więc niedługo zaczną się łapanki na ludzi z koronawirusem. Zmieniaję się tylko przebrania.

  1. rebih mówi

   Trochę masz kłopotów ze stosowaniem zasad myślenia. Istnienie wirusa z pewnością jest dla ciebie zbędne, dla mnie tez, ale to nie znaczy, że on nie istnieje. Podobnie to, że dwa czynniki chorobotwórcze dają podobne czy nawet identyczne objawy wcale nie oznacza, że istnieje tylko jeden czynnik. Zasada “nie tworzy się zbędnych bytów” wypracowana przez średniowiecznego teologa ma bardzo ograniczone zastosowanie, bo przecież obiektywnie istniejące byty istnieją niezależnie od tego czy są komuś potrzebne czy nie, czy ktoś stwierdzi ich istnienie czy nie. W tym przypadku najpierw stwierdzono istnienie osobnej jednostki chorobowej, różniącej się zaraźliwością i przebiegiem (“przeziębienie” to bardzo ogólne pojęcie), co wskazywało na nowy czynnik chorobotwórczy (niekoniecznie całkiem nowy, lecz być może jego nową mutację), a następnie stwierdzono istnienie takiego odmiennego czynnika na drodze bezpośredniej (izolacja wirusa).

 4. Greg mówi

  kogo nie wybiora to ten i tak zapomni o reszcie……………….. wybieramy prezydenta a nie dame , dama ma robic to co robila a nie boginie z niej sie robi !!!!

 5. robert mówi

  Rząd dał sobie prawo do ograniczania praw i wolności obywateli z pominięciem Konstytucji pod pozorem walki z koronawirusem W jakim celu? | wolna-polska.pl

 6. piotr mówi

  Wielki Rabin Moskwy chce drakońskiej cenzury jakiegokolwiek krytyki Żydów. | forumdlazycia tradycji katolickiej

 7. piotr mówi

  Żyd Ben Zvi obraża Sejm: ” Jeśli tam będą (Konfederacja) powtarzać swoje antysemickie slogany, będzie to problem.” | gazetawarszawska.com

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.