„Niech Kukiz sam zostanie w swoim klubie.” Odchodzi kolejny poseł z ruchu Kukiz’15.

Adam Andruszkiewicz i Jarosław Porwich
5

Po Adamie Andruszkiewiczu, z ruchu Kukiz’15 odszedł poseł Jarosław Porwich i dołączył do koła Wolni i Solidarni, którego liderem jest Kornel Morawiecki. W ostrych słowach decyzję Porwicha skomentował Paweł Kukiz.

Niech Paweł Kukiz sam zostanie w swoim klubie i się nad sobą zastanowi. Jestem katolikiem i trzymam się pewnych zasad. Nie chcę mówić o tym, co dzieje się w klubie, bo nie uważam, że powinno opowiadać się o tym, co dzieje się u nich w domu. Wybrałem dobre rozwiązanie i czułem, że spadło ze mnie ciśnienie, które podnosiło się od dłuższego czasu – powiedział w rozmowie z portalem wpolityce.pl poseł Porwich. Radości z decyzji o odejściu Porwicha z ruchu Kukiza nie krył młody poseł Adam Andruszkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witamy w biało-czerwonej Drużynie – podsumował narodowiec.

Odejście Jarosława Porwicha skomentował również Paweł Kukiz.

Chłopaki nogami przebierają i tylko czekają, aż syn „kryształowej legendy” da im stołki. Dzięki za recykling, panie Kornelu. Naprawdę dziękuję – napisał w Internecie Kukiz.

Źródło: Twitter, PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Zespół zgrany Piersi dwa coraz słabiej gra,brakuje świeżej nuty,nawet jako support tez juz nieczęsto sie pojawia

 2. Ayax mówi

  Czyżby kolejna wydmuszka po Nowoczesnej się nie sprawdziła?

 3. ktos mówi

  Trochę się P.Kukiz pogubił jako lider swojego ugrupowania. Wielka szkoda, gdyż w sejmie musi być opozycja. Zawsze głosuję za opozycją (normalną oczywiście, a nie totalną). PiS też się myli, dlatego jest potrzebna konstruktywna opozycja, a nie totalna. Musi być żeby hamować zapędy do władzy totalnej. Socjalizm jest to ślepa uliczka, chyba, że obniża się podatki.

 4. Karol dz mówi

  Andruszkiewicz jesteś zwykłym karierowiczem lepiej trzymać z Morawiecki w końcu synek został premierem a w razie rozłamu w PIS znów wskoczysz na karuzelę ,program pierwsza praca dla działa miałem cię za porządnego gościa ale ty jesteś zwykłym nieudacznikiem klakierem populistom zrobiłeś w końcu prawo jazdy.

 5. leonard mówi

  Andruszkiewicz pierwszy ostatni raz jest w Sejmie- taka uwaga

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.